Бибер-анонимер• 30 апреля 2023
Розкажіть як ви робите смачний плов, які секрети?
Света С Приветом• 30 апреля 2023
Жирное мясо нужно, хорошая приправа и не перемешивать при готовке
На границе• 30 апреля 2023
Вот эта приправа очень классная, сейчас в АТБ на нее акция. Она без соли.
Потринділиця• 30 апреля 2023
Зірвак. Без зірваку то не плов.
Ну і правильний рис та спеції.
І в казані товстостінному.
Ну і правильний рис та спеції.
І в казані товстостінному.
ЖонДуан• 30 апреля 2023
Знайомий робить абалдєнний вегетаріанський плов. Головне якісний індійський рис, ще
Два види грибів(вешенки, шампіньйони), родзинки, фундук-мигдаль-кешю, нут, морква, цибуля, спеції/приправи (барбарис/зіра)
ЖонДуан• 30 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
Зірвак. Без зірваку то не плов.
Ну і правильний рис та спеції.
І в казані товстостінному.
Ну і правильний рис та спеції.
І в казані товстостінному.
Саме так в казані великому. А ще якщо на кострі, то
Потринділиця• 30 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
З вогнищем в квартирі не склалося, а решту правил стараюсь виконувати - казан з товстими стінками, зірвак, нарізана, а не терта морква, не перемішувати плов, поки готується, та ін.
Силиконочка• 30 апреля 2023
Ответ дляНа границе
Ой, я тоже её беру для плова, хорошая
Силиконочка• 30 апреля 2023
Мясо должно быть жирное, рис подходящий. Я не мешаю никогда, но вот не всегда рис рассыпчатый.
Накладні мюслі• 30 апреля 2023
Самый вкусный плов у меня выходит с рисом басмати. И мяса побольше тогда вообще бомба
Малая еще та• 30 апреля 2023
Немає плову без зірвака, немає зірвака без зіри.
Жир нагріти, кинути зіру, калінджі, обсмажити, додати м´ясо, потім цибулю, в кінці моркву. Після обсмажки додати трохи води, куркуму інші спеції за смаком і тушкувати зірвак залежно від м´яса - жорсткіше довше, м´якше меньше. Потім зверху викласти промитий від крохмалю рис, в нього втикнути часничну голівку, можна дві. Посипати барбарисом, налити води на два пальці вище рису, посолити. Коли рис вбере воду, добре перемішати, поставити на маленький вогонь, накрити кришкою і варити до готовності.