Подмигашка• 01 мая 2023
Ви бачите, коли людина миє голову шампунем з Єви?
Типу гарньєр, Шаума?
Чим самі користуєтесь? Я по собі бачу, мені що Керастаз, що Шаума - однаково на вигляд, набридло витрачати дурні гроші на шампуні, результат однаковий
Дівчата, може хтось порадить нормальний догляд для хвилястого волосся, щоб кудрявий метод робити
Everything is possible• 01 мая 2023
Я уже лет 13 мою Лореаль елсеф. Мне нравится. Главное бальзам наносить.
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Порадите шампунь, пліз. Волосся тьмяне стало(, куча шампунів за останні роки а гарного не знайшла
Смотрела как- то видео. Половину головы помыли шампунем и все, а половину шампунем с маской и кондеем. Вот вторая половина и шелковистая, и блестела..
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Коли засмалене брудне жирне і грязна дулька на голові -бачу
Користуюся твердими шампунями і ополвскувпчами органікою ручної роботи вже третій рік
Замовляю в інста
Яка у вас шкіра голови?
ДинамоКит• 01 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Яка у вас шкіра голови?
Звичайна шкіра
Фарбоване волосся щомісяця протягом 30 ти років як
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Звичайна шкіра
Не жирна?
ДинамоКит• 01 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не жирна?
Раз в два дні треба мити волосся
Інколи раз в три
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляЯк міряти?
Класно, коли безсульфатний промиває Вам добре. Мене після них ніби коти лизали(
Наспрпвді є різні активні речовини. У мене зараз лаурет сульфосукцинат. Нормально промиває. Я його руками розтираю, а потім на волосся, піниться и промиває. У мене жирна шкіра голови.
Вот Она Я• 01 мая 2023
Для мене шампунь може бути самий дешевий,але маска хороша завжди (уточнення,хороша саме для мого волосся і не за всі гроші).
Ответ дляГЛЮкоза
Важко сказати. Шаумою і подібними з початку 2000-х не користуюся. Але побачила різницю між шампунями за 150-200 грн. та шампунями за 600 (Італія). Волосся почало виглядати краще.
Пользуюсь Шаумой, волосы длинные и густые, шампунь просто моет волосы))) и все
СкрипяСердцем• 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
В Гарньє є кондиціонери і маски КГМ, але мало. Суперфуд, наприклад. Багатьом подобається.
Суперфуд це банановий?
Обнемашечка• 01 мая 2023
Що вам сказать, в мене після Редкен почала шкіра голови лущитися. Зовсім не класно було, а шампунь не дешевий
Виправлялочка• 01 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Все намного проще ,сейчас можно определить по бровям и губам .Не ошибётесь
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляP.lili
Керастаз в єві,ви серйозно?
Это что, какой- то нишевый люкс? В Еве и дороже есть средства...
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляP.lili
Немаю нічого проти,просто не думала що в єві є ця марка
На сайті в них значно ширший асортимент, ніж в магазинах. Правда не буду запевняти, що то все оригінал.
Нога на ногу• 01 мая 2023
Ответ дляfialka123
Ого. В голову не приходило о таком думать
И мне тоже. И в Еве продают разные шампуни. Я там корейский какой-то классный покупала. Ева, что синоним дешевой косметики?
Тю.
А если шампунем из АТБ?
Тю.
А если шампунем из АТБ?
Свезло так свезло• 01 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
М‘яке очищення, без силіконів і для створення кучерів крем
В телеге был чат об этом методе. Куча инфы
Не боюся осуду• 01 мая 2023
Ответ дляSo_so
Не отличаю абсолютно и не думаю в этом направлении. Завидую тем, кто моет Гарнье и ему подходит, у меня мама такая, шикарные волосы и может мыть чем угодно.
Ого, я вообще не видела пожилых женщин с шикарными волосами, это огромнейшая редкость, без разницы даже шампунь.
Не боюся осуду• 01 мая 2023
Ответ дляБолеИменее
Где так говорят - ’ Я гребу?’
И что это значит?
Вопрос не мне, но северо-восток Украины, знакомое словечко)
Не боюся осуду• 01 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Завжди цікаво де і як заробляють гроші люди, які про шампунь пишуть ВОНА
В єві і заробляють
БолеИменее• 01 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
😁😁😁🤭
Леплю из пластилина• 01 мая 2023
члмусь не сумнівалася що тема буде в топ 3
на повістці дня так би мовити
ЛеньГуглить_правда• 01 мая 2023
Ответ дляP.lili
Керастаз в єві,ви серйозно?
Так, є в Єві він, я зараз беру за 470.грн в Єві классный шампунь, коричнева пляшка кругла бразильський кератин, якось так, лінь вставати, супер
Пригощаю кашею• 02 мая 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справа не в тому де купувати, просто потрібно підібрати шампунь під запит свого волосся. Я купувала Матрікс розрекламований, то більшої гидоти в житті не було.
Порадьте класний, будь ласка, бо як раз матрикс вирішила спробувати))
Пригощаю кашею• 02 мая 2023
Ответ дляТріль!
Я можу купити собі будь яку шампунь, але купую за 250 гривень. Бо інші мені не такі класні.,
Це який?