Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело:
Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
Kyivlyanochka• 30 апреля 2023
Ответ дляdreamsunny
Ви забагато на себе берете, коли навішуєте ярлики на 73 % відсотки громадян України.
Зазвичай психіатри допомогають у випадках,коли у людини манія величності ,коли вона вважає себе ліпшою за інших і в їх розумінні більшість це придурки.
А про гріхи сподіваюсь ви пожартували, бо якщо ви так дійсно вважаєте то мені вас дуже шкода. Хоча у психушці таких теж лікують.
Це тріль
Оксана-004e• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Как конкретно долдны были подготовиться? Фраза звучит красиво, ей можно вертеть, как угодно. Какие конкретно шаги долдны были предпринять? Кроме того, чтобы предупредить людей. Хотя не факт, что это что-то бы дало. Мы с друзьями еще за два дня до начала войны не верили в ее реальность.
Уже 100 раз писали как надо было готовиться, но 73% до сих пор не знают как
Ответ дляblack-opium
Всех патриотов зачищают .
Парней на фронте, кто записывает ролики с критикой власти кидают плод танки с автоматами .
Но всех убить не получится , они очень боятся возвращения парней с фронта , поэтому затягивать войну им выгодно .
Мои, кто служит, говорят что вся эта мразь сидит в кабинетах, потому что нормальные пацаны сейчас немного заняты, на фронте. Когда они оттуда вернутся - будет горячо. И они не будут разговаривать, они будут стрелять.
mamamia***• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Проведіть паралелі з моєю відповідю вам і з тим що ви нашкрябали у вашому пості, на який я відповіла і ви зрозумієте які це ТАКІ
Нашкрябала? То ви хочете мене образити?
Майте сміливість писати прямо, що ви думаєте про інших.
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
’Президент Украины Владимир Зеленский подтвердил, что успех украинского контрнаступления зависит от объемов и сроков поставки западного оружия. Вместе с тем, он предупредил, что война может продолжаться годами и даже десятилетиями.’
Это его мечта , чтоб десятилетиями и его не скинули .
Фиг ему , а не десятилетия
Ответ дляEvga32
А да, бачу ви на росіян зовсім не схожі, так само ’не живете’ думками, які вам говорять журналісти? Вам самій не смішно доказувати щось, якщо своєї думки то у вас і нема?))
Як називається людина, яка на чітке прохання, питання постійно ухиляєтья від відповіді? Ви у нас прибічниця якоїсь альтернативної точки зору, не піддаєтесь маніпуляції, ви ж берете звідкись інформацію? ТО ДАЙТЕ ПОСИЛАННЯ на ТЕ ДЖЕРЕлО, будь ласка..я б почитала
Ответ дляblack-opium
У нас главная проблема , что враг внутри и снаружи .
Если бы у власти были патриоты , война бы уже давно закончилась , а точнее и не началась бы .
А эти все разминировали , армию уничтожили , заходи - бери рашня, по новым дорогам .
Мы сами их привели ...
Начиная с 90 х
Мы выбирали не путь самостоятельности и укрепления, экономии. мы выбирали путь - дешева юшка, заигрывая с империей и беря оттуда рыбку.
Рывка революционного не было в 90 х, а строй менялся.
Мы на политологии в институте часто вспоминали 90/91, мол первая смена строя и режима и бескровно, Украина вышла с ссср, проголосовала Акт независимости и бескровно, учитель профессор говорил, редкая удача, обычно по истории эти события кровавые.
Сейчас, я это ярко помню и понимаю.
Оно просто отложено.
Мы растянули на 30 лет и только теперь боремся за свой строй и независимость, только теперь. Мы были в грезах.
Теперь кровью. Надеюсь навсегда обрубим.
Начиная с 90 х
Сейчас, я это ярко помню и понимаю.
Оно просто отложено.
Stefaniya K.• 30 апреля 2023
если б не зеля ,счас бы я ублажала в своем дворе кадыровцев.стоя рачком,если б осталась жива...я за зелю!однозначно но против его некоторого окружения.нужен суд
Ответ дляSoufit
Ну от ця перша тега показує, що людина думає не своєю головою, і легко піддається маніпуляції. Вона буде нести в маси перше, що їй підсунуть, ’не жуя’) як треба буде, то й за пуйло топитиме.
Сумно..
P.S. висновок професійного психолога, по одному скрину
Сумно..
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляelenze66
Так, але він має військову освіту, а не просто адвокат, як Рєзніков.
Міністр це менеджер! І за стандартами НАТО він є цивільною особою та може не мати військової освіти.
Ответ дляJave
З конструктивними діалогами у вас зовсім біда. Менше читайте ’посилань’, а більше думайте і вчіть граматику, легше буде вести такі бесіди.
olgabaluta• 30 апреля 2023
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
Очень четкое определение того, что происходит в Украине сейчас.
Ответ дляdreamsunny
Удалено администрацией...
Kyivlyanochka• 30 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Зачем вы это пишите, какая то старая методичка.., меняйте
Stefaniya K.• 30 апреля 2023
Ответ дляjulil
Вам платят, за такие оды Зеленскому? Просто треш какой-то.
тысчу дол в час.а вам сколько за не оды?у меня свое мнение.бесплатное.и я его не изменю.я за зелю
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Ще раз при владі 4 роки зеленський і слуги, то до чого Порошенко? Зеленський та слуги мали нереальну владу, яку вручив їм на виборах український нарід, після 2019 року в країну повертались опезежешніки.. які виїхали в 2014 в росію, то до чого зараз Порошенко?
Выше писали о 4 годах подготовки к войне. Из этих 4 лет почти 1,5 года пришлись на президенство Порошенко. Подготовка к войне во время войны быть не может.
Ответ дляJave
О боги, ви не просто зациклена, а дуже зациклена, щоб вам хтось вкладав думки в голову. Своїх ну зовсім нема? Біда.
Ответ дляTotta
Та там такое кодло. Только тронь. Просто кишит русней
Вот и я о том же, они против русни, но в тоже время за неё.
И чуть ли не в дупу их целуют, родня же, как ни как.
И что самое интересное, ни одна рашисткая ракета не разрушила ни один дом тех, кто властьимущие, а многих простых людей и без жилья и без средств существования оставила.
black-opium• 30 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Удалено администрацией...
Ответ дляnezhinka
Нам тепере головне не потрапити в пастку а ля Янукович-Ющенко. Типова логічна похибка: якщо Янукович - злочинець, то Ющенко - молодець. Треба ще й добе розібратись, хто такий Червінський. Порядні люди як правило не займають посад такого високого рівня, щоб їх слухали. Вони просто не вписуються в систему. За цитованого вище Швеця взагалі промовчу.
Ющенко реально считал Юлю большим злом. Он писал - поивел януковича и компанию для противовеса тимошенко и той мафии, что начало корнями растет в лазаренко.
Но он ошибся, дорогая цена.
Янукович оказался хуже и все что потом творилось. После Врадиевки и вообще рейдерств время майдана пошло на месяцы
Но он ошибся, дорогая цена.
olgabaluta• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Люди помирають тому що:
- не готувались до війни і будували дороги;
- розмінували Чонгар;
-здали Херсон;
- при владі була і Є велика рос агентурна мережа
- тому що вибори виграла людина яка не розуміється на керіавництві державою
-тому що її особисті якості (самозакозанність) та недостатні розумові здібності дозволили путіну його використовувати в особистих інтересах
- розмінували Чонгар;
-здали Херсон;
Поддерживаю каждое Ваше слово!
Ответ дляBell-k@
Ну які факти? Може ті, що Порошенко допустив котли? Може те, що усе закінчу за 3 дні брехав,як дихав.
Може те, що його магазини за президентства росли ,як гриби після дощу. Навіть у маленьких містечках. Дороги немає, школа стара , без матеріально-технічної бази, садок працює на 50% бо немає грошей на ремонт. Роботи немає, транспорту нормального немає, а Рошен є.
Може те, що на расії досі пречудово функціонують його фабрики.
Я не голосувала за Зеленського, але голосувала за Порошенка. у 2014 з місячною дитиною вистояла на спеці, щоб піти і віддали свій голос, бо вірила, що він закінчить війну. Так ось мені соромно за мій вибір
прошу пробачення,в ті роки на голови ракети падали? ви з дитиною бігали світами,бо дома домівка розбита? Презедент -відповідає тільки за безпеку народу та зовнішню політику,а оте,що ви написали - то верховна рада,депутати,котрих ви наобирали. відділяйте мух від котлет.
А якщо презЕдент грає в голову колгоспу- от ЦЕ усе зараз ми і отримали на свою голову зараз.
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляspain2406
Только мое мнение (не претендую на истину): людей с реальной экономической программой, умных, честных и готовых работать на благо страны не допустят к власти в ближайшее время, дальше судить не берусь. Мой прогноз (для себя и своей семьи) неутешительный.
Возможно, вы правы.