Jave• 30 апреля 2023

Роман Червінський: Ми допустили до влади людей..

Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело: https://censor.net/ua/r3414624

Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
https://censor.net/ua/resonance/3414624/roman_cher...

Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
LudaSHS• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Всіх комуністів та іншу наволоч треба було викорінювати від дня отримання Незалежності, але людей тягнуло до крєпкіх господарників. Тепер маємо те що маємо
Російські прошивки
Тяга до комунізму і царизму

Соната любви• 30 апреля 2023
Ответ дляscorpy
просвітить, будь ласка, дорога на Чорнобиль для кого будувалась?
для тех, кто потом по этой дороге свободно поехал захватывать и разрушать наши города и села, убивать мирных жителей.
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
А в ато,русні не було??))То всё повстанци,так по вашому
Ми ж говоримо про повномасштабну?

Те що прийшли за часів Януковича - настільки очевидно, що немає навіть сенсу обговорювати. Там не те що домовленість була як з Зеленським - тоді фактично і країною керувало кацапське КГБ.
elenze66• 30 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дитбудинки млять, елементарно сиротинці мали вивезти з прифронтових міст. Скільки дітей загинуло.
Скільки вивезено на кацапію і будуть виховані в ненавісті до свого народу.

Зато ж млять не було паніки. Яку вам, гнідам, паніку сиротинці могли утворити??
Ніби потім не було паніки. Люди тікали, давка в поїздах, їх розстрілювали в машинах на трасах, жах.
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
В сенсі до чого,у нас при пороху ато було все його правління.Тому люди і зрівнюють
Ще раз при владі 4 роки зеленський і слуги, то до чого Порошенко? Зеленський та слуги мали нереальну владу, яку вручив їм на виборах український нарід, після 2019 року в країну повертались опезежешніки.. які виїхали в 2014 в росію, то до чого зараз Порошенко?
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Це ігнат сказав літом
Зара ж проблема. В далекобійних
Ми просимо молимо захід
Тисячі ракет! А у нас 2/3 військового бюджету ішли на грошове утримання. В Україні 3 за чисельністю армія Європи. Тому у нас ніяк не було змоги робити глибоку та серйозну модернізацію армії
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляelenze66
І? Як саме це завадило вивезти сиротинці ДО війни? Адже влада чудово знала що напад неминучий і куди саме.
Soufit• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Люди помирають тому що:
- не готувались до війни і будували дороги;

- розмінували Чонгар;
-здали Херсон;
- при владі була і Є велика рос агентурна мережа
- тому що вибори виграла людина яка не розуміється на керіавництві державою
-тому що її особисті якості (самозакозанність) та недостатні розумові здібності дозволили путіну його використовувати в особистих інтересах
Ну от ця перша тега показує, що людина думає не своєю головою, і легко піддається маніпуляції. Вона буде нести в маси перше, що їй підсунуть, ’не жуя’) як треба буде, то й за пуйло топитиме.
Сумно..

P.S. висновок професійного психолога, по одному скрину
dreamsunny• 30 апреля 2023
Ответ дляTotta
Удалено администрацией...
По-перше , я в Україні
По-друге, усі чоловіки моєї сім´ї на фронті
Ось вони і захищають.

А що ви можете сказати про себе та своїх чоловіків?

Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В якій країні хоч колись влада офіційно повідомила, що на країну буде напад?
lilu502• 30 апреля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Нет. Вот и появляется надежда, что закончится. война эта.
Люди готовятся, что-то же знают
а хто сказав, що готуються?
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляSoufit
Сумно..

Хай бог береже нас від таких професійних психологів...
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Навіщо офіційно повідомляти про напад, щоб вивезти сиротинці з прикордонних територій?
Nasta9019• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Це ігнат сказав літом
Зара ж проблема. В далекобійних
Ми просимо молимо захід
Не було б у нас такої кількості навіть з 2014 року.
Якщо взяти аналог орківський Іскандер, його розробку почали з 1988, вперше показали в 1999, прийняли в 2006. Ми тупо прогавили все з початку. На мою думку у нас було б не більше 100 ракет, навіть при інтенсифікації розробки та виробництва. Але це краще, ніж нічого.
spain2406• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Непрофессионализм начался не с команды Зеленского. Он начался после майдана, когда на высшие посты назначались люди без соответствующего профильного образования.
Я не фанат Зеленского, уверена в том, что в реалтности руководит не он. Но кто-то явно активно раскачивает массы против власти. Вроде бы и правы в обвинениях. Но вопрос в том, КТО это делает, какие силы стоят за набирающим ход процессом. Чтобы не получить еще бОльшие проблемы в перспективе. Через год выборы. По принципу ’ лишь бы не...’ уже наголосовали за тех, у кого не было реальной программы экономического развития страны.
Только мое мнение (не претендую на истину): людей с реальной экономической программой, умных, честных и готовых работать на благо страны не допустят к власти в ближайшее время, дальше судить не берусь. Мой прогноз (для себя и своей семьи) неутешительный.
LudaSHS• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Хай би було 100, вже будо чим доставати а не випрошувати захід, молити їх!

А це?

Гендиректор и генеральный конструктор КБ ’Луч’ Олег Коростелев в интервью для Донбасс.Реалии заявил, что Минобороны не разместило заказов на 2022 на ПТРК ’Корсар’ и ’Стугна-П’.

По словам Коростелева, такая ситуация происходит впервые за время производства. Раньше ведомство заказывало для армии противотанковые комплексы ежегодно. На данный момент в ВСУ укомплектованы меньше, чем на половину от необходимого.

’Что касается заказов, то к сожалению, на следующий год мы ничего не имеем. То есть, нам не заказывают ни ПТРК ’Стугна’, ни ПТРК ’Корсар’. Это впервые за время производства, а так — Минобороны нам заказывало каждый год’, — рассказал Коростелев

https://focus.ua/voennye-novosti/495045-vpervye-s-...
Оксана-004e• 30 апреля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так, а что, разве не правда, что Порошенко готовится к выборам?
Это же очевидно. Мне оба не нравятся.
Но радует, что люди готовятся, может есть надежда, что закончится война вскоре.
То есть если порох не будет баллотироваться, то сразу победа?
elenze66• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
У нас за законом міністр має бути цивільною особою. Міністр - менеджер
А, то Порох порушив закон, коли призначив Полторака.
Закінчив Орджоникідзівське вище військове Червонопрапорне командне училище МВС СРСР ім. С. М. Кірова, Військову академію Збройних Сил України.

У 2003 захистив дисертацію кандидата педагогічних наук на тему «Педагогічні умови формування умінь командира підрозділу у майбутніх офіцерів МВС України».
У 2018[2] році захистив дисертацію доктора наук з державного управління на тему «Уніфікація механізмів державного управління реформуванням Збройних сил України в умовах трансформаційного суспільства» у Національному університеті цивільного захисту України.
LudaSHS• 30 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Не було.
Але хоть би 20 було, чи 50, чи 100

То ті калібри ракетоносії достали!

Чи погано що достали крейсер Москву?

scorpy• 30 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
це я розумію, мені цікава відповідь прихильників зе. А ми ще на росіян ображаємось, що вони повторюють як отче наш свою пропаганду, не хочуть слухати правду і аналізувати інформацію. а ми самі чим краще?
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляДафна
Я извиняюсь, о чьих танках речь ?
Наших или рашкиных?)
Странный вопрос.
Оксана-004e• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Всегда пишут - я не фанат зеленского, но он молодец, респект и уважуха
Но с ТС согласна на все 100. Он допустил полномасшиабную. Его и привели ко власти для этого
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляspain2406
Я так розумію ви не пов´язуєте своє подальше майбутнє з Україною?
elenze66• 30 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Так і я ж про це. Все одно була паніка. А якби попередили людей, то стількох жертв не було б.
чаревна• 30 апреля 2023
Цензор, Бутусова. А этот всегда под Зеленского капает. Я только не понимаю, на кой .. это делать во время войны, когда страна и так уязвима?
Может лучше они за ф16 договорятся, чтоб нам дали. А то в небе у кацапов преимущество
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Червінський трішки написав і про становище над суддилищем над мером Чернігова, він не покинув і НЕ здав місто, хоча керівництво Чернігіського СБУ виїхало і влаштувало пожежу, і захищав МІСТО тому над ним , я так думаю, і суд провели
Всех патриотов зачищают .
Парней на фронте, кто записывает ролики с критикой власти кидают плод танки с автоматами .
Но всех убить не получится , они очень боятся возвращения парней с фронта , поэтому затягивать войну им выгодно .
Lusik 26• 30 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Я щось теж не розумію,то зеля всіх повинен був відразу здати,то чого ж не здав?як все длговорено було
Я думаю, була домовленність між Зеленським, Єрмаком і компанією з руснею про коридор у Крим - тому був розмінований Чонгар, тому русня так швидко і легко зайшла в Херсон, а ось про Київщину - думаю не домовлялись і це стало сюрпризом, а ще шалений народний спротив та самостійна оборона військових. В результаті прийшлось все перегравати і ставати ’народним лідером’, ’боневтіком’
Stefaniya K.• 30 апреля 2023
Червинский без согласия Залужного хотел угнать самолет и погибли люди и раненые.НО это война и есть у него достижения .простить надо,ну выговор там.все таки нарушил там военные эти законы .но не тюрьма.что вы несете-страна не готова до войны?а что надо было ядерку создать?танков ракет наклепать за 5 мин?что б больше чем в рашке,которая со всего союза стянула себе в 91 году.а может надо было тогда в 91 году идти по пути прибалтов?послать нахер кацапню и вступить в нато в ес?а не 30 лет каждый второй в раде прорашистский.а теперь кто всрався-невистка?крайнего ищем.крайние -это мы.я моя мать бабушка потому что прощелкали еще тогда все и ядерку отдали нахалявку
Nasta9019• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Не було.
Але хоть би 20 було, чи 50, чи 100

То ті калібри ракетоносії достали!

Чи погано що достали крейсер Москву?
Не говорю що це погано. Я ж пишу, що це краще, ніж нічого не мати і просити. А нам не дають(
Stefaniya K.• 30 апреля 2023
а я верила что русня все таки люди,адин нарот,а я не читала или не хотела?вникать в историю а сейчас волосы дыбом какие твари садисты.а мы их братьями считали..