Глаголиця• 29 апреля 2023
На роликах такого плана легше кататись чи ні?
Хочу з дитиною піти на роледром ( ми у Великобританії), але дивлюся що в них діти і дорослі катаються на таких роликах як на фото і я так розумію ,що розмір у них не регулюється. Не можу зрозуміти ,чому в них немає роликів як в Україні, де самі ролекові колеса розміщені в один ряд...
Луноликая Вика• 29 апреля 2023
Мои дети начинали кататься на таких роликах, потом перешли на обычные, где колеса в один ряд. Говорят, что там, где в один ряд - легче кататься. Я не могу оценить, катаюсь на роликах в один ряд, научилась ездить за пару часов.
Снегопадка• 29 апреля 2023
У меня и у подруги в детстве были 4х колёсные, мы в них целыми днями не снимая гоняли. Потом попробовала на обычных, смогла, но ощущение было, что я вообще впервые на ролики стала😀