Б´ю байдики• 29 апреля 2023
Басейн і немовлята. Які трусики обрати?
Дитині 8 міс. Старшому колись купувала спеціальні памперси, передавали з-за кордону. Зараз бачу є різновид трусиків, я так розумію підгузник звичайний під низ не одягаєш. Але, не знаю які обрати... Сказали, якщо дитина попісяє в басейн, буде якийсь додатковий штраф.
Кудрі кручу сама• 29 апреля 2023
Надевайте специальные с памперсом. А то вечно аварии в бассейнах из-за малышей,то есть их родителей точнее
Ванна Тазиковна• 29 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, а як вони відслідкують, що дитина попісята, цікаво?
Нащо ви так пишите?? До чого підводите автора? Ви хочете щоб ваша дитина плавала в чужих сцяках?
Тоскующая• 29 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В некоторых бассейнах на мочу реакция- красится вода в синий цвет. Т.е. вокруг человека синее облако расплывается, не знаю в детский бассейн такое делают или нет))
Шопингмонстр• 29 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Молча. Есть специальные реагенты для воды, кто ссыт, вода меняет цвет возле таких ссыкунов.
Стрекоза любви• 29 апреля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Тобто, ви настільки обмежено мислите, що вважаєте, що автор зробить якісь невірні висновки з питання про те, як дізнатися, чи пісяє дитина у басейн?
Стрекоза любви• 29 апреля 2023
Автор, ми ходили в басейн на заняття з малюком. Що казав адміністратор. Не існує у світі такого підгузка дитячого, що на 100 відсотків втримав би сечу дитячу всередині. Вода все одно потрапить всередину, особливо якщо дитина активно рухається. Але його вдягати важливо бо він а) все ж якийсь відсоток сечі ізолює всередині і б) найбільше горе для дитячого басейну, якщо дитина покакає. Ось з цим памперс доволі добре справляється і тримає все всередині.
кнопкодав• 29 апреля 2023
Ответ дляТоскующая
В детском бассейне такое должно быть атаковую очередь!
Б´ю байдики
• 29 апреля 2023
Так, справді, є реагенти. Не хочу щоб моя дитина пісяла і хтось в тому плавав і навпаки.