Миловидна леді• 28 апреля 2023
Сварки з чоловіком через гроші
Чоловік вважає, що я зажралася, а мені так на душі погано, що вже думаю про розлучення. Ситуація наступна я з бідної родини плбс погані стосунки з батьками, почала працювати рано і завжди прагла до хорошого заробітку, хочеться хороший ремонт, одяг, відпочинок і тд. Чоловік з досить забезпеченої родини, жив у достатку в подорожах, батьки квартиру у Києві купили, вивчився закордоном, але амбіцій нуль. Ми почали зустрічатися коли мені було 19, а йому 26 років, він ще доучувався за кордоном, потім повернувся і ми почали жити разом коли мені було 22, я переїхала до нього, вчилася на магістратурі і паралельно працювала. Він теж почав працювати в іт компанії. Перші два роки він був набагато вище мене по зп, мене теж все влаштовувало, я загалом багато грошей і не потребувала, всі подружки ще були теж досить юні і у нас були інші приорітети, однакове фінансове становище. Загалом було комфортно, хоча звичайно хотілося більшого. І я ці всі роки додатково навчалася та пахала, щоб почати працювати на себе та вийти на нормальний дохід. Два роки тому ми одружилися, стало питання про ремонт, спільні велики покупки тощо. І я почала старатися ще більше. І ось тут після шлюбу я помітила, що моєму чоловікові абсолютно ніхера не треба, ремонт не треба, кращий одяг не треба, вище рівень життя не треба. Його все влаштовувало, якісь покращення робилися виключно з-під палки. Я його вмовила пройти курси підвищення кваліфікації, але після них він нічого не робив щоб знання монетизувати, сто раз пропонувала бізнеси, пропонувала загалом купу варіантів, але йому нічого не треба. У нього є своя квартира, машина, є приставка, є великий телевізор, зп на базові потреби вистачає типу що ще треба для щастя, нащо надриватися. Останній рік я почала заробляти спочатку на рівні з ним, а зараз вже більше нього. Хоча мені 25, а йому вже 32 і в моєму розумінні чоловік в такому віці повинен заробляти мінімум в 2 рази більше мене. Апогеєм цього всього стало те, що у чоловіка робота більше проектна, коли нема проекту він вдома, може там пару тасків виконає в день або якісь вебінари гляне, а зп йде. І ось він вже 2 тижні в такому режимі чілить і грає в приставку. Я йому сотні раз говорила, що з такою роботою можна знайти ще якійсь підробіток або фріланс, щоб не тупити в перервах між проектами. Він ні в яку не хоче. Я просто не витримую, у моїх подруг в одної чоловік другу роботу шукає, щоб грошей вистачало, в іншої якоюсь мутною фігнею заробляє, але вони тися по 5000 дол в місяць тратять. Мій же лежить і в ху не дує, грає в приставку. Я задолбалася що я пахаю, думаю про майбутнє, щоб покращити свій рівень життя, а чоловікові нічого не треба. З вівторка посварилися, не хочу його знати, дістав просто. Я вже не знаю що робити. З одного боку розлучатися не хочу, я звикла і не хочу проходити ці етапи з іншими чоловіками, з іншого боку а що буде далі, я не планую зупинятися в професії, але чим більше я заробляю і росту, тим менше я поважаю чоловіка і в щось його ставлю. Порадьте щось мені(((
Сама купляю квіти• 29 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
вашему мужу всё дали родители,в отличие от вас.
вам и пахать.
не стоните.
никто не виноват,что вы гола-боса,у винку...
вам и пахать.
не стоните.
Та яка гола- боса, пише, що є своя квартира.
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
У них разная жизненная позиция, они не смотрят в одну сторону. Автору нужен целеустркмленный и еще круче ее, нужно думать мтоит ли ей еше 10 лет жизни его переделывпть и пилить.
а тому ’целеустремленному і еще круче ее’ не факт, що автор потрібна
Пишу вірші, дорого• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я роблю для сім’ї більше ніж достатньо. Якщо чоловік задовільняв мої потреби, то я більше задовільнила б його.
))не-не, вы делаете для семьи то что считаете нужным. Вы очень продуманная молодая леди, я прочитала много ваших постов, это не плохо, ваше желание ’урвать ’ от жизни за счёт мужика, максимально себя обезопасив, вон даже покупаете в жилье только то что собираетесь унести, не плохая идея, я бы сказала хорошая, но напишу не знаю в который раз, ваш бизнес план, а ваша семья это именно ваш бизнес проект, вон даже в этом посту торги, я что то там дам в обмен на большие деньги, ну провалился, понимаете? Ну дайте больше тому кто больше зарабатывает и горит желанием, чего вы так мёртвой хваткой вцепились в этого, ну вы же его не любите, был расчёт, сейчас видно что расчёт провалился, вам 25 лет, есть другие дяди с другими зп, которых не нужно подгонять и лапшу на уши вешать про то что ты больше денег заработай, а я уж стану ещё лучшей версией себя или как вы ещё там собирались больше его задовольнять, грудь увеличить или курсы глубокого миньета пройти))) больше задоволтнять при большей зп, надо же))
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
а могли бы заработать , найти подработку
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляАнатолій Кв
Автор тут розказує як типу сутками впахує, а заробляє смішні 1.5к. В Києві))) А могла би пошевелити мізками і придумати як заробити більше, замість того щоб на форумі сидіти
Ответ дляНепогодка
Так если почитать Шевченко в Россию свалил , укр композиторы в Питере и в Европе вечно жили, в Украину умирать и то не все вернулись. Вот смотрю если так смотреть то у нас укр писателей и композиторов толком нет.
Шевченко у росію звалив??? Ви точно Шевченка читали?) Його юнаком вивезли, а у дорослому віці була заборона в´їзду до України... Він ще у ’найкращій’ державі світу у тюрмі сидів. Чи ви тут проросійський троль?
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну так у нього другий розподіл вільного часу. Коли в нього опроект, то він працює ’в потє ліца’, а зараз має вільний час і відпочиває. Тим більш, йому це оплачується.
Це я, декретниця, маю Вам пояснювати принципи і графіки роботи? )))) Ви ж наче розумна освічена жінка
наче))))
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Нашій родині
а у вас родина?
в якому місці?
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ну так тогда это было выгодно, свекры квартиру подогнали, за аренду не платить. А сейчас вот автор осознала, что у нее наконец есть возможность за аренду платить) Почувствовала себя королэвой )
вірно підмітили)))
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Виглядає опис тролятиною.
Добре заробляєте це скільки? 1250 доларів? Це що супер зарплата?
ну, якщо врахувати, звідки автор вибралась, то для неї це супер
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
Проблема в том что автор с бедной семьи
Тут головоньку лечить нужно
А не мужа лечить
Автор, ау, все проблема из детства
Тут головоньку лечить нужно
А не мужа лечить
Автор, ау, все проблема из детства
я знаю багатьох, що виросли дійсно в бідних сім’ях, але подібних комплексів не мають. І в той же час знаю кількох, що виросли в далеко не бідниз сім’ях, але їх послухати - то виросли мало не в злиднях. І висловлювання - один в один, як у автора
А_мій_самий_самий• 29 апреля 2023
Розходьтеся, серйозно. І не длубайте один одному мізки. Йому і так норм, так буває. Вам ніколи не буде норм і достатньо, вам постійно треба вперед, це також ок. Просто один одному ви не підходите, так трапляється і це доросле життя. Умовну собаку на кота ви ж не намагаєтесь перетворити, правда? А з чоловіком думаєте, що вийде
Свезло так свезло• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Тестувальник, зп у нього 1100
Мда. Стоило заграницей учиться))))
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Нахрен вашему мужу селючка с кучей комплексов от беспросветного детства и родителей алкоголиков.
Пожалейте человека, уйдите, оставьте его в покое. Найдите кого то своего круга и пашите как негры в поле
на цьому тему можна закривати))))
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ви дивна якась? Я не можу зрозуміти що не так з бажанням більшого достатку?
дивна тут лишень ви. Втім, це інакше, ніж дивна, називається, але неохота бан отримати. Не так не з бажанням, на так - з вашим внутрішнім світом
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
На той момент коли ми зустрілися у мене вже була своя квартира і я працювала, про наявність у нього житла я навіть не підозрювала, тому ваші здогадки мимо. А засуджувати когось за бідне дитинство це взагалі низько.
вас не за бідне дитинство засуджують, правду вище написали, нікому не розказуйте за свою ’магістратуру’, не позорте той виш. У вас не своя квартира була, а спадок
Трусиковед• 29 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Квартира - спадок, а сама що?
Сама купляю квіти• 29 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Квартира - спадок, а сама що?
Ну хоч щось є, навіть якщо і не в Києві - можна продати… я у тому сенсі)
Дивне створіння• 29 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А зачем автору продавать?
Сама купляю квіти• 29 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
А зачем автору продавать?
Це про всяк випадок) життя бентежне..
Дивне створіння• 29 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Квартира - спадок, а сама що?
Они на равных,по квартире и зарплата уже одинаковая,на машину и ремонт тоже пополам
ghefilte_fish• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
На базові потреби вистачає, у нас спільних дохід близько 2500 дол, але все навкруги таке дороге, що на ці гроші нічого особливо не купиш. Якщо є можливість заробити ще додатково то чому цим не скористатися? Я ж йому не вагони пропоную вигружати, а знайти якийсь підробіток на пару годин в день. Якби він так хоча б ще тисяч 10-20 приносив, я була б задоволена. А так дів тижні лежить лежми, трохи по досу прибрав, посуд миє і все
Херовый у вас айтишнег
ПриснитсяЖЕ• 29 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Найдите себе подработку и оставьте в покое мужчину, пусть играет в приставку, сколько той жизни господи)))
Всех денег не заработать, а Вам к психологу, лечить комплекс бедности и детские обиды
Незрозуміло чому накинусь.
Улюблена розвага загнобили автора?
Пішли приниження, обзивання.
Мені автор подобається і претензії її зрозумілі.
Просто треба розходитись.
Може чоловік її по своєму також хороший, але в них нема спільної мети, різний світогляд, цінності, темперамент.
2,5 тисячі для молодої сімʼї без дітей, в яких є вже авто та житло, непогані гроші.
Ну якщо автор відчуває що хоче та може більше. То вперед.
Улюблена розвага загнобили автора?
Пішли приниження, обзивання.
Просто треба розходитись.
ПриснитсяЖЕ• 29 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Автор, у нас похожая ситуация сейчас, только доход кардинально другой, у мужа зп 10т.грн. а я кручусь как белка в колесе, зарабатываю больше в 2р. и при этом пытаюсь сейчас продумать как еще увеличить доход. При этом хожу на курсы в автошколу и у нас еще ребенок. А у мужа компьютер и приставка и все у него ок. Правда осенью последнюю заначку на курсы тестировщика потратил, но так и не устроился никуда. Кроет меня иногда сильно, но когда начинаю ему что то говорить, он мне говорит, что я только о деньгах думаю. Как будто он тыс.баксов зарабатывает, а мне мало. Короче если бы он зарабатывл, как ваш 1к. я бы наверное была счастлива.
Так пусть ребенком занимается дома, а Вы работайте, в чем проблема?