Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело:
Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
Ответ дляОпра Ви
Меня сильно раздражают люди, которые сравнивают президентов, и особенно когда говорят, мы вот выбрали клоуна потому что папередник был вор и имел фабрику в России. Во первых это не повод голосовать за шопапало, а во вторых мы же это проходили с Януковичем. Зачем крутить одно и то же бездарное кино. Не Зеленский привел в Украину войну а те кто его выбрал. Учитесь, дорогие, отвечать за свои безмозглые поступки...
Думка стара, але цікава. Тобто, якби президентом був хтось інший, то війна не почалась би?
Може підкажете й прізвище того іншого? Зі списку в бюлетені наприклад.
Ответ дляblack-opium
Серьезно?
Ермака который дал приказ всё разминировать не убрали , он по сути правит страной .
А тут убрали патриота и вы заявляете - может было за что .
Так за что же скажите тогда ? Когда человека убирают они сразу трубят об этом .
А тут придумали фигню , чтоб убрать , как Кривоноса и Марченко , всех патриотов им надо убрать .
А агенты раши все у власти
Дно !
А агенты раши все у власти
Дно !
Я об этом Червинском, только из сми и узнала.
Не
знаю должно ли мне быть стыдно за это. Но он не один разведчик в стране и не последний герой. А вот его дело, как раз даёт повод покритиковать власть в неподходящий момент.
Не
Kyivlyanochka• 30 апреля 2023
Почитала немного тему, кому война, а у кого предвыборная кампания начинается. Причем некоторые так хотят топить зелень чтобы пихнуть своего что уши вянут.
Ответ дляmamamia***
Так, згодна на 100%
У українців мета одна-перемога і відбудова України.
А ті, хто бореться саме за владу, розхитуючи ситуацію зсередини, неважливо яку партію вони захищають, вони підігрують рашистам.
Ті хто говорить правду про вчинки нинідіючої влади якраз і прагнуть щоб росія не повторилась в Україні, а такі як ви і є тими хто підігрує росіянам, і робить Україну слабкою де будуть процвітати не свобода слова і чесний суд, а непрофесіоналізм, кумівство, популізм і корупція
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляelenze66
А, то Порох порушив закон, коли призначив Полторака.
Закінчив Орджоникідзівське вище військове Червонопрапорне командне училище МВС СРСР ім. С. М. Кірова, Військову академію Збройних Сил України.
У 2003 захистив дисертацію кандидата педагогічних наук на тему «Педагогічні умови формування умінь командира підрозділу у майбутніх офіцерів МВС України».
У 2018[2] році захистив дисертацію доктора наук з державного управління на тему «Уніфікація механізмів державного управління реформуванням Збройних сил України в умовах трансформаційного суспільства» у Національному університеті цивільного захисту України.
Полторак після прийняття цього закону звільнився з військової служби
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Но девочки женщины.
Шо маємо, те маємо.
Давайте критику воспринимать все таки, не ложится грудью на амбразуры за политиков, , не бороться тут за пороха, януковича професора, зеленского. Убрать тут это- зе боты, порохо боты, майдано боты и прочее, это технологии розбрату.
Беда у нас общая.
И пусть будет тот бутусов, наші гроші, никонов с закупками мин обороны. пусть будут журналисты, критиканы власти, пусть будет Ткач с украинской правды, плтому , что пусть будет лучше открыто, чем закрыто.
чем больше источников, тем лучше!
Не надо очаровываться, надо критиковать и всех!
А всегда есть за что!
Это цветочки , что сейчас, после войны , ухх нас закинет в вихрь событий внутренних, много открытий ждет!
Но мы поборемо!
Мы верим в нашу Украину!
Тем более, есть хорошие статьи о нашей розбудове.
Шо маємо, те маємо.
Беда у нас общая.
чем больше источников, тем лучше!
А всегда есть за что!
Но мы поборемо!
Мы верим в нашу Украину!
У нас главная проблема , что враг внутри и снаружи .
Если бы у власти были патриоты , война бы уже давно закончилась , а точнее и не началась бы .
А эти все разминировали , армию уничтожили , заходи - бери рашня, по новым дорогам .
mamamia***• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Та говоріть, критикуйте, йдіть в суди з доказами, боріться.
Такі як я, це які?
Ответ дляEvga32
Та що ж ви така зациклена на посиланнях? Самі думати взагалі не вмієте, треба тільки, щоб хтось щось сказав, а ви потім повторите???
Ще раз посилання будут на альтернативні джерела? Нащо мені ваші беззмістовні думки (називають в народі таке БРЄДОМ) хочу почитати ЗМІ, які викладають іншу точку зору на ці події
Ответ дляЧашечка кофе
Ви вважаєте, що наш національний ОТРК із запасом ракет в пару десятків одиниць (бо більше б ми не потягнули) без спецбоєприпасу міг би радикально змінити хід війни на нашу користь - в той час коли випущені Московією 4К+ ракет не змінили самі по собі хід бойових дій на користь Московії.
Вітаю із тим, що ваші уявлення далекі від реальності.
Шановна крім громів 2 у нас ще була вільха м, танки атлант Харкіаського танкового заводу. Всі ці програми були закриті. Росія - країна що розуміє тільки мову сили. Якби вони за кожну ракетну атаку отримували таку ж взамін, вони б 10 раз подумали чи лізти в халепу. Ракети Нептун прекрасно спрацювали з Москвою. Маленька країна ізраіль, оточена ворогами, дає усім відсіч. А ви продовжуєте виправдовувати халатність, непрофесіоналізм, популізм, а головне свій невдалий вибір, за який тепер розплачуються кращі з кращіх….
Ответ дляLudaSHS
Но девочки женщины.
Шо маємо, те маємо.
Беда у нас общая.
чем больше источников, тем лучше!
А всегда есть за что!
Но мы поборемо!
Мы верим в нашу Украину!
Шо маємо, те маємо.
Беда у нас общая.
чем больше источников, тем лучше!
А всегда есть за что!
Но мы поборемо!
Мы верим в нашу Украину!
Головне хай пишуть дійсно правду. А то з таким потоком брехні,ми пропускаємо,не звертаємо увагу на дійсно важливі речі.
Как говорится единожди солгав....
Ответ дляShaan
Я в свое время голосовала против обоих. Да, так нельзя, я в курсе, что мой голос просто пропал, но я пошла и на бюллетене написала, что против обоих кандидатов. Вы говорите, что нельзя голосовать просто чтобы против. А как надо было? Если бы все сделали, как я, выборы бы не состоялись, было бы переголосование и так до упора, пока кого-то не выберут. Нормальных кандидатов нет. Вы же понимаете, что на президентские выборы никогда не попадут реальные, честные люди, которые думают не о власти и бабле, а о людях., это большая политика.
Ваш голос не пропав, ви - пасивний виборець Зе. Ті, хто не прийшов голосувати - теж
Ответ дляmamamia***
Так, згодна на 100%
Ту. Тяжело понять - то критика власти и надо ! Чи розхитування.
Слово такое ’ розхитування’
Не знаю, если не критиковать тех можновладців, то нароблять. С другой стороны - вестись ’’’ а все пропала, нас сливают’ тоже нельзя. Свободная пресса должна быть и пусть будет много публикаций, и все на часі.
Но лавировать, читать разные источники.
Это как мы сейчас учимся маркировать и просеивать и зарубежную пресу.
.
Слово такое ’ розхитування’
Но лавировать, читать разные источники.
.
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А попереду оцих всіх людей був Петро Ляксєїч
Так он такой же предатель , как и нынешняя шайка .
Сколько при нем складов оружейных взрывалось , тоже для раши готовил заход .
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да
Периодически
Здається, одним із засновників цієї партії був Порох. Потім він у 2004 на сцену Майдану виведе Рибака, а ще пізніше буде захищати Харківські угоди
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ длячаревна
Не
Тут більшість про Червінського дізналися з цензора)
Ответ дляJave
А да, бачу ви на росіян зовсім не схожі, так само ’не живете’ думками, які вам говорять журналісти? Вам самій не смішно доказувати щось, якщо своєї думки то у вас і нема?))
Нам тепере головне не потрапити в пастку а ля Янукович-Ющенко. Типова логічна похибка: якщо Янукович - злочинець, то Ющенко - молодець. Треба ще й добе розібратись, хто такий Червінський. Порядні люди як правило не займають посад такого високого рівня, щоб їх слухали. Вони просто не вписуються в систему. За цитованого вище Швеця взагалі промовчу.
Оксана-004e• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Ну які факти? Може ті, що Порошенко допустив котли? Може те, що усе закінчу за 3 дні брехав,як дихав.
Може те, що його магазини за президентства росли ,як гриби після дощу. Навіть у маленьких містечках. Дороги немає, школа стара , без матеріально-технічної бази, садок працює на 50% бо немає грошей на ремонт. Роботи немає, транспорту нормального немає, а Рошен є.
Може те, що на расії досі пречудово функціонують його фабрики.
Я не голосувала за Зеленського, але голосувала за Порошенка. у 2014 з місячною дитиною вистояла на спеці, щоб піти і віддали свій голос, бо вірила, що він закінчить війну. Так ось мені соромно за мій вибір
На расии и сватов показывают, даже сейчас
Stefaniya K.• 30 апреля 2023
В Перми ГОРИТ Мотовилихинский оборонный завод, где делают РСЗО «Град», «Смерч», «Торнадо-Г», «Торнадо-С», «Нона-СВК», «Вена», гаубицы «Мста-Б» и миномёты «Нона-М1»🔥
Оксана-004e• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
За выбор зелёнского не соромно зараз?
Ответ дляForever_young
А разве проводят выборы во время ВП?
’Президент Украины Владимир Зеленский подтвердил, что успех украинского контрнаступления зависит от объемов и сроков поставки западного оружия. Вместе с тем, он предупредил, что война может продолжаться годами и даже десятилетиями.’
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляSoufit
Да, если бы президентом был патриот , который зная , что в стране 8 лет война, вкладывал в армию и оборонку, пуйло бы фиг полезло , а этот ему дорог настроил для лучшего захода и все разминировал .
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Скільки б могли цього набодувати при бюджеті 4,6 млрд доларів, де 2/3 ішли на грошове утримання. Також технологічний рівень у нас теж не на кращих позиціях
dreamsunny• 30 апреля 2023
Ответ дляTotta
Удалено администрацией...
Ви забагато на себе берете, коли навішуєте ярлики на 73 % відсотки громадян України.
Зазвичай психіатри допомогають у випадках,коли у людини манія величності ,коли вона вважає себе ліпшою за інших і в їх розумінні більшість це придурки.
А про гріхи сподіваюсь ви пожартували, бо якщо ви так дійсно вважаєте то мені вас дуже шкода. Хоча у психушці таких теж лікують.