Цигарний шланг• 28 апреля 2023
Кто беременел самостоятельно при низком АМГ
Пробуем уже около 7 ми месяцев самостоятельно.
Врачи говорят все +- норма, пробуем до года дальше самостоятельно.
Сейчас сдала для себя АМГ и он низкий- 0.34 (лабораторные показатели 0.07-7.35).
Возраст 34.
И теперь я реально начала переживать получится ли вообще беременность
Возраст 34.
Шалена красуня• 28 апреля 2023
Это что за врачи Вам такое сказали? Репродуктологи?
У меня в 37 лет был больше 3 единиц, ЭКО по другой причине. И у моего врача забеременела женщина с амг 0.4, попыток 6 у неё было и только 2 переноса (первый не у него), так там праздник был, еле-еле они смогли получить один здоровый эмбрион.
Цигарний шланг
• 28 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
С амг я пока не обращалась к врачу. Сдала только сегодня.
А вообще наблюдаюсь у гинеколога регулярно. Никто не назначал мне вообще его сдавать. Говорят размер яичников соответствует, фоликулометрия в норме.
Можете сдать, если только для себя хотите знать показатель
Шалена красуня• 28 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Мой Вам совет, идите к репродуктологу и обследуйтесь дальше. А сколько у Вас антральных фолликулов в ячичнике по узи?
Вообще там +- врач видит ситуацию, у меня было в одном 8, в другом 10 и врач говорил, что для моего возраста отлично и стимуляция у меня была небольшая.
Цигарний шланг
• 28 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Они пишут по объёму яичника. Там попробуй разберись самостоятельно в данных
По картине узд говорят нормальная ситуация. От 6ти вроде бывает в цикле. И проверять амг меня не направляли.
Была не у одного гинеколога
Пупс• 28 апреля 2023
Я вагітніла двічі з низьким АМГ, коли показник був 0.11 (завмерла вагітність) і через 2 роки показник вже був 0.04, теж все вийшло самостійно
Налогообложу• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
А в якому віці?
В мене так і не вийшло з низьким амг завагітніти, десять років вже пройшло, добре хоч перша дитина є. Навіть на еко ходила - пролетіла, більше не пішла.
Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
А в якому віці?
В 35 років мені поставили діагноз ’передчасне виснаження яєчників, зниження оваріального резерву’, тоді одразу ж завагітніла (але невдало). В 36 років ходили по лікарям, вступили в програму ЕКО з донорською яйцеклітиною, але на майже останньому етапі через війну все скасувалося. Я тоді вже махнула рукою і через рік настала самостійна вагітність. То ж я не знаю при якому АМГ насправді настала вагітність. Наскільки я знаю, показник ніколи не підвищується, тільки може знижуватися, то ж може в мене той АМГ був на момент зачаття нижче ніж 0.04
Куколка-мяуколка• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
Тобто ви проплатили протокол з донорською ЯК, і вам клініка все відмінила?
Налогообложу• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
Приблизно в такому віці і мені поставили. Але я не пішла одразу на еко, думаю, ну вже ж була вагітна, може не все так погано. Просто пила гормони (в мене низький прогестерон завжди). Потім взагалі махнула рукою, опинилася, коли мені вже 38 а вагітність так і не настала. Пішла на еко, тільки одна яйцеклітина була і чуда не було. Ось мені вже 44.
Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так, гроші за невиконані процедури програми зависли в Адоніс. Через воєнний стан віддати не можуть. Або користуватися в них послугами і використовувати, або чекати закінчення війни
Куколка-мяуколка• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
Капець ( А народжувати в їхньому пологовому за ці кошти можна? Чи ви вже народили?
Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляНалогообложу
Вас не ’садили’ на замісну гормональну терапію, щоб остаточно не піти в клімакс? Бо я рік була на Фемостоні і на його фоні, по суті, завагітніла
Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Можна і на пологи ці гроші використати, звісно. Але я ще в 2 триместрі, за це не думали)
Куколка-мяуколка• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
У вас справжнє диво) легких пологів.
Налогообложу• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
Коли почалися прояви клімаксу, я сама попросилася на ЗГТ, бо стало жити нестерпно. Але через півроку я покинула, бо місячні на їх фоні стали кожні два тижні. До лікаря не пішла, бо вже задовбалася. Все життя у того гінеколога
Цигарний шланг
• 28 апреля 2023
Ответ дляПупс
А симптом виснаження яєчників поставили тільки за показниками амг? Чи ще якісь обстеження враховувалися?
Ваша історія вражаю! Щасливої вагітності вам
Пупс• 28 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Показник АМГ не єдиний, який вказує на ранній клімакс.
Приблизно з 34 років в мене почалися постійні гормональні збої, місячні стали дуже скудними. Здала аналізи на гормони (ФСГ в першу чергу покаже як у вас ’справи’), подивилися АМГ, ну і на УЗД в яєчниках бачили 1-2 фолікула, і то розмір лікарю не подобався. Спочатку спостерігалася в звичайного гінеколога в ЖК, потім була в репродуктолога в Ісіді, але зрештою зупинилися на репродуктологу з Адоніс. На прийом до неї їздили щомісяця, безкінечні УЗД, пошуки фолікулів, аналізи...
Все сталося тоді як я наситила організм вітамінами і мінералами. Пропила курсом віт.Д (кажуть, що це мало не головний гормон вагітності), Омегу, Магній, цинк, мідь, селен, йод, віт.гпупи В, А, Е... Ну і психологічно попрацювала, прописана плани наперед, уяснила для себе, що життя без дитини продовжується, воно може бути повноцінним... І через місяць дізналася про вагітність