Всіх підсаджую• 30 апреля 2023

Чоловік шукає собі прос****тку

"дівчина на час", "ескорт", "зняти прости***ку (далі назва міста, де він зараз)". Далі запити " зняти готель на час", "хостел на час"... Такі запити випадково знайшла в історії браузера свого чоловіка, з яким одружена 11років

З чоловіком останні два роки живемо на дві країни, я з нашою дитиною приїжджаю до нього двічі/тричі на рік. Саме на літні канікули знову збирались..

Як все сталось? В дитини зламався телефон, і він вислав свій старий, яким не користується. Вирішила почистити його перед тим, як дати дитині, і наткнулась на таке. Виявилось, Гугл синхронізує дані з його новим телефоном, і підтягує всі запити.

Передивилась всю історію браузера, і такі запити були між нашими візитами до нього. Казав що любить, пропонував переїхати до нього, вірила...

Зараз в мене змішанні відчуття де любов, прив´язаність, ненависть переміщались. Стало якось гидко і дуже неприємно.

Чого тут пишу?
Чесно, нема з ким поділитись такою "новиною", тільки як носити в собі або написати тут. Хто може, підтримайте словом, порадою...
So_so• 30 апреля 2023
А я думаю, Вы нас троллите))

Зоряний Шлях• 30 апреля 2023
Очередной вброс на тему жена за границей, а муж дома. Пошла за попкорном
Ваша величність• 30 апреля 2023
Головне, щоб контрацептивом скористався.
автор Всіх підсаджую • 30 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Навпаки
Зупка_цем• 30 апреля 2023
Автор тут цих тем сотні.
Від себе скажу пробачите,переживете!
Вітаю в гаремі розумних,розсудливих жінок!
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Він вас любить, але хочеться сексу. 2-3 рази за рік то замало.
Каллипсо• 30 апреля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Автор тут цих тем сотні.
Від себе скажу пробачите,переживете!
Умных и рассудительных? Вы серьезно так себя не уважаете, что живёте с козлиной? Ну терпите и прощайте дальше, думайте, что вы умная, да )
Лялька в колисці• 30 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Навпаки
Навпаки це шо? Він за кордоном,а Ви на рідній землі?
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
Мойнетакой)))

Зупка_цем• 30 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
З чого ви взяли,що я з ним живу?
Але скажу вам по секрету,що майже кожна живе з таким.
Психологічка• 30 апреля 2023
Ого, заборонене слово - проститутка вже на порадниці?
Секс при світлі у вас вже був?
бювет_в_обед• 30 апреля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Автор тут цих тем сотні.
Від себе скажу пробачите,переживете!
Розсмішили на ніч глядя.
Даха-сваха• 30 апреля 2023
А типу він має цноту зберігати і чекати щасливих 2 рази на рік? Дорослий здоровий чоловік? Серйозно?
как тебе такое илон маск• 30 апреля 2023
Все понимаю, но «муж предлагал жене переехать к нему»- это круто
Каллипсо• 30 апреля 2023
Ответ дляЗупка_цем
З чого ви взяли,що я з ним живу?
Нет, я развелась )
автор Всіх підсаджую • 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А я думаю, Вы нас троллите))
Неправильно думаєте.
Хоча, можливо б і я так раніше думала, поки не зіткнулась 😔
Лялька в колисці• 30 апреля 2023
А чого з чоловіком не живете,чого дитина росте без батька,яка причина?
Не кую, не мелю• 30 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Неправильно думаєте.
Чому не живете разом?
Психологічка• 30 апреля 2023
Любов прив‘язаність і тд.
Ви знаєте анегдот про йух, мозок і селезінку?
Мораль така: як йух встає то розум відмовляє, це природа

Зупка_цем• 30 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
Нет, я развелась )
То ви молодець!
Сусідка знизу• 30 апреля 2023
А що тут такого поганого?
Я б і собі простітута замовила ))
Але ж де його шукати?
Гуляю босоніж• 30 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Ой, кобелю и под боком жена не мешает гулять.
Фляшунька• 30 апреля 2023
Ответ дляСусідка знизу
А що тут такого поганого?
Я б і собі простітута замовила ))
Але ж де його шукати?
Автор сейчас вам сайтов накидает, выберете.
AmazingLady• 30 апреля 2023
Автор, от чего вам так низко, если по факту у вас нет семьи в классическом понимании два года
AmazingLady• 30 апреля 2023
Гылко
AmazingLady• 30 апреля 2023
Блин, гыдко
Сусідка знизу• 30 апреля 2023
Ответ дляФляшунька
Мне мужчину надо, отвечающего моим требованиям ))
Маргарита Владимировна• 30 апреля 2023
У меня есть знакомая, у которой муж был на заработках несколько лет, предлагал жене переехать, она отказывалась, а когда война началась и она захотела к нему приехать, оказалось, что у него другая семья давно
kuskus• 30 апреля 2023
Ответ дляСусідка знизу
А що тут такого поганого?
Я б і собі простітута замовила ))
Але ж де його шукати?
В гуглі
Гуляю босоніж• 30 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
Нет, я развелась )
Я тоже. Он выходил от проститутки, удалял звонки, звонил мне и спрашивал, что купить вкусненького. Ехал домой, как ни в чем не бывало. Урод)