Ширли-Мырли• 29 апреля 2023
Підкажіть класні студії йоги в районі Печерська
Можна не тільки його, стретичинг, наприклад також
проте, щоб у нормальній ціновій категорії
ВерСаСе• 29 апреля 2023
Integral мені подобається і по сервісу, і по якості викладання. По ціні не підкажу, для кожного “нормально” це своя сума)
Ширли-Мырли
• 29 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
дякую))))
Задираю носа• 29 апреля 2023
Не Печерськ, а лівий берег ЖК Зарічний. Я туди переодично на стрейчинг хожу, лише заради виду. Там немовірний вид з панорамного вікна на Дніпро. Вони при свічках занняття проводчть, або зранку, видно схід... я там кайфую
Ширли-Мырли
• 29 апреля 2023
Ответ дляЗадираю носа
дякую)))