Дуже співчуваю жителям Умані, страшна подія збентежила та нажахала всіх. Ви що вирішили, залишаєтесть чи тікаєте з дітьми подалі?
Я запитаю щиро, бо знаходжусь в аналогічному місті, але по другий берег Дніпра. Не можу наважитись кинути роботу, але відповідальність за дитину породжує внутрішний конфлікт.
Ответ дляAmalpi
Дома лучше
Звісно дома найкраще, я лише мучаюсь з позиції необхідності захисту дитини
Ответ дляЧашечка кофе
В вашому профілі написано, що ви з Києва. Яке місто корректно?
Я уже не з Києва, переїхала
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Я уже не з Києва, переїхала
Куди? Взагалі переїзд зі столиці в такій ситуації дуже дивно виглядає. Чи просто троллите
Ответ дляЧашечка кофе
в Центр України, суміжна область з Черкаською
Larisa1982• 01 мая 2023
Я не из умани, но у нас тоже прилеты бывают (хоть ттт без жертв). Так вот мы с ребенком уже год как не в Украине. Сейчас приехали на полторы недели погостить и я не могу дождаться когда уже назад. Сегодня проснулась в 4.45 от бахов, три прилёта было... короче вопрос ехать или нет не стоит в принципе.
Ответ дляLarisa1982
Тобто за кордоном вам комфортніше.Це чудово, значить гарно влаштувались. Я так не хочу роботу кидати, мені прийдеться закрити офіс, а там моя спеціальність ад нікому не потрібна, я не знаю як заробляти на хліб за кордоном
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Тяжка ситуація
Ответ дляЧашечка кофе
А чому так вузько мислите? Не здогадуєтесь, що я могла переїхати після 2013 але до 24.02.2024? Є така наука логіка, вона вчить роботи правдиві умовиводи
Ответ дляLarisa1982
Это где три прилета
ДевочкаКрасавица• 01 мая 2023
А чего только их Умани? А из других городов вам не интересно? Прилететь и прилетело может куда угодно, но не выезжать же всей Украине за границу
Чашечка кофе• 01 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Бо автор намагається давити туди, де ще болить
Magic Noir• 01 мая 2023
Ответ дляЛеска
Вважаю що це справою випадку, от куди їм захотілося, туда і відправили ракету. А дістати можуть по всій країні. Окрім Запоріжжя, Херсону та ін міст близько фронту, там з дітьми краще не лишатися.
А без детей- можно? Почему жизнь детей цените больше чем взрослых?
Ответ дляLarisa1982
Прям прильота?)))
То працювала ППО.
Біла пантера• 01 мая 2023
Як на Ваше рішення вплине думка мешканців Умані? Тобто, декілька тролів напише що їде, і Ви така чемодан в руки і погнали? Просто цікаво...
Ответ дляnenatasha
до чого тут саме Умань? таке може трапитись абсолютно в любій точці України
всі, хто хотів чи дуже боявся, вже виїхав
дуже неочікувано і підступно
Ответ дляLarisa1982
Де це три прильоти було?
А ’погостить’ Вам не страшно було в Україну їхати?