Love_Love_Love_• 30 апреля 2023

Дивились прес конференцію Зеленського, молодець він звичайно

Ні разу не голосувала за нього. Але слухаю і можу сказати що він молодець, хто б що не говорив.
Я так розумію контр наступ почнеться на днях, трохи страшнувато, але в успіху не сумніваюсь
Lenusikkuz• 30 апреля 2023
Ще б корупції позбувся, то взагалі питань би до нього не мала. Особливо коли крадуть у військових.

автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Оооо, це прям біль номер один
Tory_Victory• 30 апреля 2023
Не знаю
Есть сомнения, что он молодец.

Не переношу всю ответственность за войну на нашу власть, но и ее доля вины там есть.
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Не знаю
Есть сомнения, что он молодец.

Та звичайно є, просто не може не бути. Я і не дивилсь і не слухала довго їх по тій причині. От зараз сіла послухала, реально розумію що нормальний він чувак
Smusish• 30 апреля 2023
Корупція,буде з нами завжди. Нажаль ми є і лишилось корумпованих країною. Це не зміниться,ніколи
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Я маю надію що при вступі в ЄС це зміниться, бо самі по собі ми її не викорінемо
Tory_Victory• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Производить впечатление его работа)
Стелить он всегда умел
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Производить впечатление его работа)
Стелить он всегда умел
Ну от це і зіграло хорошу службу
gejly• 30 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Те кто рассуждают про победить коррупцию, слабо наверное представляют всю систему. Даже в рамках мало мальски крупного предприятия это сделать очень сложно, нельзя, разом взять и заменить всю команду, даже банально по причине отсутствия достаточно количества специалистов необходимой квалификации. Новые люди которые приходят, тоже не всегда оказываются чисты на руку.
Всегда говорю,что начинать нужно исключительно с себя, перестать искать ’пути решения’ интересующих ’вопросов’ и решать чьи-то вопросы пользуясь своим положением.
Банально, чуть не 100 % местных барышень хотят ’договорные роды’ в госклинике, и эти же барышни кричат о непобедимости коррупции.

anabelia• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну давайте чесно, всі його промови написані для нього гарними писаками. Молодець-це коли сам сказав і зробив. Коли прочитав, що тобі написали-то інше.
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляanabelia
Чому ви думаєте що професійний сценарист не може написати собі промову?
Мені наприклад приємно коли люди зі всієї планети кажуть мій Президент крутий, а я прізвища деяких навіть не знаю
Елена1265• 30 апреля 2023
Это там, где ему задали вопрос, а он ответил с интонацией ребенка «Не скажу»?
Tammy21• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що ’професійному сценаристу’ промови в основному писала та правила жінка;)
А взагалі то дивно оцінювати крутість управлінця по його популярності в сусідніх ’фірмах’.
І так, не приплетайте, будь ласка, очікуємий контрнаступ як особисту заслугу.
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляTammy21
До чого тут взагалі особиста заслуга?, де ви це прочитали?
Tammy21• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До того, що написали оду, а потім у кінці приписати про наступ, то не такий тонкий хід як може здатися;)
Анна_Бель• 30 апреля 2023
Удалено администрацией...
marata• 30 апреля 2023
Шо, знов? У тамбурі молодець, сьогодні знов молодець. Особливо коли не може відповісти на елементарні запитання і дурнувато регоче. Хочеться згоріти від сорому
Advoco• 30 апреля 2023
Бути Черчілем - це означає бути зразком. Здобути освіту, пройти війну, не боятись брати відповідалтність. У нього прекрасні були промови, бо він писав їх сам і розумів про що. А косити під Черчіля - це про..ти підготовку до війни, вкласти в труни тисячів украінців і читати промови з листочка не розуміючи навіть про що вони… Тільки но дивилась відео Гео Лєроса про операцію, яку придумав особисто Зе. На острові Зміїний. Коли ще острів був окупований Зеленський придумав встановити прапор на ньому що б вийшла гарна картинка для ТВ на 9те травня. . Перший командир відмовився бо ризики були дуже високі і не було шляхів відходу. Інший погодився. 27 спецпризначенців, еліта військ - були всі вбиті при виконанні цієї ,,операціі,,… 27 матерів отримали похоронки. 27…. Для картинки по ТВ. В цьому вест Зеленський. Є і буде. Його бідний інтелект не здатен вчитися навіть на своїх помилках. Пацієнт безнадійний. А тепер зеЄрмак судить героя Укоаіни полковника Червінського, хоча сам має сидіти в тюрмі.
Advoco• 30 апреля 2023
Ответ дляgejly
Зробити ,,договірні пологи,, офіційними через касу і все. І встановити доплату лікарю за кожні прийняті договірні пологи - не менше 50% і контроль. Корупцію перемогти можна, потрібна політична воля. Але коли за спиною стоять Бені з Єрмаками з великими апетитами, то воно звичайно не до цього…

Advoco• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Zvezdochkina• 30 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Не знаю
Есть сомнения, что он молодец.

Ответственность в том, что не согласились продать страну без войны как картофельный король.
Olya Rybka• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Какая картинка? Только что глянула Дип Стейт, Змеиный освободили в июле. И да, откуда у Лероса такая информация?
Olya Rybka• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
А до бени у нас коррупции не было?
knopkakyev• 30 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Треба всім починати з себе. На всіх рівнях.
Інакше нам ніколи цього не подолати.
Olya Rybka• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Уже есть услуги через кассу в больницах, поликлиниках. Думаете, там нет лазеек для воровства?
автор Love_Love_Love_ • 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Я вважаю так, ви вважайте як хочете,маєте право
Advoco• 30 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Удалено администрацией...
Advoco• 30 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви розумієте, що він недалекоглядний популіст, діяльність якого призвела до страшних жертв?
Advoco• 30 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Зміниться. На це потрібна політична воля і контроль суспільства.
Valentina shop2020• 30 апреля 2023
Вам так хочется войны?контрнаступ это большая потеря наших людей,и вы приветствует это,и ещё говорите молодец Зеленский,в чем его заслуга