Поміркована думка• 28 апреля 2023

Прокинулась в туалет і не можу заснути, бо жирна

Це якесь болото і я не можу з нього вилізти. Купа марафонів і дієт, підрахунок калорій, спорт - все працює на короткий час, потім знов зажор і ще більше кг. Я не знаю, як себе переломити. Я тупо переїдаю. Мені вже не лізе, а я їм і їм. З худенької дівчини 60 кг за 5 років перетворилась в жирну тітку 90 кг. Почалося все зі щитовидки і гормонів, але зараз це просто переїдання. Вже задумуюсь над резекцією шлунка, але що як потім знов буду переїдати і все вернеться... Як подолати оте переїдання. Я просто їм як не в себе, як ніби на зло собі(
whenallissaidanddone• 28 апреля 2023
Удалено администрацией...

Успокойся_Успокойся• 28 апреля 2023
пейте воду если хотите есть и больше белка,а не всякой муйни.
whenallissaidanddone• 28 апреля 2023
Вы хоть одна спите?
ОхиИВздохи• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Та то вы меня, наверное, видели
Локшина на вухах• 28 апреля 2023
Оце проблема в наш часз
Показушница• 28 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Оце проблема в наш часз
Именно
Мы проснулись от пролета ракет и не спим
Локшина на вухах• 28 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Именно
Та я також розжиріла дуже, але зараз думаєш тільки про те, щоб вижити
Показушница• 28 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Посмотрев видео и фото дома в Умани -понимаешь ,что не до веса сейчас вообще
автор Поміркована думка • 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
5 років тому я була така ж як ви. Про товстих людей думала - фу, це ж треба так розжиріти, чи не можна зайнятися собою. І от(

Интимная• 28 апреля 2023
Так тут якась психологічна проблема, мені здається. Може мало радості в житті? Тому й переїдаєте. Скільки вам років? Сім´я є?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 апреля 2023
Автор , сходите к эндокринологу
У вас скорее всего .. там сбой .
Целый месяц лежала +800 грм , ела до 3000
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Вы так ненавидите людей ?
У вас просто все любовью к себе пропитано
РокерША• 28 апреля 2023
Зверніться до психотерапевта. Скоріш за все вас треба попрацювати з рхп.
Серйозні обмеження в їжі шкідливі.
Почитайте про правило тарілки і спробуйте для початку додати в раціон овочі, фрукти, до кожного прийому їжі
Жена миллионера• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Автор , сходите к эндокринологу
У вас скорее всего .. там сбой .
У мене немає щитовидки
Ответ дляИнтимная
Все норм в житті. В сім´ї щаслива, чоловік кохає і кожен день про це говорить. Я вже думаю, може в нього проблеми з зором.
Показушница• 28 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
У мене немає щитовидки
Ну тем более вы пациент эндокринолога,вы ж пьете гормон.
У меня тоже нет доли ,пью тироксин ,слаб анализы .
иринка-49f3• 28 апреля 2023
Мне 42 рост 170 вес 59-60 ,как только поправляюсь хоть на кг нинавижу себя, покушать очень люблю,все годы борьба с весом идет… прошлым летом приехала 64 и 5 кг сбросила благодаря интервальному завтрак 8 ужин 4-5 часов,купила заменитель сахара,вкусняшки без сахара,первый месяц тяжело ,а потом привыкаешь.А вообще замечаю,что хочу есть от скуки)))фигура это медаль двусторонняя либо вам нравиться есть ,либо смотреть на себя в зеркало…
Ответ дляПоказушница
В мене аналізи не дуже, ніяк не налаштую правильну дозу. Але до ендокринолога нормального далекувато їхати, зараз це проблема.

Показушница• 28 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Знаете ,можно и онлайн проконсультироваться-было б желание .
Бабайко• 28 апреля 2023
Конечно, всему виной гормоны… я 10 лет пью гормоны и вешу 49 кг
А потом женщины начитываются и боятся проходить лечение гормональное когда оно необходимо.
Ответ дляБабайко
Тобто ви такий висновок зробили з прочитаного? Ну-ну)
Аристократка-тунеядка• 28 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Удалено администрацией...
Та ні, то ви мене з автором переплутали :)

Веселить, що я вас дратую.
Аристократка-тунеядка• 28 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ахаха, аналогічно. Ще й плескає по дупі і захоплено вигукує ’жопка!’
Працівниця року• 28 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
А что вы вцепились в еду? Жрете, потому что покупаете и есть, что закинуть. Переставайте покупать, отвлекаться надо на что то другое
Бабайко• 28 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Вы сами написали-все началось с гормонов
Ответ дляБабайко
І крім цього ви нічого не побачили? Я написала лише правду, бо ніколи не була схильна до повноти, а почалось все з хвороби. Може якийсь збій пішов, я не знаю. Але вже як є, заради вашого спокою придумувати нічого не буду, сорі.
Працівниця року• 28 апреля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вы так ненавидите людей ?
Не ищите оправданий лишнему весу. Такое никто не любит и не хочет. И не мечтает - вот бы стать жирухой, расплыться и потеть, перекатываясь
Ответ дляПрацівниця року
Можу й картошку жерти.
Забобонний фрукт• 28 апреля 2023
Автор, от візьміть дома кілька пачок цукру, гречки чи рису.
Умовно одна пачка це 1 кг.
А тепер уявіть скільки тих пачок постійно ви носите на собі.
Вам себе не шкода?