Привіт дівчата!
Не побачила профільної теми, отже створюю. Що там відбувається? Пишуть цілі над Україною...(
Coffee is Love• 28 апреля 2023
Ответ дляhealer09648293
А хіба їхні літаки літали над Києвом хоч коли небудь? І навіть 24 лютого? Бо я була в Мелітополі, щось пропустила за це
Ну в перші дні війни ж намашалися наші аерпорти взяти, купа гвинтокрилів була.
NesmeyanaYa• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
Зато трамвай уже 2 раза прогремел под окнами - так и поседеть можно теперь
У мене потяги
Coffee is Love• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ну каких пташок з котиками!? Там МУЖЧИНЫ, защитники наши! Что за муси пуси?
для мене то пташки і котики. Проблеми?
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Загроз по області немає
По Київській? Не можу зрозуміти то пишите що летіть то загроз немає
Колючая Роза• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Так
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляJulliK_
А у нас на лифте кто то только первый раз за утро поехал, доброе утро блин.
В мене теж хтось поїхав. На роботу люди рано ідуть
ПЛЮС-МИНУС• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
для мене то пташки і котики. Проблеми?
тигры и кондоры.
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Так
Я не можу поняти як тепер сердечко посту ставити
healer09648293• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
А саме літаки ...? Я в Мелітополі бачила сушки просто над нашою п´ятиповерхівкою - цілих 2 одна за одною, низько...наче на рівні п´ятого поверху. Думала що то наші захищають, бо орки вже в місті були...потім виявилось що не наші..
Блін
Николь1986• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Вот и я об этом. В тг каналах бред какой-то пишут.