Морковна• 27 апреля 2023
Шахраї взяли на нас кредит в Приват банку
Може хтось стикася, чи чув від знайомих про таке. Підкажіть будь ласка, що можна зробити!
У нас зарас така ситуація. Збільшили кредитний ліміт до максимуму і зняли (приват банк). Крім того - оформили ’оплату частинами’ в Комфі (майже на 2 роки платити). Навіть не знаємо, що ’купили’.
Ми назвали цифри з СМС ’оператору Київстар’, який обіцяв перенаправити на резервну лінію для кращого інтернету. Все зробили за 20 хвилин. Через годину ми були в банку - сказали, що вже нічого зробити не можуть.
В поліцію і кіберполіцію звернулися, по них схоже - що це нічого не дасть. Тепер ми винні 105 тис. грн. Це для нас дуже багато. Дуже важко ’прийняти’ ситуацію(((
Місячне Сяйво• 28 апреля 2023
Ответ дляTatka Kiev
Жесть
Напишіть пост в фб, інстаграм
Ми зробимо репост
З тегами Київстар, Комфі
Напишіть пост в фб, інстаграм
Ми зробимо репост
З тегами Київстар, Комфі
а приват ?
он тут , как раз, в главной роли
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Автору могли названивать несколько дней подряд с определенного номера, могли даже пополнить ей номер и потом использовать эту информацию, когда был вопрос о последнем пополнении. Много таких случаев детально описано в инете, почитайте
Ну как-то слишком сложно. Ладно бы у автора на карте много денег было. Откуда они могли знать, что банк даст кредитный лимит? Они что, все эти сложные схемы со случайными номерами проворачивают? И не ко всем номерам телефонов карты привязаны. Не понятно.
Місячне Сяйво• 28 апреля 2023
Ответ дляPrervana
учитывают исходящие, а не входящие
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
А як оформляють техніку в комфі? там же фотки роблять, копія документів, вже є особа, хай поліція із цим працює. Співчуваю, мабуть модна знайти, але не хочуть заморочуватись.
Меня в комфи обманули на 800 грн. Просто в чек вписали всякой фигни я оплатила. Брала микроволновку за 1 000 грн изначально. Так что от комфи можно чего угодно ждать. Может работники сами это и провернули
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
А как вы не заметили, что цена почти в 2 раза больше?
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
А там сумма не высвечивалась на терминале а чек они в коробку сложили и скотчем замотали
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Там работала команда из пяти человек. Очень слаженно
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
А вернуть нельзя было?
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
А вернуть нельзя было?
400 грн стоило какое то приложение , которое можно было скачать в течение 2х недель. Приложение для ознакомления с продукцией комфи. А чек я нашла месяцев шесть спустя. Такая запара была в тот период.
Это в Кремне было. В том самом комфи куда ракета прилетела спустя год
Анютины ласки• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Жалко, что вы не сразу нашли. Думаю, все это можно было вернуть.
MashaizDusha• 28 апреля 2023
Я колись начиталася подібних історій і замовила через той самий Приват24 СтатусКонтроль від УБКІ (бюро кредитних історій). Теоретично, вони мають повідомити в разі будь-яких змін в кредитній історії по SMS. Зараз зайшла на їх сайт, наче все працює... зараз така послуга коштує 900 грн на рік.
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Нет за приложение там люди даже судились. Не вернули деньги
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ для04214
думаю, без сотрудника банка там не обошлось. Если на карте не было денег и кредитной истории, то увеличить кредит на оплату частями не так просто. Я два раза просили и мне не дали.
1000%!
Руда ліса• 28 апреля 2023
Ответ дляДело было давно
Не знаю кому урізають , а чоловіку тижднь тому самовільно підвищили до 100 тисяч . Прийшла смс з повідомленням . Ми були як раз на вулиці і він аж оторопів як так можливо . Прийшли додому , він почав зменшувати вручну -- відхилили . Потім написали , що потрібно подати заявку на відмову і чекати пару діб поки її розглянуть . Ми були в шоці . Ввечері того ж дня ліміт зменшили .
Так может и вас хотели почистить?
Леопардові панчохи• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
я зарас розумію (так мені здається).
Назвала не я, але звинувачувати не можу. При розмові була присутня, все виглядало правдоподібно.
Ні, не чула про таке раніше(((((((
Можете сделать скрин с выписки затушевав личную информацию?
Малая еще та• 28 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Кстати о замене симки. Между отключением старой симки и подключением новой проходит какое-то время, т.е. это происходит не сразу, не в один момент.
Как у автора всё случилось за один телефонный разговор с одной смс-кой, даже представить не могу. Что-то слишком много странностей для одной ситуации.
Кукарачка• 28 апреля 2023
Читаю всю тему. Значит, мужу автора позвонил ’оператор’ Киевстар насчет переключения на др.интернет. После этого перестает работать телефон. И они, заподозрив неладное, побежали в банк. Почему в банк, автор? Почему не в Киевстар? Значит, пришедшая смс с паролем была все-таки от банка? Или ваш муж добровольно продиктовал пин-код своей карты для оплаты интернета?
Дело было давно• 28 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
Так может и вас хотели почистить?
Може й так . Бо смс прийшло саме після оплати на касі в магазині карткою , ми тільки вишли на вулицю . Відразу подумали , що розрахунок був на те що не дуже звернемо увагу на повідомлення і забудемо або взагалі не почуємо . Можливо таким чином банк намагався нав´язати більше кредитних грошей . Раніше вони завжди дзвонили і пропонували , розказували що можна ними і не користуватися , хай буде на всяк випадок .Але чоловік відмовлявся .
Oksana-f9a3• 28 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Взяв кредит чи що?
Так, манівео це кредитні кошти на картку швидко
Свисток ля-минор• 28 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Тем более, сейчас хрен допросишься ,чтоб тот лимит подняли
Свисток ля-минор• 28 апреля 2023
Ответ дляSolnet
Я не знаю кого там не допроситися. Мені піднімають постійно і я його назад знижую. Останній раз до 200 тисяч насипали того кредиту
А давно ? Просто это они недавно такие прижимистые стали ..
english book• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
я зарас розумію (так мені здається).
Ні, не чула про таке раніше(((((((
Треба вчити своїх стареньких батьків та родичів. Щоб у них у підсвідомості закарбувалося-дзвінок з банку, або з будь якої іншої організації-відповідь завжди одна-я погано чую, тому скажіть адресу і я прийду до вас у банк, пенсійний фонд, куди завгодно... На рівні рефлексу щоб усе було. Те ж саме відповідати тим, хто приходить до помешкання,а не тільки по телефону. Я зайнята, вибачте, прийду особисто до вас сама. Давайте адресу.
ОхиИВздохи• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Как выбросить? Нам ’оплату частями’ платить полтора года
Зачем ? Вы что-то брали ?
Я бы не платила.
Липка-прилипка• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
про кредит в комфі нам сказали аж наступного дня (до речі!). Спочатку лише про збільшення зняття кредитного ліміту. Але офрмлений він був в той же час
А сейчас можно кредитный лимит получить? Мне еще а начале войны пришло СМС: «По вашій картці *******тимчасово обмежено використання кредитних коштів. Таке рішення прийнято через впровадження воєнного стану. Власні кошти - доступні для користування. Як тільки обмеження буде знято - одразу Вас проінформуємо»
Получается, не всем заблокировали лимит.
Анжелика_я• 28 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ну как вы себе представляете ?вам оплатили покупку, через час в банке запросили возврат . Чел с товаром , вы без денег
Банк должен был вернуть деньги, не захотел. Если я не ошибаюсь деньги должны висеть день, чтобы подтвердить трансакцию, значит банк не захотел заморачиваться. А по снятию - не захотел выяснять где сняли и почему при снятии не сработал лимит. Возможно бывший сотрудник банка или действующий. Банк должен был провести службове розслідування ...
Сито для думок• 28 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Співчуваю. Це срака.... доведеться платити.
Наші земляки і в Польщі цим промишляють .
Да, у мене так коли гроші на сплату житла. В поліції Польщі сказали, що за кордон ... Вже рік і ніяких результатів....
Сижуревувшоке• 28 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А що, якесь замовлення про приватбанк цю хєрь писати? За сьогодні вже третя чи четверта тема. І все те саме. Ой, я якісь циферки назвала і грощі кудись поділися
А ви не думали, що це може бути? Сидіть пачка найманих дебілів і працюють по схемі онлайн.
В мене таке було десь півроку тому. Колись в продуктовому магазині не пройшла оплата і гроші знялись два рази. Потім через час повернули за один. Десь через місяць, коли чуже практично забула про це, звонять ’представники Привата’ (в реалі ж вони завжди з моб. номера дзвонять) і про цю сітуйовуну щось наваливають. Я була на вулиці, кажу поки не можу говорити. Взяли в оборот, я повелась. Добре, що в мене на вулиці ці смски не приходили, поки я з ними розмовляла. На том проводі сказали, що поки покладіть слухавку, а потім вона зателефонує і я скажу код з смс. Тільки я поклала слухавку до мене і дійшло. Коли вона набрала мене, я сказала, що її телефон вже у кіберполіції. Сама пішла в банк, слала її номер телефона.
Бля, пам´ятаю що там ще дитинку чути було. Декретчиця якась не брезговала такой херньой страдати(
Мадам Тю-лю-лю• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
За допомогою цифр з СМС скопіювали сім карту, до якої прив´язаний додаток Привата.
А ничего, что в Привате пароли? Как можно зайти просто с симки?
Мадам Тю-лю-лю• 28 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Звонили і їздили. Радилися з юристом. Кажуть, що нічого не можна зробити
Ну как это ничего? Это мошенничество в крупных размерах, для чего вообще полиция у нас есть?