Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ дляТайТаке
ПОЧЕМУ КАРТА ТРЕВОГ БЕЛАЯ?
А почему Вас это... не радует? Ложитесь спать! Мирной ночи Вам
Ответ дляFilomena
Відео те на заводі геолокували. Але звісно всього не дізнаємося.
Два дівізіона с300 це звісно сильно.
Там наче склад ракетного палива, можливо тому вікна просили закрити.
Два дівізіона с300 це звісно сильно.
Ну маячня повна. 2 дивізіону це 24 пускові установки, плюс радари, радари підсвічювачі цілей. Навіщо вони в одному місці. Брешуть щодо ППО точно.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
А я вот поужинать третий раз решила. Ем пирожки с вишнями и запиваю молоком)))