Скажений гудзик• 29 апреля 2023

Интенсо парфюм, кто покупал в этом магазине?

Стоит покупать или нет? Парфюм правда похожий на оригинал?
Шмоточницаца• 29 апреля 2023
Зачем вообще такое покупать ? Эти копии, реплики и тд. Купите лучше отливант оригинала, если целый флакон не получается взять .

Садоводница• 29 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Отливант бадяжат
ПесиКот• 29 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Отливант бадяжат
Ви у всих купували? Я свої не бадяжу, наприклад. Нахіба? Краще хай до мене люди повертатимуться, ніж я паль чи бадягу продаватиму.
Садоводница• 29 апреля 2023
Ответ дляПесиКот
Це чудово що Ви хороша Людина.
Шмоточницаца• 29 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Отливант бадяжат
Там надо брать у проверенных продавцов.
Трохи злякана• 29 апреля 2023
Монталь люблю, беру постоянно по 10 мл, продавец был с Донецкой области и приходится брать у других теперь, так разница колоссальная , стойкости 0(( . Не думаю что Монталь менял формулу , больше поверю в сомнительное качество самого отливанта.
Горлаю зрання• 29 апреля 2023
Ацтой..... Реально, дерьмо, не берите.
Борщик• 30 апреля 2023
Автор, я там беру рік, колектив, знайомі і родички тестили - ніхто не сказав, що не подобаються, навпаки самі почали там замовляти парфуми.
І тільки на совєтчиці я знайшла негативний відгук. Ви нічого не втратите, якщо затестите кілька парфумів 5мл по 70 грн. І якщо сподобаються, візьмете собі 20мл чи й 50. А те, що вони стійкі, 50% парфумерного концентрату масел і тримаються дуже довго, до 3х діб, на одязі то й до прання - це точно. Я не співаю оди аналоговим парфумам, але якщо Ви не парфумознавець зі стажем, який відмінно розрізняє ноти, Ви будете задоволені. Як є поціновувачі у D&P parfum, польських аналогів, турецьких, арабських, так є любителі Інтенсо.
Борщик• 30 апреля 2023
Промокод на знижку 10% один для всіх, можете при замовленні на сайті вказати. Це для прикладу мої особисті і спільні з колегами замовлення, не всі. Аналог Angel Share після затесту 5мл замовляла 20 мл самостійно знайома з дуже тонким смаком, інша облюбувала свою Імператрицю, ще одна Мандарин базилік і Ін ред.
Звичайно, я можу всім побажати жити так, щоб можна було купувати самі оригінали в повномірних флаконах, від душі того всім бажаю.

автор Скажений гудзик • 30 апреля 2023
Ответ дляБорщик
Спасибо большое, обязательно попробую))
Борщик• 30 апреля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Спасибо большое, обязательно попробую))
По можливості відпишіться в темі, як Вам, ну якщо все ж вирішите спробувать.