Фенте Фря• 09 ноября 2012

Дежавю. З ким таке буває.

Я звчиайна дівчина, з психікою все окей))) але ще з дитинства замічала таку річ - наприклад - сидимо в хаті, мама, тато, брат, я, і про що розмовляємо і тут ОП - і я розумію, що така ситуація вже була, і я знаю що наступним скаже кожен з нас. І дійсно, ці всі слова виговорюються з уст близьких. Але триває це все не довго до однієї хвилини. Деколи навіть я знала, що щось погане має статись, але не могла цьому завадити. Але з віком я почала розуміти такі ситуації, і я можу змінювати хід дій. Наприклад - я знаю, що   зараз маю зробити так і так, а я обертаюсь і виходжу з приміщення, щоб такого не було. Можливо хтось подумає, що я вже зовсім тю-тю, але це дійсно так.
І ще одне, навіть чоловік за мною замічав, я коли подивлюсь комусь під ноги, коли не дуже гарний настрій - людина зашпортається 100%.
Але я цього не хочу.
У Вас таке буває? це не смертельно?
пишу анонімно, бо люди заклюють, хоча і так заклюють, але все ж....
alenuchka12• 09 ноября 2012
А чому повинні заклювати?Я Вас розумію.Сама така. І все що ви описуєти мені знайоме.
У вас є певні можливості і їх треба використовувати,а для цього треба вчитися.Але насамперед все залежить від вас, чого ви хочете?Припините це?Чи навчитись ще чомусь?
Сиренькая• 09 ноября 2012
Заспокойтесь, ви цілком нормальна людина :) В мене буває теж саме. Але спробуйте контролювати свої думки. Думайте позитивно, це головне. Ну а дали треба розвивати свої здібности :)
Аноним• 09 ноября 2012
Я теж дуже часто помічала, що коли мені хтось не сподобається, або теж з настроєм, щось не те, то коли на когось подивлюсь, також з ніг падають і летяяяяяяять .....) І я також цього не хочу, але так виходить )))
Аноним• 09 ноября 2012
я тоже так могу)
Бабайко• 09 ноября 2012
Интуиция хорошо развита,только контролируйте себя в гневе-чтобы людям не навредить.
Аноним• 09 ноября 2012
А может просто часто сидите с мамой, папой, братом и разговариваете об одном и том же ?
Ири_на• 09 ноября 2012
и у меня бывает..
Аноним• 09 ноября 2012
этот феномен есть у многих. особенно у людей с тонкой психосоматикой. я тоже частенько ловлю себя на чувстве де жа вю
Аноним• 09 ноября 2012
ой у меня тоже часто бывает аж старшно как экстрасенс прям!!!!
автор Фенте Фря • 09 ноября 2012
Ответ дляАноним
ну це я так для прикладу)))
на роботі теж таке буває, деколи просто на дворі, в транспорті...
Аноним• 09 ноября 2012
Дааа... И у меня также. Я даже предсказывала, что свекровь приготовит к нашему приходу. Муж легенды слагает))))
автор Фенте Фря • 09 ноября 2012
добре, що не я одна така))) а що ще Ви за собою помічали? віщі сни? бо в мене і таке буває)))) вірніш бувало, а зараз вже менше, мабуть робота, сім’я, дитина - відрбуюсь і сплю без снів.....
автор Фенте Фря • 09 ноября 2012
Ответ дляАноним

а мій деколи сміється, що я його приворожила
автор Фенте Фря • 09 ноября 2012
я це все не хочу розвивати, я просто хочу розуміти що ЦЕ і вміти ЦЕ контролювати, і все.
Снежнакомка• 09 ноября 2012
У меня такое бывает, последний раз неделю назад. В подростковом периоде часто было. У Мамы есть способности, но на этом не акцентируем внимания.
Дарьюшка• 09 ноября 2012
Да, в подростковом периоде очень часто было. Сейчас в основном я все преломляю через сны. То г*вно к деньгам, то змея к врагам:)
Аноним• 09 ноября 2012
У меня дежавю тоже очень часто бывает. Никогда не задумывалась о том что это как-то аномально. А разве такое бывает не у всех??? О себе, возможно, чего-то не знаю, а может придумываю что могу чего-то не знать)) В детстве к груди прилипали металлические ложки, вилки и шариковые ручки, и др некрупные предметы, причем сама решила что у меня может получиться и действительно получилось. А потом устала от того что когда к нам гости в дом- меня в центр комнаты и типа, давай, клоун, чуди, заставляли показывать ’фокусы’. Один раз я сказала родителям что уже ничего не держится и со временем на самом деле предметы уже не прилипали. Со мной что-то не так???
днепрянка• 09 ноября 2012
Я не обладаю никакими эктрасенсорными способностями, обычный человек, но дежавю случается и даже недавно было. Раньше меня это пугало, а сейчас даже забавляет , когда знаешь на несколько минут наперед , что произойдет ))
Наверное каждый человек хоть раз в жизни переживал дежавю
автор Фенте Фря • 10 ноября 2012
Я так бачу, що ’дежавюстів’ багато, то значить, що у всіх є якісь можливості? Я маю на увазі екстрасенксорні???
Аноним• 10 ноября 2012
Часто бывает, не считаю себя ненормальной.
yuyusha• 10 ноября 2012
у меня тоже часто дежавю бывает,но мне не очень нравится это чувство(
Моль Молливна• 10 ноября 2012
Де жа вю - воспоминание о будущем. Мы ведь запоминаем из снов самую малость. Когда в реальности происходит что то знакомое и нам кажется что это уже видели, это может быть воспоминание из сна.
У меня иногда такое состояние может длится неделями. Если научится доверять себе, то можно ’вспомнить’ то, к чему приведет ситуация во время которой возникает де жа вю.