ксю...• 30 апреля 2023

Хвилювалочка

Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Filomena• 01 мая 2023
Ответ дляTeonaa
?????А хтось був на їх каналах?????
А що там?
Красіво горить. Радіють.

ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Типу по фронту зібралися бить думаєте?
Чи тероризувати аби ото було решту
Все може бути.Ми можемо тільки фантазувати.Все може початися будь якої хвилини і відбуватися мрже що завгодно.Наче й купа слів,але ж нас ніхто не попередить,що любі, ми пішли.
HupBaHa• 01 мая 2023
Ответ дляFilomena
А що там?
Красіво горить. Радіють.
шашлыки жарят
Teonaa• 01 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
шашлыки жарят
Радвє той, хто оадіє останній. І хто останній жарить шашлики
Teonaa• 01 мая 2023
О госпаді наклацала
Люсильда.ua• 01 мая 2023
Ответ дляТайТаке
ПОЧЕМУ КАРТА ТРЕВОГ БЕЛАЯ?
А почему Вас это... не радует? Ложитесь спать! Мирной ночи Вам
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляVertonik
это левый канал
Україна пише,що від Півдня інфо,що 4 носія ракет з сумарним залпом 24 ракети.
Icosmo• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
Неправда
ТайТаке• 01 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
За детей волнуюсь .
Срасибо за пожелания ,Всем Мирной тихой ночи

ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Неправда
Що неравда?Тільки прочитала -тг україна 00.46
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляFilomena
Відео те на заводі геолокували. Але звісно всього не дізнаємося.
Два дівізіона с300 це звісно сильно.
Там наче склад ракетного палива, можливо тому вікна просили закрити.
Ну маячня повна. 2 дивізіону це 24 пускові установки, плюс радари, радари підсвічювачі цілей. Навіщо вони в одному місці. Брешуть щодо ППО точно.
Люсильда.ua• 01 мая 2023
А я вот поужинать третий раз решила. Ем пирожки с вишнями и запиваю молоком)))
gejly• 01 мая 2023
У русни фальстарт
Icosmo• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
Ну неправду написав ваш канал, ОК Південь не підтверджує цю інформацію
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Неправда
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Він мій,як і ваш.Що прочитала,те й написала.ОК Південь де підтвердив?Знаєте ,то напишіть
Gvenna• 01 мая 2023
Ответ дляgejly
У русни фальстарт
Та чето не смешно.
Верим в ЗСУ, всем тихой ночи.
Nadine23• 01 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
І мені пиріжечків захотілося
Атланта• 01 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Попали еще по жилым районам и пишут , что в склад боеприпасов , есть видео , но может и фейк или видео старое .
Якобы попали в скопление непонятно чего, что готовилось для нашего наступления. Ну что сказать…горит

omg_meow• 01 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Оооо, пирожок с вишней!!!
зачем вы так?))) где ж его теперь взять посреди ночи))
Icosmo• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
Так я вам і написала що це не правда 🤦🏽‍♀️ Боже як все важко
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
На фб 26 хвилин тому пост тільки про 2 носія.
https://www.facebook.com/OperationalCommandSouth/
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Ви і є Південь?Чи ВАм особисто сказали?Ви ж теж десь інфо берете?Реальний Київ теж пише.
ebbi• 01 мая 2023
Ответ дляNasta9019
Ну от на різних каналах різна інфо,як зрозуміти якій вірити?
Nadine23• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
Реальний Київ наче завжди адекватну інфо пише
gejly• 01 мая 2023
Ответ дляGvenna
Та чето не смешно.
Верим в ЗСУ, всем тихой ночи.
Ну 50 , не 150, уже полегче) надеемся на ПВО
Читака• 01 мая 2023
щось я не зрозуміла, тривоги немає, а у безпечному регіоні написали, що підліт до кордону о 03-00 01.05, це як? тривоги ж немає який підліт, це що точно будуть пуски?
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляebbi
Це ж начебто офіційна сторінка оперативного командування, ще і цією синьою галочкою. Ванек, Лачен теж пише тільки про 2 носія.
Nadine23• 01 мая 2023
Я ще на початку війни зрозуміла,що потрібно читати якийсь один телеграм канал,якому довіряєш. Бо чим їх більше,тим більше тривожність.
Gvenna• 01 мая 2023
Котика в ленту. Котик успокаивает. Кот Степан живёт у себя дома, на побитом харьковском районе. Не захотел ни во Франции, ни во Львове жить. Цветет вон, гуляет.
https://www.instagram.com/p/CrgRwBHMKsz/?igshid=