Jave• 30 апреля 2023

Роман Червінський: Ми допустили до влади людей..

Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело: https://censor.net/ua/r3414624

Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
https://censor.net/ua/resonance/3414624/roman_cher...

Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
Соната любви• 30 апреля 2023
а зачем прятаться в бункере в Польше? вроде же в Польше война не началась.
я только слышала про бункер в Киеве, где он и прятался.

marydgayne• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Хіба в неї є чи була колись настільки велика підтримка аби цим перейматись?
ну.. в нашей стране в основном очень богатые люди и очень бедные люди. Прослойка среднего класса очень тонкая. Бедных большинство.. и именно для них была зачем то и кем то, как из табакерки, выпущена Фарион. Я помню времена референдумов(( все те, кто там голосовали, были именно подвержены информационной пропаганде с ее участием( да и Юля постаралась с тем ,что ’обнести Донбасс колючей проволокой’. Эта война готовилась очень давно, задолго до 2014 года, примерно с 2003, как минимум, и все эти ’подогреватели’ неспроста были пущены в эфир. имхо
Bell-k@• 30 апреля 2023
Ответ дляОксана-004e
За выбор зелёнского не соромно зараз?
Я за нього не голосувала
Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
виключіть скабєву
виключіть раєвську-мусєйчук і лох-мараХфон
Bell-k@• 30 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Клоун у нас один .
Так, Петро зветься
Еленнн• 30 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Де вони були з парадною формою,це в якій області?Ви взгалі бачили,як русня заїжджала і на якій техніці,в мене батьки в 5 км від кордону,як раз таки першими їхали танки,броньвоки з солдатами,медпункти і так далі
та в отих чмонь на броньовиках трусів запасних не було (тому і мародерили всю білизну по окрузі) бо з собою везли парадні форми.
Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Так, згодна. Але вони всі мають громадянство України. При цьому дядя из твери, мама из ростова, папин дедушка из саратова((
так, і кричать, що їм українська мова нідо чого, бо вони всєгда тут жилі і гаварілі па рускі,тварі
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Как он передал власть Яныку, если на его выборах в 2010 тоже было несколько туров и переголосований. Но тут опять мудрый нарид захотел видеть во власти своего парня из нарида, а не националиста Ющенка. Приравнивание в ветеранам войны героев Оун - упа перенести не могли, деды ж тогда ещё воевали.
Вы прикалываетесь?
Ющенко назначил Яныка премьером .
А у нас ,напомню , премьер выше президента
Ли-са• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Поки ми будемо мовчати, і думати категоріями кричать бо це комусь треба, розхитують ситуацію, а не категоріями ми мусимо читати різні джерела, щоб дізнатися правду і щоб винні, в українській владі, які не підготувались до війни, понесли справедливе покарання над людьми накшталт Штанько, Червінський, Гео Лерос, Кривонос вчинять розправу..і тоді нічого не зміниться в цій країні і всі смерті наших громадян даремні
За кого Ви тут топите? Порошенко,Тимошенко і вся стара політична номенклатура це політичні мерці, їх рейтинг 3%. І це ніколи ,чуєте ніколи не зміниться, ні власний медіа ресурс не допоможе,ні всевдо політ технологи,ні ломи, ні ботоферми ,нічого і ніколи, Ви копирсаєтесь в мертвечині.

Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Так, Петро зветься
у нас три роки безлад у країні, і другий рік війна із страшенними втратами, а вам все Петро у горлянці застряг?
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
о,то зараз на півдні меньше людей поклали.. причому цивільних,у яких підготовки взагалі не було.
----------------------------------

--Бахмут оно скільки обороняють,і це без наших попередньо побудованих укріплень.. А якби такі укріплення на переході ’Чонгар’?????
Чонгар це абсолютно голий степ
KrupinkaSs• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Да,и Бендеру ,примерно тогда же ,начали доставать из гроба
Mira29-c3c3• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Так, Петро зветься
Та ні. Клоун народ веселив «сеньйором Голодомором»та Україну «порноактрисою»називав.
Еленнн• 30 апреля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
То чому Зеля не здав Київ,чи Житомир,чи Чернігів?
Київ від ’деокупував’.
Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ дляЛи-са
ваш варіант? аж цікаво, невже єрмак
vihola• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Не знаю на кого працює Юля і Фаріон, кидатись на амбразуру на них не збираюсь.
Знаю, що в першу чергу винна у всьому параша.
Це вона напала, вона українців вбиває.
Це очевидний всьому світові факт.
Реверанс• 30 апреля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так, а что, разве не правда, что Порошенко готовится к выборам?
Это же очевидно. Мне оба не нравятся.
Но радует, что люди готовятся, может есть надежда, что закончится война вскоре.
Як саме закінчиться війна Вам не цікаво?
Коли українську розвідку фактично знищують по волі ермака?
Умисно.
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляnightwoman
Ну от ці дороги мене прямо ізводять в цьому питанні. Прийшов новий президент, який повинен був щось робити для країни. Дороги в той момент були ну дуже доречними. Я раділа цим ремонтом доріг в своїй області, в своєму місті як ніколи. За все моє життя то був перший такий ремонт доріг по яким ми їздимо постійно. Побудувати міст в місті план якого з 90-х існував. Казати, що ми повинні нічого не вкладувати в країну, а тільки озброюватись??? Ну так ніхто не вірив у повномасштабне вторгнення, бо мінські були.
Друге питання, хто б дав нам можливість озброюватись в мирний час, вважаю, що та Європа нас би з´їла за це.

Пс: я пробула всю окупацію в Херсоні, все пережила своїм досвідом, але дороги були доречні в той час і це ніяк не пов´язано зі здачею мого міста.
Все деньги вбухать в ремонт дорог , во время войны , вы этому радовались ?
Ну, что ж теперь войне радуйтесь, она благодаря развалу армии и случилась , зато дороги хорошие , ага
marydgayne• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Це вона напала, вона українців вбиває.
Це очевидний всьому світові факт.
Конечно. Это так. Я же о другом пишу.. потому и спросила, на кого же она работала.. Ведь есть версия, что Фарион не такая уж и патриотка, а как раз агент параши. она, как черт из табакерки, очень умело сыграла на разделение страны

kornezka• 30 апреля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Яка жахлива правда!
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляHelga_SV
кстати Южмаш уложили в коронабесие, они, мне кажется, свернули все программы еще в 2020.
Сворачивать оборонные прогорамы начала зелень , вместо них он дороги стелил , до танков раши
Ли-са• 30 апреля 2023
Ответ дляKsu160576
ваш варіант? аж цікаво, невже єрмак
До чого тут Єрмак, допис спрямований задля розхитування ситуації, хто це робить ну звісно 3% мертвяки.
Санька-4b93• 30 апреля 2023
Ответ дляKsu160576
И 4 года уже президентства молодого и энергичного, не запятнавшего себя кумовством. Успехи налицо.
Марика-bf42• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Этот шарик надували все кому не лень из разных побуждений. Кто-то преднамеренно раскачивал ситуацию, а кто-то хотел большей украинизации страны (и я согласна с этим). Вы помните юлино высказывание про Донбасс, а что янык сказал про киевлян, тоже помните? Все это рано или поздно должно было громко лопнуть и лопнуло. Кстати, о Фарион. Она много говорит правильных вещей. Вопрос в том, где она остановится и остановится ли?
Санька-4b93• 30 апреля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Ух ты, а что не так с Бандерой? Вас больше вымышленные герои, типа Саши Матросова устраивают?
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я понимаю. Я немного о другом.. тогда было очень неспроста поднята Фарион и ее все высказывания, очень народ умело подогревался кем-то... Я не про изучение нашей истории пишу. А про то, как была развязана тогда информационная война в этом направлении.
Свобода это фсбшная партия , работающая на раскол общества .
Они стравливали запад Украины и восток , это все делалось по указке кремля
Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ для vihola
Це вона напала, вона українців вбиває.
Це очевидний всьому світові факт.
не Петро? дивно, ви втрачаєте ’билую лєгкость’
vihola• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Тут є дівчата з свободи, які патріоти і вважають фаріон патріотом
я її ’праць’ не вивчала крім загальновідомих тупих провокацій коли вона до дітей домахується.
Так, неприємний, нерозумний, неадекватний вчинок.
Але спихати на фаріон, що через неї декого тягнуло в парашу, бо бідні і нерозсудливі(тупі) , такий собі аргумент.
marydgayne• 30 апреля 2023
Ответ дляМарика-bf42
в этой теме поднимаются все эти вопросы лишь потому ,что люди хотят Победы, нашей Победы! А с этой властью, и с прошлой властью конца войне не видно..(( зачем кричать о скором контранаступлении третий месяц подряд, если все хуже и хуже на фронте с каждым днем( и почему же все хуже, если у нас такая мощная поддержка!? Вопросов много, а ответов нет. но слышать про истинное положение вещей на фронте от близких. из постов в ФБ от реальных людей, про погибших мирных - уже просто невыносимо. конца не видно( гуманитарка, гниющая на складах, воровство на закупках, ордена всяким лядям...
Ksu160576• 30 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
мій син вчора сказав якось ні з тго ні з цього: це тільки у нас можуть хватить президента за будівництво дорогі і що він Боневтік, а в решні країн це просто звичайні речі