Подмигашка• 01 мая 2023

Ви бачите, коли людина миє голову шампунем з Єви?

Типу гарньєр, Шаума?
Чим самі користуєтесь? Я по собі бачу, мені що Керастаз, що Шаума - однаково на вигляд, набридло витрачати дурні гроші на шампуні, результат однаковий
Дівчата, може хтось порадить нормальний догляд для хвилястого волосся, щоб кудрявий метод робити
Мороженная курица• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
вбите блондом і жирна шкіра голови )))
ні, не реклама, доречі його тут дівчата радили от я спробувала і ви знаєте, не можу перейти і не хочу на щось інше , реально гуд
просто погуглила і копійки стоїть( хеленсон до війни коштував 143 грн, грецький натуральний шампунь) але після війни 320. наче теж не сильно дорого... але ваш дивлюсь 100 грн.
а який саме? в мене не фарбовано - просто в шоці від міграції
tarveldy• 01 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
мій улюблений корейський зараз коштує більше 800, а був 300 )))
Я яєчним користуюсь, інші мені не дуже, бо волосся дуже пересушене
Готова до другої• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
что за шампунь? у меня тоже волосы пересушены :(
фан L.O.S.T.• 01 мая 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Виши, фито...от выпадения...нихренна не помогают. Втираю фито ампулы (знакомой прям круто помогли), у меня эффекта нет. Лезут эти волосы всю жизнь((( +- здорова
Мені допоміг з випадінням терапевтичній тонік від Sim Sensitive, після нього дуже ретельно прочісувала волосся, щоб кров розігнати по голові. Але потрібна регулярність, закинула і знов почало сипатися
tarveldy• 01 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
ось
УраганнаЯ• 01 мая 2023
Для внешнего вида волос разницы нет. Нюансы и разницу после применении разного шампуня можете ощутить только вы.
P.S. Я и ребенок моем голову Эжен Перма, муж чем попало (Гарниер, из магазина ’все по 10’, хозяйственным мылом, гелем для душа... )
Ленокк• 01 мая 2023
Ответ дляВишневка
А вы попробуйте купить в аптеке обычную никотинку в ампулах . И после того , как вымоете шампунем втирайте прямо в кожу головы - очень помогает . И дешево и эффективно , во всяком случае волосы станут намного крепче
только аккуратно, может влиять на давление
PANTERA_KET• 01 мая 2023
Ответ дляВишневка
Благодарю!
Поміркована думка• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А хто мені скаже, шампунь якого роду? Колись наче жіночого буЛА. А зараз він чи вона?
’шампунь’ - мужского рода, так же как кофе, тюль...
В кого тако було• 01 мая 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справа не в тому де купувати, просто потрібно підібрати шампунь під запит свого волосся. Я купувала Матрікс розрекламований, то більшої гидоти в житті не було.
Замість Матрикс багато перукарів радять Сьйос як заміну. Типу не гірше, а навіть краще
olena_shch• 01 мая 2023
Так це відома річ, шампунь він тільки миє, тобто відповідає за чистоту волосся все. Тому хоч ромашка , хоч який. Різниця нуль. А от маски, серед, олії це те, на що варто витрачатися.
Бутерброд и я• 01 мая 2023
У мене дешева шампунь profi style. А от маска, термозахист, масло та скраб дорогі. Не бачу сенсу переплачувати за шампунь. Вони всі однотипні.
Leonka Boo• 01 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
тут хз, але я після неї чешусь..вся родина чешеться..собачка(лапи миємо ) кароче жесть
ні=апівлиса за 3 місяці . але ж не буду купувати воду аби голову помити. думала шампунь(пантін спочатку купила) потім свій хеленсон попросила передати і толку ноль..посічене і тд.
то темку зараз перечитаю, може кому щось допомогло
Капець .

Може спробуйте кип´яченою у кінці споласкуватися? Але це дуже муторно...
ГЛЮкоза• 01 мая 2023
Важко сказати. Шаумою і подібними з початку 2000-х не користуюся. Але побачила різницю між шампунями за 150-200 грн. та шампунями за 600 (Італія). Волосся почало виглядати краще.
Шкала Радощів• 01 мая 2023
Ответ дляТріль!
Я можу купити собі будь яку шампунь, але купую за 250 гривень. Бо інші мені не такі класні.,
Аж стало цікаво, який саме. Я зараз хочу змінити свій звичний шампунь , саме в цій ціновій категорії) пішла по ваших дописах шукати)
любименькая• 01 мая 2023
Я пользуюсь сейчас хед енд шолдерс в прозрачной бутылке. А так в принципе я вообще не вижу разницы в дорогих и бюджетных шампунях.
любименькая• 01 мая 2023
Ответ дляКров з молоком
+
Моей дочке подходит именно кря кря, сейчас он пропал, пробовала разные другие, эффект хуже, быстро пачкаются и тд. Ищу ей где купить
Попробуйте этот
Парова машина• 01 мая 2023
так при кудрявому методв ж не користуються шампунями
Кров з молоком• 01 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Попробуйте этот
Спасибо!
Весела пiсенька• 01 мая 2023
Ответ дляБолеИменее
Я не знаю какие в еве шампуни
Проня Прокопівна, і Ви на Порадниці
Весела пiсенька• 01 мая 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну, звичайно, як же без панночки тут у темі.
та яке, беріть вище - сама Проня Прокопівна пожалували)))
Весела пiсенька• 01 мая 2023
Ответ дляЭкспертиза
У самі дешеві шампуні додають агресивні мильна компоненти, у дорожчі - повинні класти м’якшої дії. У чоловіка на дешеві, особливо гелі для душу, одразу сипеться лупа, на сіос, амвей немає.
це відколи сіос - дорогий?
Весела пiсенька• 01 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Волосы на вид, может, и одинаковые, но у меня от масс маркетовских шампуней кожа головы зудит
Щось мені підказує, що якби той шампунь налити у флакончик від дорогого так, щоб Ви не бачили, то нічого б і не зуділо)
Life is Beautiful• 01 мая 2023
Вы можете отличить этого человека от человека, который помыл голову шампунем из АТБ?
Госпожа Белладонна• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Я давно и преданно люблю Керастаз Генезис, всю линейку. Какая Ева? Я не расчешу волосы потом после Пантина и т.д.
И укрепляющий эффект есть?
Хи хи, ну ну• 01 мая 2023
Да это не от шампуня зависит , а от структуры волос. У меня не раз в спрашивали чем я укладываю, выравниваю и мою волосы, а я могла помыть гелем для душа и без бальзама. Утюжка у меня и не было никогда, феном пользуюсь только зимой. При этом у меня всегда было идеально ровное каре и красилась хной с аромазоны.
Сейчас блонд, теперь конечно у меня профессиональный шампунь и бальзам.
Но даже в блонде мои волосы выглядят прилично , потому что волос стекловидный , тяжёлый и ровный.
Добродійка• 01 мая 2023
Канешно. А ещё возраст легко определяем по спине и локтям. Всё очень видно, особенно шампунь из Евы, в локти когда показывают,здесь срасу специалисты вылазят и зорко все определяют
Оябунчик• 01 мая 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А зачем мужчине супер уход на короткие волосы?
nezhinka• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Він
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
И укрепляющий эффект есть?
Да, есть