Твердая валюта• 29 апреля 2023

Як думаєте, повістки будуть вручати абсолютно всіх придатним чоловікам?

З моїх знайомих, вручили повістки батькам двох малих дітей, в одного взагалі дитина щойно народилась і він навіть на Хрестинах вже не був, служить.
Зате інші насолоджються життям, відпочивають в Буковелі, в кафе і барах. Війна для них десь далеко. Вони придатні, але повістки їм не вручали, ну принайні так кажуть. Без дітей, приватні підприємці, тому броні ніякої немають.
Є можливість, що заберуть рано чи пізно і таких? Як думаєте?
Я зараз без токсичності, просто цікаво чому так. Вдається уникати і не попадати під роздачу? Тобто якщо війна буде продовжуватись заберуть таки всіх.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Якщо що, то мій хлопець теж служить. Але він пішов добровольцем.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
1. Заберут тех, кто позволит, чтобы их забрали.
2. Кто не захочет, чтобы его забрали, тех не заберут.
3. Знакомому вчера пришла повестка, он, естественно, никуда не пойдет, он уже полгода как в Штатах.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну якщо в іншій країні, то так. Але якщо вдома, живе в своїй квартирі наприклад.
Впораюсь зі всим• 29 апреля 2023
Вже прозвучала інфа, що телефони прив´яжуть до паспортів з наступного року.. війна на довго, в дії будуть повістки. Думаю всі чоловіки побувають на війні(((
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Сменят номера на польские.
Кокосиха• 29 апреля 2023
В Запорожье останавливают заводские автобусы и раздают повестки. При том что знают, что у этих людей 100% бронь.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
А ті ваші знайомі яким вручили повістки, вони на офіційних роботах по кзот? На роботі їм вручали?
Борець за гаманець• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Сменят номера на польские.
И зарплату будут получать в польских банках.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ну і що що в своїй квартирі? Воєнком не може вдертися в чужу квартиру.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Будут работать нелегально.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Думаєте реально? Напевно ухилянти перестануть тоді користуватись мобільними.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Моему мужу пытались вручить повестку прямо на рабочем месте еще в 2015 году. Работал официально.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
Ну як завжди.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Оформят номера на родственниц женского пола.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ну як завжди.
Конечно. Каждый принимает решение сам.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну от офіційна робота це найлегший спосіб вручення повістки.
А як ваш чоловік відмовився брати її? Там же типу роботодавець по закону повинен вручити, і ніяк не відвертишся.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Одного просто зловили на вулиці, коли йшов з магазину. Він працював в приватній компанії на будівництві. Іншого скоротили якраз з роботи, працював оператором на телеканалі. Не знаю точно де вручили, ніби додому принесли.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Когда узнал, что сейчас придут вручать повестку (под акт об отказе, так как его настроение знали), просто развернулся и ушел с работы и больше туда не возвращался.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не вдереться, запхає в двері, зустріне в під’їзді, дасть родичам. Ну не знаю(
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Запхане в двері не вважається врученим, таке можна ігнорити.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
То поки так. А от на майбутнє хто його знає(
МашМааш• 29 апреля 2023
Можно не работать официально, не жить по месту прописки, поступить учиться
Если дали - не приходить, в крайнем случае судимость условная
Это тем кому не хочется категорически
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Согласно закону о вп, нельзя. Можно было игнорировать до 24 февраля 2022 года.
автор Твердая валюта • 29 апреля 2023
Ответ дляМашМааш
Это тем кому не хочется категорически
Так здається, якщо не приходити, то кримінальна відповідальність. Десь зустрічала новину, що судити такого чоловіка хочуть, чи вже судять.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Нічого не змінилось. Процедура вручення повістки та сама - під розпис. Двері не розписуються.
Гигиенишвили• 29 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Нет. Более того, пока не пройден медосмотр, можно просто не являться, максимум штраф за этг. После медосмотра уже уголовка. Лучше уголовка, чем смерть
А що таке?• 29 апреля 2023
Я могу рассказать лишь за Киев. Муж работает и не прячется, но у меня прописка киевская, а у него из другой области. Работаем в тц, который часто мелькал в раздаче повесток, но ни единому человеку в ем повестку не дали на самом деле!
Ездим общественным транспортом, тоже не раздавали. Сам не пойдёт, у него много проблем и основная с коленями, плюс он достаточно толстенький, как шарик(это беда нашей семьи, но такое). Идти специально смысла нет, помочь вряд ли он сможет, пока помогает работая и платя белые налоги, донатя на ЗСУ. Если дадут, скрываться не станет, оформлять номер на меня или прочую фигню делать не будем, лично мне говорит, что готовится пойти потому что уверен, пойдут все рано или поздно.
Конфиденциальность• 29 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Почитайте закон, там много интересного.
Техпаспорт на медузу• 29 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Кримінальна відповідальність якщо вже пройшов медкомісію.
А якщо ще ні - то тільки адміністративний штраф.