Оля_с_киркою• 29 апреля 2023
Puma Америка, не можу оплатити замовлення ((
Попереднього разу було усе добре, а учора і зараз не хоче списувати з карти. У кого таке ж було ? Як оплатили ? Пише що кредитна карта не дійсна . Пробую з двох карт приват і Укргазбанк, одне і теж(((
Крайня невістка• 29 апреля 2023
Проблемы с оплатой пумы начались пару недель тому. Я не вникала нашли ли девочки выход, но знайте, что вина не ваша.
Скользкая• 29 апреля 2023
Два раза списали за заказ, заказ не оформлен. У Пумы уже было такое где-то год назад, не проходили заказы, теперь опять
Вишня на торті• 29 апреля 2023
Карту Приватбанка берет нормально
Правда мне нужна была только одна корзина, насчет массовой скупки не знаю ..
Оля_с_киркою
• 29 апреля 2023
Ответ дляСкользкая
У мене теж учора якось списано, сайт не показав але гроші зняло. Але тут писало що навряд буде замовлення . Пробую ще, і знову не читає. Щось взагалі не ясно. У вас кошти повернули ? Як швидко ?
Оля_с_киркою
• 29 апреля 2023
Ответ дляВишня на торті
Карту Приватбанка берет нормально
Так і є лише одна корзина
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
А підтвердження замовлення немає? Якщо ні, то подзвоніть в підтримку банка, якщо ви надійний клієнт, ваші гроші одразу розблокують. Але краще почекайте хоч до понеділка, можливо відправлять замовлення. Або статус поміняють. Можете також за вихідні звернутися в підтримку Пума, чат з´являється по їх робочому часу.
Оля_с_киркою
• 29 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Банк написав що пройшла оплата , а на електронну адресу нічого не прийшло та і кошик так і висить .
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
В чат Пума тоді, подивіться їх робочі години у вихідні.
Скользкая• 29 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Написала в Пейпал, сказали вернут в течение 30 дней, если Пума не запросит деньги. Пума пишет, что не имеет доступа к моим счетам, а заказ не оформляется, так как проблемы с авторизацией платежа.
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляУслада
Вот после таких советов пума и перестает принимать оплаты от нас, и скоро вообще ничего не купим.
Автор, ваши деньги в банке, ждите, вернуться.
Після яких? Звернутися в чат? Що це за маячня? Роками купую собі на різних сайтах, і зверталася, і допомагали, і речі недослані відправляли. А ви що в таких випадках робите? Я навіть уявити не можу що може статися при звертанні в підтримку, щоб перестали оплати приймати.
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляУслада
Перестає можливо приймати, тому що бачать у деяких масштаби покупок, перекупів, як от ви, наприклад, так, там не дурні сидять. Так що ви б на себе трохи оглядалися.
Оля_с_киркою
• 29 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я не перекуп, узяла пару речей на 2300.
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я не перекуп, узяла пару речей на 2300.
А я не вам відповідала.
Оля_с_киркою
• 29 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А я не вам відповідала.
Ой, вибачте. Та капець якийсь з цією оплатою. І не знаю що робити. Дуже хочу оформити замовлення, і година залишилась і з оплатою не ясно.
Ответ дляОля_с_киркою
Робили замовлення. З привату списало кошти, але ніяке підтвердження не прийшло на пошту, то після дзвінка в банк, кошти відразу повернулись. Спробували оплатити моно, також гроші в блок. Оператор моно відповів про повернення грошей через 11 або 30 робочих днів.
Також замовлення було мінімальне, для себе.
сЛАдКОежКА• 29 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А вы хамка однако.
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ дляУслада
У вас манера всем ярлыки вешать?
Счастливее стали?
Це така манера у вас, в вашому повідомленні, напевно ви тільки так вмієте розмовляти, що люди після цієї розмови хочуть вас заблокувати.
АяВсёЗнаю• 29 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А вы хамка однако.
Хамка та, яка те повідомлення написала. По собі інших не судять, запам´ятайте.