Клин_Кляйн• 30 апреля 2023
Добропарк, великі черги?
Плануємо в слідуючу суботу, може хтось був вчора - великі черги? Може зранку під´їхати?
Кашпо• 30 апреля 2023
Бачила у когось вчора в сторі, черги величезні, радили квиток купувати онлайн що б не стояти, пробки в ту сторону були, це так що поспіхом глянула
Клин_Кляйн
• 30 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую
из желе я• 30 апреля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Та невже? Людей же в Києві нема, всі виїхали)
Виїхали в Добропарк
ША! я прийшла!• 30 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Вчора пів Києва було в Добропарку, а пів - у Ботсаду )
Це ви ще на Хрещатику не були. Біля кіосків з морозивом🤣
AmazingLady• 30 апреля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А з перепічкою? Там є черги?
ША! я прийшла!• 30 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
А з перепічкою? Там є черги?
Та народна тропа ніколи не заростає))
Директриссимо• 30 апреля 2023
Треба їхати вранці і все. Вчора о 10 були, нормально машину поставили і погуляли.
А от на вихід о 13 там був капець, я стільки машин ще не бачила..затори..
Да, я блондинка!• 30 апреля 2023
Девочки, а в будни возле киосков с перепичкой много людей? В какую цену она сейчас?
Новорічна пальма• 01 мая 2023
пишуть що в самому парку в цьому році фото не відповідають дійсності, багато занедбаних грядок с бурʼяном, хто був в цьому році - варто їхати, можете фото цього року показати?