ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 апреля 2023

Донька 12 років 140 см і 35-36 кг

Для мене сильно худа. Була 135-136 см і 32-33 кг було супер
А тут за минулий рік і цю зиму виросла добряче, і стала візуально дуже худа.
Їсть добре, все що дам все їсть в принципі. Але не поправляться
А я з косою• 28 апреля 2023
Для такого роста нормальный вес
празники не помню• 28 апреля 2023
Автор, а ви в її віці яка були?
Замурмишка• 28 апреля 2023
В моєї така ж вага тільки рост 151. Худенька. Тільки моя не їсть.
Нічого все буде добре, головне що у вас дитина їсть, просто багато енергії йде на зростання, а вагу трохи прибавить з віком. Недобору по вазі у вас немає.
З царем в голові• 28 апреля 2023
Автор, ще поправиться. Років в 15-16 набере вагу. В моєї все було на затяжках, а зараз тріщить))
ПотеряласЯ Я...• 28 апреля 2023
У меня дочка 138, вес 28. Худенькая, но не критично. Ваша вообще не худая.
Знаю, потому что у сына примерно параметры были как у Вашей, он полный, бока висят и пузо.
Куда ж без меня• 28 апреля 2023
Моїй 10, зріст 140, вага 26. Не розумію Вашого питання, більш питань до зросту, а не до ваги.
Хома з пастою• 28 апреля 2023
Не за вагу треба хвилюватися. Зріст низький.
H.Ter• 28 апреля 2023
В мене хлопець 148 ми і 31 кг, не знаю, чим його годувати, їсть більше, ніж чоловік і усе мимо((
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 апреля 2023
Ответ дляпразники не помню
Автор, а ви в її віці яка були?
Я завжди мала як то кажуть за що взятись, але повної не була. Зараз трохи є 165 см і 68 кг
90x60x90• 28 апреля 2023
.Рост дуже мало. А не вага. Сину 12, то 168 см
olga_lk• 28 апреля 2023
А рост вас не волнует? 140 это очень мало для 12 лет
В шоколаде• 28 апреля 2023
моей скоро 12, 143 см и 33 кг. И она ни разу не худая. Сильная, попа орех, тонкая жировая прослойка, идеальная фигура.
вот младшей 7,5, 134 см и 30 кг - там видны и ушки на бедрах, и животик. Мышцы как у сестры, а жира в организме гораздо больше, это визуально заметно.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 апреля 2023
Ответ дляХома з пастою
У них весь клас такий
Ну може моя не рівно 140, а 144, точніше не міряла. Третя від переду по росту
Vladaa• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У них весь клас такий
Моїй 9 років, 142 см і 27 кг
ПотеряласЯ Я...• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У них весь клас такий
Так Вы перемеряйте. Может, она уже в росте рванула, и там даже не 144. Потому что с таким весом при таком росте не может быть худой.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 апреля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Певно рванула, бо худа мені дуже
В шоколаде• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Певно рванула, бо худа мені дуже
по одежде должно быть заметно даже если там плюс пара сантиметров
ПотеряласЯ Я...• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Певно рванула, бо худа мені дуже
Вы ещё немного субъективно оцениваете комплекцию дочки, потому что сами имеете лишний вес.
У меня рост почти как у Вас, 164 см и вес 51 кг. И я только рада, что дочь пошла в меня и не будет иметь проблем с лишним весом. Я всю юность страдала от худобы и только после 30 поняла, какой это плюс. Так что лучше порадуйтесь за дочку.
Эскиз бесконечности• 28 апреля 2023
Зверніть краще увагу на зріст
Моїй 12 років 155 см і то плаче, що маленька(
РокерША• 28 апреля 2023
Капец, кнопочка, моя 168 рост и 58 кг в 12
Хома з пастою• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У них весь клас такий
Ви точно впевнені? Діти вищі зараз в 12 років.
Tammy21• 28 апреля 2023
Авторка, Ви навіть не вимірили зріст дитини, орієнтуєтеся по класу (навіщо?), але зважили та переймаєтеся через вагу, бо ’вам худа’. У вас рпп? Чи якесь своє уявлення про ідеальну фігуру? Я намагаюсь зрозуміти вашу логіку.
PANTERA_KET• 28 апреля 2023
В 12 лет я была 170 и 50 кг... сын в 1м классе 134
Сейчас около 150 см 10.5 лет и вес 43 пузик небольшой есть
PANTERA_KET• 28 апреля 2023
Но бабуля с мужем тоже кричат худююющий.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 апреля 2023
Ответ дляХома з пастою
Значить моя від останнього заміру виросла, ввечері переміряю ріст
А я з косою• 28 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Моему тоже 10,5 и рост 150
Вес меньше -35 кг
Veronikca• 28 апреля 2023
Перемеряйте. Сын 155 см в 12 лет. И страдает, что маленький. А девочки уже все давно выше.
Сегодня не целуюсь• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Моя 158 зріст в 12 років і 39 кг.не вірю, що ваша худа
Хома з пастою• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Перевірте. Я впевнена що ваша дитина вище вже. Моїй дитині ще 12 немає і 160+.
Сегодня не целуюсь• 28 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У них весь клас такий
Що за клас такий?)