Твердая валюта• 29 апреля 2023
Як думаєте, повістки будуть вручати абсолютно всіх придатним чоловікам?
З моїх знайомих, вручили повістки батькам двох малих дітей, в одного взагалі дитина щойно народилась і він навіть на Хрестинах вже не був, служить.
Зате інші насолоджються життям, відпочивають в Буковелі, в кафе і барах. Війна для них десь далеко. Вони придатні, але повістки їм не вручали, ну принайні так кажуть. Без дітей, приватні підприємці, тому броні ніякої немають.
Є можливість, що заберуть рано чи пізно і таких? Як думаєте?
Я зараз без токсичності, просто цікаво чому так. Вдається уникати і не попадати під роздачу? Тобто якщо війна буде продовжуватись заберуть таки всіх.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Нет. Более того, пока не пройден медосмотр, можно просто не являться, максимум штраф за этг. После медосмотра уже уголовка. Лучше уголовка, чем смерть
Посмотрите, как мужчин ’приглашают’ для прохождения медкомиссии насильно.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Почитайте закон, там много интересного.
Я читала закони.
Дайте посилання якщо так впевнені.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я читала закони.
Дайте посилання якщо так впевнені.
Сейчас не дам, с телефона неудобно. Да уже и не особо отслеживаю, уже неактуально. Но вы слишком сильно на соблюдение своих законных прав не соглашайтесь - есть много нюансов.
Гигиенишвили• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Это другой вопрос, это есть, к сожалению. Выше про раздачу повесток на работе и засунутых в дверь
Ответ дляТвердая валюта
Так здається, якщо не приходити, то кримінальна відповідальність. Десь зустрічала новину, що судити такого чоловіка хочуть, чи вже судять.
Уже судили
Год условно дали, дома сидит
Как по мне, так это не большая цена, если принципиально надо армии избежать
Ну и пока до этого дойдет , у меня ещё ни одному знакомому ее давали повестку
Год условно дали, дома сидит
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Вот вам вкратце пояснения. На работе вручать можно.
Гигиенишвили• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А где я писала, что нельзя? Вручить можно, но не являться тоже можно до медосмотра.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Вы считаете, что не являться до медосмотра - это выход? Я вас расстрою - нет.
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Кримінальна відповідальність якщо вже пройшов медкомісію.
А якщо ще ні - то тільки адміністративний штраф.
Можливо, особливо не вчитувалась, от таку статтю знайшла, але бачила ще інший випадок десь в новинах:
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Там же не написано, сколько занесли для решения вопроса
Гигиенишвили• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
В смысле? Лично знаю таких людей уже год.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
И я знаю тех, кто не являлся, не являлся, а потом принудили явиться...
Борець за гаманець• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Будут работать нелегально.
Я уже представила, как все уволились и работают нелегально.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А посмотрите, сколько уже народа уволилось или уволили. И не рассказывайте мне, как все чудесно - несколько дней назад одна из ключевых айти-компаний закрыла в Киеве офис.
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
То значить кому як пощастить, якщо це можна так назвати.
Я читала теж в новинах, що хочуть забовязати всіх, хто закордоном, щоб спеціально повернулись і пішли служити, бо то їх громадянський обов’язок, навіть якщо чоловік в іншій країні років 10, і виїхав задовго до війни, а в Україні нічого і нікого немає. Хто не повернеться, тому штраф по приїзду.
Тобто треба відмовлятись від українського громадянства
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Як принудили?
Ну от наприклад чоловік приписаний в одному місці, а живе в іншому місці, працює не офіційно. Повістка приходить за пропискою, але там його ж нема - ну як можна таку людину заставити? Його спершу треба знайти.
Він може взагалі і не знати що там якісь повістки приходять.
Борець за гаманець• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну, если в Киеве.... не знаю, в Киеве не была 15 лет.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
1. Выйти из украинского гражданства практически нереально.
2. Те, кто получил гражданство или другой постоянный статус, не вернутся и их никак обязать вернуться нельзя.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Именно в Киеве.
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так ІТ сфера вже «перевантажена». І то не лише в нас, а і по світі багато працівників скоротили.
В мене хлопець теж програміст, але він сам пішов служити у вересні добровольцем. А зараз вже і на його компанії велике скорочення.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Як принудили?
Ой, да посмотрите хотя бы видео, где ’настойчиво приглашают’. А было такое, что и с работы забирали. Доя этого не нужно, чтобы работал официально.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Та же компания прекрасно работает в Польше, Швеции, Норвегии и Болгарии.
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Знаю, що багато чоловіків з американським паспортом мають проблеми на українській митниці, їх не охоче випускають. Кажуть писати відмову тоді від украінсткого громадянства, бо в нас подвійне громадянство заборонене. В нашій базі вони залишаються громадянами України.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Вы таки разберитесь сначала, что такое двойное гражданство, и чем оно отличается от наличия двух и больше гражданств. Это совершенно разные понятия.
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так, але проблема в тому, що перспективних запрошують в ту саму Польща і Швецію продовжувати працювати, а як чоловіку виїхати, якщо він придатний.
Якраз екс-колега мого хлопця поїхала і працює, бо вона дівчина)
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Мені це зараз неактуально) Мій без подвійного громадянства)
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
А уже просто так не выедет. Поэтому люди ищут законные и не совсем законные способы выехать. Смотрите мой самый первый комментарий в этой теме.
Спішу - перекидаюсь• 29 апреля 2023
Дівчата, як вважаєте , в майбутньому можливо що змінять закони і будуть брати і студентів денної форми навчання ? Або зроблять якісь нюанси , типа по віку , кого можно буде забирати з студентів
Твердая валюта
• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так мій хлопець і не збирався виїжати. Він добровільно служить. Не можуть ж всі виїхати.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Я вас обрадую, ни одного человека в Украине с двойным гражданством нет, так как у Украины ни с одной страной нет соглашения о признании двойного гражданства. Зато в Украине есть толпа народа с двумя и даже тремя гражданствами, что абсолютно законно с точки зрения украинского законодательства.