Позаземний розум• 28 апреля 2023
Є оселя. Які ризики для продавця?
Родичка хоче продати квартиру. Запропонували ось такий варіант.
Де почитати умови саме для продавця? Які є ризики?
БезВзяток• 28 апреля 2023
Ніяких, як на мене бо все офіційно, через банк. Єдине це зняття 100 тис грн в день, але можливо під програму є якісь шляхи це обійти
Мадам Подлинник• 28 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Нет 50000 в месяц
Позаземний розум
• 28 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Нет 50000 в месяц
Ну як це. В якщо люди купували га заміну щось мають
КоролеВешна• 28 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
Нельзя обойти, потому и многие продавцы отказываются от того чтоб к них покупали квартиру в ипотеку
КоролеВешна• 28 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Кого это интересует?) Такие правила.
Проблемно, две сделки в один день не сделаешь.
Некоторые покупатели предлагают лишние 2-3 тыс долл за неудобство)
Банан-барабан• 28 апреля 2023
Гроші в гривні ляжуть на рахунок продавця в процесі угоди. Мінус у тому, що, якщо вам потрібні гроші в готівці, то будете знімати по 100000 грн в день. Якщо гроші потрібні в іноземній валюті, то домовтеся заздалегідь, де ви їх мінятимете (або покладіть це на покупця чи рієлтора, якщо продаж через агенцію).
Плюс у тому, що буде менша витратна частина з вашого боку на підготовку угоди - там практично за все платить покупець (особливі вимоги банку, специфічна оцінка і так далі). Ну, і торгуватися сильно не будуть апріорі на такій угоді. Це теж плюс.
Обов´язково у договорі про домовленості (коли задаток передається) пропишіть, що в разі коливань долара/євро, покупець має компенсувати різницю. Долар, поки ви будете знімати готівку, може різко підстрибнути, і тому сума кінцева може стати меншою (в доларах), ніж домовлялися.
Фрикаделька• 28 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
У нас по закону расчеты безналичные только, если сумма больше 50 тыс грн
Так что, покупать на замену так же - на р/с
Фрикаделька• 28 апреля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Как такое можно прописать? Колебание курса можно прописать до выставления счета/поступления денег на р/с. После того, как деньги зайдут на счет продавца, все обязанности покупателя закрыты. Нельзя его обязать компенсировать разницу по курсу спустя 10 дней
Банан-барабан• 28 апреля 2023
Ответ дляФрикаделька
Ви маєте прописати суму в гривні, згідно чинного законодавства, і еквівалентну суму в доларах (яку де факто хоче отримати продавець). Якщо сума буде тільки в доларах, договір є нелегітимним, так як немає у нас розрахунків у іноземній валюті. Якщо тільки в гривні, то ось вам обумовлена сума в гривні, хоча при підписанні попереднього договору курс був 40, а при підписанні угоди 100 став. Більш детально, як це зробити, можна проконсультуватися у нотаріуса, рієлтора чи юриста, що працює з договорам у сфері нерухомості. Якщо це дійсно профі, а не просто штампує бамажки.
Позаземний розум
• 28 апреля 2023
Ответ дляBor bor
Справа в тому, що по Єоселі зараз чекають гроші ті покупці, яким кредити погодили в ГРУДНІ 2022 року. Ваша родичка готова чекати угоду місяцями?
Навряд