Чи дійсно є його вина в тому, що сталося на аеродромі. Чи його просто топлять, як неугодного?
Ответ дляOlya Rybka
А почему до зели не поставляли?
Так до Зєлі не було повномасштабної війни. І війська рашистів нк стояли в 5 ум від столиці. До Зєлі були ракетні програми Грім-2, Нептун якими б можна було до Москви дістати. Але ж прийшов Зєля і закрив ті програми…бо мір в глазах Путіна увідєл… а лежало б у нас на складах кілька тисяч високоточних ракет, чи посиділа б Раша на нас напасті знаючи що отримає у відповідь - велике питання..
Ответ дляvikapolya
Не знають про вагнергейт, про клістрони... Та навіть якщо спитати, хто такий Татаров, теж не знають.
Але багато нормальних прозріли і це мене тішить. Серед них моі близькі друзі. Я правда думала, що вже безнадійно, наскільки вони були одурманені. Зараз попустило. Останні місяців два. Та і вгрупах в яких у ФБ зелені фанати явно підпритихли.. Раніше реагували на гострі новини як бик на ганчірку, а зараз просто мовчать і лиш пару-трійку безнодаійних зомбаків чи то просто ботів щось вякають. Різниця величезна.
Olya Rybka• 29 апреля 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Ще в таких темах люди подоляка вичисляють ’зрадоботів’ і кидають їх у блок. Потім клепають теми з прославлянням влади або обсиранням не лояльних до влади , де формують потрібну думку серед мас, без опонентів, бо вони всі у чорному списку.
Удалено администрацией...
Павлик Равлик• 29 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Удалено администрацией...
Взяла приклад з них). Вона також на роботі, скоріш за все... І вона одна, а подолякоботів набагато більше