Strelka_007• 28 апреля 2023

Хвилювалочка

Привіт дівчата!
Не побачила профільної теми, отже створюю. Що там відбувається? Пишуть цілі над Україною...(
ЛЮБА• 28 апреля 2023
Ответ дляnikolayev
Ого я заблудилась))) Не в той теме сижу, удивляюсь, где все
Думала, вот у девчат нервы крепкие стали, все спят. А вы вот где!
Ага поспишь тут !!!какие нервы? Это те что как канаты? Не не видела , мои со мной попрощались 24 февраля 22 года ….
Katie899• 28 апреля 2023
В Бро хвилин 15 тому норм шарахнуло щось(
Колючая Роза• 28 апреля 2023
Загроз по області немає
healer09648293• 28 апреля 2023
Ответ дляЖменя
Звісно, ще й як літали
Оу....от пі*арюги 🤬🤬🤬🤬
чаревна• 28 апреля 2023
У нас птицы петь начинают...рассвет
Раната• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Дякую. Читаю
Coffee is Love• 28 апреля 2023
Ответ дляhealer09648293
А хіба їхні літаки літали над Києвом хоч коли небудь? І навіть 24 лютого? Бо я була в Мелітополі, щось пропустила за це
Ну в перші дні війни ж намашалися наші аерпорти взяти, купа гвинтокрилів була.
БонСу• 28 апреля 2023
Зато трамвай уже 2 раза прогремел под окнами - так и поседеть можно теперь
Liberta123• 28 апреля 2023
Ответ дляJulliK_
Где вы читаете?
Київ INFO тг канал
Coffee is Love• 28 апреля 2023
Ответ дляТарас Бульба
А яка гра?
стронгхолд
JulliK_• 28 апреля 2023
Ответ длячаревна
У нас птицы петь начинают...рассвет
А у нас на лифте кто то только первый раз за утро поехал, доброе утро блин.
VA 11• 28 апреля 2023
Ответ дляKatie899
Ми в підвалі не чули.
nikolayev• 28 апреля 2023
Ответ длячаревна
У нас птицы петь начинают...рассвет
Их скоро птицы склюют, у птичек свои счеты с орками. Особенно чайки злые.
NesmeyanaYa• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
У мене потяги
Coffee is Love• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ну каких пташок з котиками!? Там МУЖЧИНЫ, защитники наши! Что за муси пуси?
для мене то пташки і котики. Проблеми?
Безникая• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
стронгхолд
Это средство от блох)
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Загроз по області немає
По Київській? Не можу зрозуміти то пишите що летіть то загроз немає
parele• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
Дивно, але в нас (п-и) був дивний шум, який я не змогла ідентифікувати.
І через хвил 15 тривога почалася. Не знаю чи пов´язано, але я вже з півгодини у напруженні.
Я сквозь сон тоже не поняла, что за шум. Потом взрывы. Днепр.
Колючая Роза• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Так
il-mari• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Дівчата скиньте якусь молитву захисту
90 псалом
Likiya• 28 апреля 2023
Тревога с 3.30 и сейчас повторно сирену дали, значит летит к нам. В прошлый раз перед взрывами так было. Спать хочется страшно, а через час уже вставать нужно на работу, на йо☆аном английском разговаривать. Павлик.
Zelenkа• 28 апреля 2023
Ответ дляJulliK_
Где вы читаете?
Там, де пишуть. Дивно не знати до цих пір, де читати інформацію.
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляJulliK_
В мене теж хтось поїхав. На роботу люди рано ідуть
ПЛЮС-МИНУС• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
для мене то пташки і котики. Проблеми?
тигры и кондоры.
nikolayev• 28 апреля 2023
Ответ дляРаната
https://youtu.be/QP4QBuFdltQ
Не, я такое сейчас слушаю. Отлично помогает.
Мария32_22• 28 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Так
Я не можу поняти як тепер сердечко посту ставити
healer09648293• 28 апреля 2023
Ответ дляCoffee is Love
А саме літаки ...? Я в Мелітополі бачила сушки просто над нашою п´ятиповерхівкою - цілих 2 одна за одною, низько...наче на рівні п´ятого поверху. Думала що то наші захищають, бо орки вже в місті були...потім виявилось що не наші..

Блін
Николь1986• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
Вот и я об этом. В тг каналах бред какой-то пишут.
Нічна• 28 апреля 2023
Ответ дляМария32_22
«Загроз немає» ..за секунду до того..«ракети на Київ»🤯
kuskus• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
А у мене дверями від машини грюкалипід вікнами