Як ухурделю• 29 апреля 2023

Як пояснити бабусі, що нам не потрібен контроль?

Зараз бабуся живе з нами і постійно хоче бути в курсі всіх подій, неможливо змінити плани, десь затриматися , одразу починаються переживання з її боку , потім ображається , чому їй нічого не сказали. Вже не знаю як пояснити , що я не можу постійно відчитуватися. Хто жив разом, який знаходили вихід з ситуації?
Идууу--уууу блин• 29 апреля 2023
міссія імпосібл

Задолбулька• 29 апреля 2023
Удалено администрацией...
Фиона Шрековна• 29 апреля 2023
глядя в глаза. медленно. много раз.
мама. я тебя люблю. но есть один момент.
я взрослая. а взрослые сами решают что и когда им делать. то, что мы сейчас живем в одном жилте не делает тебя взрослой, а меня маленькой.
мы обе должны уважать границы других людей.
мы модем с тобой договориться, что....( че там вам надо).
и даыите до тех пор, пока внятно не скажет ДА.
потом при любом наезде- мы договорились. я слово держу. и от тебя жду того же
Трохи злякана• 29 апреля 2023
Виходу нема). Зараз багато хто вимушений жити разом з батьками, бабусями. Цих людей не виправити. Вони живуть у радяньских традиціях, своє життя не важливо, важливо контролювати оточуючих. З часом пристосуєтесь, але не зразу. Тоді будете ігнорити, шуткувати, але навчитеся відбиватися)
Ищу Аленя• 29 апреля 2023
Жити окремо, ваш кеп.
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
глядя в глаза. медленно. много раз.
Це бабуся, ще складніший варіант, вона мене не сприймає як дорослу
Колупалочка• 29 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
глядя в глаза. медленно. много раз.
Обычно такое не работает,начнется истерика что она хочет как лучше,ее не уважают и грубят)
Оля_с_киркою• 29 апреля 2023
Никак. Слёзы, обиды, всем знакомым и незнакомым будет на вас жаловаться. Отсутствие у человека личной жизни и интересов делает его невыносимым для окружающих. Свои пустые будни она все равно будет заполнять вашими событиями.
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Жити окремо, ваш кеп.
Неможливо

Ищу Аленя• 29 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Неможливо
Тоді пийте заспокійливе та змінюйте свою реакцію на це. Бабусю вже точно не зміните.
Задолбулька• 29 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Неможливо
Удалено администрацией...
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
В якому сенсі? В мене 2 дітей
Задолбулька• 29 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
В якому сенсі? В мене 2 дітей
Удалено администрацией...
Ждушечка• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Вот интересно, если автор например живет в квартире мужа и взяли бабушку к себе, то с какой стати не рожать детей? И как долго?
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Чому бідні?
куркулиха• 29 апреля 2023
У вас бабуся,а в мене свекровь яка навіть не живе з нами, але дзвонить постійно то до мене,то до чоловіка і завжди перше питання ’а ви де’?
Недавно було моє День народження,то попросила хресну чоловіка,щоб та подзвонила і дізналась де ми є, а то вдруг ми святкуємо і без неї)))
Десь так, але...• 29 апреля 2023
Ніяк! Я серйозно. Ніякого продиху. Почалась війна, переїхали і почали ’дихати’
Задолбулька• 29 апреля 2023
Ответ дляЖдушечка
Удалено администрацией...
Та_все_ок_будет• 29 апреля 2023
Только обманывать или говорить по истечению факта.

Десь так, але...• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
А що не так з дітьми?
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Чому?
Та_все_ок_будет• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
При чем тут бедные дети? Мне 30 и у меня есть бабушка, которой уже учень сложно что-то доказать и как-то переубедить.
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я впринципі не хочу і не можу постійно говорити де я, якщо я по дорозі з роботи вирішу зайти в магазин чи ще кудись , то не можу одразу дзвонити і говорити про це
Ждушечка• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Как хорошо, что у нас с автором есть дети😂
Дрібка щастя• 29 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Ваша взрослость не зависит от того, как она вас воспринимает.
Бабушка, я тебя очень люблю.
Но не жди и ложись спать.

Хотя сейчас война. и возможно у нее повышена тревожность.
Может надо просто ставить в известность?
Задолбулька• 29 апреля 2023
Ответ дляЖдушечка
Удалено администрацией...
Ждушечка• 29 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Чому?
Типа потому что мы не можем перечить старшим, я так думаю. Человек не понимает, что бывают разные ситуации. И да, советы на детях у нее ограничились. Не обращайте внимание
Ждушечка• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
автор Як ухурделю • 29 апреля 2023
Ответ дляДрібка щастя
Бабушка, я тебя очень люблю.
Но не жди и ложись спать.

Якщо постійно повідомляти , тоді я почуваюся як в клітці , навіть на можу спокійно мовчки з дому вийти. Сьогодні сказала, що їду в магазин, вона зрозуміла , що йду в магазин біля дому , в результаті до вечора вже підняла всіх на ноги де я, а зі мною не розмовляє.
Задолбулька• 29 апреля 2023
Ответ дляЖдушечка
Удалено администрацией...