Миловидна леді• 28 апреля 2023
Сварки з чоловіком через гроші
Чоловік вважає, що я зажралася, а мені так на душі погано, що вже думаю про розлучення. Ситуація наступна я з бідної родини плбс погані стосунки з батьками, почала працювати рано і завжди прагла до хорошого заробітку, хочеться хороший ремонт, одяг, відпочинок і тд. Чоловік з досить забезпеченої родини, жив у достатку в подорожах, батьки квартиру у Києві купили, вивчився закордоном, але амбіцій нуль. Ми почали зустрічатися коли мені було 19, а йому 26 років, він ще доучувався за кордоном, потім повернувся і ми почали жити разом коли мені було 22, я переїхала до нього, вчилася на магістратурі і паралельно працювала. Він теж почав працювати в іт компанії. Перші два роки він був набагато вище мене по зп, мене теж все влаштовувало, я загалом багато грошей і не потребувала, всі подружки ще були теж досить юні і у нас були інші приорітети, однакове фінансове становище. Загалом було комфортно, хоча звичайно хотілося більшого. І я ці всі роки додатково навчалася та пахала, щоб почати працювати на себе та вийти на нормальний дохід. Два роки тому ми одружилися, стало питання про ремонт, спільні велики покупки тощо. І я почала старатися ще більше. І ось тут після шлюбу я помітила, що моєму чоловікові абсолютно ніхера не треба, ремонт не треба, кращий одяг не треба, вище рівень життя не треба. Його все влаштовувало, якісь покращення робилися виключно з-під палки. Я його вмовила пройти курси підвищення кваліфікації, але після них він нічого не робив щоб знання монетизувати, сто раз пропонувала бізнеси, пропонувала загалом купу варіантів, але йому нічого не треба. У нього є своя квартира, машина, є приставка, є великий телевізор, зп на базові потреби вистачає типу що ще треба для щастя, нащо надриватися. Останній рік я почала заробляти спочатку на рівні з ним, а зараз вже більше нього. Хоча мені 25, а йому вже 32 і в моєму розумінні чоловік в такому віці повинен заробляти мінімум в 2 рази більше мене. Апогеєм цього всього стало те, що у чоловіка робота більше проектна, коли нема проекту він вдома, може там пару тасків виконає в день або якісь вебінари гляне, а зп йде. І ось він вже 2 тижні в такому режимі чілить і грає в приставку. Я йому сотні раз говорила, що з такою роботою можна знайти ще якійсь підробіток або фріланс, щоб не тупити в перервах між проектами. Він ні в яку не хоче. Я просто не витримую, у моїх подруг в одної чоловік другу роботу шукає, щоб грошей вистачало, в іншої якоюсь мутною фігнею заробляє, але вони тися по 5000 дол в місяць тратять. Мій же лежить і в ху не дує, грає в приставку. Я задолбалася що я пахаю, думаю про майбутнє, щоб покращити свій рівень життя, а чоловікові нічого не треба. З вівторка посварилися, не хочу його знати, дістав просто. Я вже не знаю що робити. З одного боку розлучатися не хочу, я звикла і не хочу проходити ці етапи з іншими чоловіками, з іншого боку а що буде далі, я не планую зупинятися в професії, але чим більше я заробляю і росту, тим менше я поважаю чоловіка і в щось його ставлю. Порадьте щось мені(((
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
автор по теме : берите психолога.. вы очевидного не видите : нет уважения к партнеру.
возможно он вам донесет
Я це написала у пості, що з часом поваги все менше. Але я не можу поважати людину, яка тупить днями у приставку
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Як одне іншому заважає? Я сьогодні працювала з 8:30 до 16:30. Після у мене вільний час. Чоловік як зранку почав грати так зараз сидить і грає, з перервами на їжу я на пройтися. Я взагалі не розумію як дорослі жінки можуть казати що це Ок
Ну так у нього другий розподіл вільного часу. Коли в нього опроект, то він працює ’в потє ліца’, а зараз має вільний час і відпочиває. Тим більш, йому це оплачується.
Це я, декретниця, маю Вам пояснювати принципи і графіки роботи? )))) Ви ж наче розумна освічена жінка
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Нет, не ноги мыть, а аккуратно намёками говорить что взрослый мужчина моет ноги сам! И начищает свои туфли тоже.
Вы же взрослая мудрая женщина, вы же знаете, как дома с мужем изъясняться... И напоминать!
Все давно сказано і м’яко і мудро і всяко. Була б на це реакція я б тут не писала
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Кому він це повинен?
Нашій родині
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляНепогодка
Ого , у меня знакомые айти 2000 дол поначалу получали сейчас у них премия только 2000 дол , а то и больше к зарплате, ваш вообще странный
Вы смешная, в ИТ сфере разные зп есть, есть ИТ -ки на минималке , у рядовых тестировщиков в Украине премий по 2000 к зп нет, это вы странная , раз не понимаете что в ИТ сфере есть разные зарплаты, потому что это обширная сфера с очень разными специалтностями и ЗП, это же элементарно продумать, даже не работая в ИТ))
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Та ну не, автор. Когда Вы сами залипли в телефоне,но с умным видом рассказываете при этом мужу, что нужно взять подработку, то это не мудрО
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Він не працю а потє ліца, з 11 до 18-19 з перервами на обід, відпочинок і тд
Дивне створіння• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
А що грати днями в приставку це апогей щастя? Ви були б не проти щоб ваш чоловік замість старання щось зробити для родини отак витрачав свій час? От тільки чесно
У моего перед войной была зарплата 60000,график 8-12:00.Остальное время делал что хотел))
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Я з ним 3 день нормально не говорю. Те що я в телефоні залипла слугує громовідводом від того що я зірвуся зараз на нього.
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Не працює, то й добре. Хіба ні? Мужик, повний сил, то щастя. Хоть посекситись, хоч на прогулянку піти
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Отмазки ваши пошли
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Нашій родині
Родині? Яка складається з двох осіб: Ви та Ваш чоловік, якому це не потрібно? Отже, не родині, а Вам особисто?
Одяг та сумки• 28 апреля 2023
бедный богатому не товарищ. Ваш муж отчасти прав у него все это богатство было и он понимает что счастье это не бабло*. Только так и не поняла хватает вам денег на хочу базовые - понимаю что хватает.Многих мужчин устраивает вот такой ход событий. Моего также - зарабатывает норм хватает на все, но мебель сменить чуть ли не с боем/ремонт - это для него караул. В 2шке я пыталась его привлечь. в трешке я в 90% нанимала ремонтников(опыт был) и сама 10%- даже дрелью научилась орудовать мешая раствор и вуаля ремон готов. Но у него тогда и времени небыло- ему повезло работал усиленно. Вы пашите пашите. а тратить когда будете? а отдыхать вы ездите хоть? Жить нужно в кайф. я поняла это только в войну. и теперь учусь тратить.
Миловидна леді
• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Отмазки ваши пошли
🤦🏼♀️ я фігею наскільки наші жінки невибагливі до чоловіків, а якщо жінка хоче чогось більше ніж базові потреби, то заклювати готові
Дивне створіння• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Автор,вы женщина с амбициями.Живите сама и развивайтесь.Но вы не хотите,те свою квартиру сдаёте)
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Поки що ми спостерігаємо лише те, що Ви самі заклювати готові власного чоловіка.
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Чого заклювати? Хочете - заробляйте. Ми всі тут вільні люди. Хто хоче новий ремонт - заробляє. Хто не хоче - сидить в приставці.
Якщо це була ваша мудрість, то вона трохи нелогічна
Репетиторша• 28 апреля 2023
Я вот одного не могу понять, нафига выходить замуж, чтобы потом навязывать свои идеи, свои комплексы из прошлого?
Автор, вы так молоды, зачем мужа грызете?
Разводитесь, раз денег вам не достаточно.
Только смотрите, чтоб следующий вам не стонал, как вы сейчас стоните своему
Репетиторша• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Высокие отношения)))
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
Ну так тогда это было выгодно, свекры квартиру подогнали, за аренду не платить. А сейчас вот автор осознала, что у нее наконец есть возможность за аренду платить) Почувствовала себя королэвой )
Репетиторша• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Точно)
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
А надо что бы в поте?)))) То есть вы не в поте , но от других хотите что бы потел? Что вы хотите, это понятно, много денег заработанных мужиком и потраченных на вас, очень похвальное желание, осталось найти реализатора, этот не вывозит ваше хочу и прямо вам это говорит. Нормальное мировоззрение у вашего мужика, не всё хотят потеть, некоторые вообще в села уезжают и тихо в огороде копаються, наслаждаясь пением птиц))))) лично такую семью знаю, при чем жена оставила в Киева итшника с огромной ЗП. Вам кучу раз написали, не будет мужик прыгать как вы хотите, пока сам не захочет, для него это правильно.
Leeloo_aloha• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Не бачила, до шлюбу ми не робили ремонти і я була зайнята навчанням. Тоді зп 15 тисяч для мене була космос, коли я почала доьре заробляти, то звичайно хочеться щоб і чоловік був на рівні
Виглядає опис тролятиною.
Добре заробляєте це скільки? 1250 доларів? Це що супер зарплата?
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
Точно)
Автор типа думает, что мужа переросла. Но на самом деле у него все будет хорошо, даже без гонок автора. У него просто исходники лучше, ему не нужно пнуться.
Репетиторша• 28 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Проблема в том что автор с бедной семьи
Тут головоньку лечить нужно
А не мужа лечить
Автор, ау, все проблема из детства
Тут головоньку лечить нужно
А не мужа лечить
Автор, ау, все проблема из детства
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
То есть вы сейчас нашли оправдание своему залипанию в фигню, удобно)) а что так, а как же развитие, о котором столько шума?)))
Пишу вірші, дорого• 28 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Почему Заклевать? Где вы такое прочли? Хочется женщине это прекрасно, и очень поощеряятся, чего только женщина Выбагливо выбрав партнёра сношает мозг и хочет чудес? Ну это то же женщине мало, а не тому мужику которого она выбрала, логично что кому мало тот что то и делает, не хочется самой, ищем мужика который это сделает
Что то я сомневаюсь что вы бы обрадовались что ваш муж со временем начал рассказывать что вы как то мало убираете, готовите, он хочет больше чем базовый обед или я не права, это нормально хотеть от партнёра того что он сильно хочет делать? Вы готовы готовить Лучше и Больше по желанию мужа, если вас всё устраивает, только честно?))))
Роза в вазі• 28 апреля 2023
Ответ дляSeva0304
знаю одного тестувальника, якому 14 років і у якого зп як у Вашого чоловіка))
без закордонних освіт
так що правильно пілітє- нехай виростає з тестувальника хоча б до DevOps, там і зп буде трохи вище.
без закордонних освіт
Хай автор краше виходить за вашого 14річного знайомого. Через пару років. Як Вам ідея?
Маруська Му• 28 апреля 2023
Тоже не понимаю психоз автора. Явно, что денег хватает на жизнь с избытком. Ну нет, надо выбрать стиль жизни загнанного пони, так как автор почему-то решила что так правильно будет и для нее и для мужа. Ну что тут посоветуешь, и есть ли смысл в любых советах вообще? У каждого своя дорога в жизни. Пусть и ошибочная.