Подмигашка• 01 мая 2023
Ви бачите, коли людина миє голову шампунем з Єви?
Типу гарньєр, Шаума?
Чим самі користуєтесь? Я по собі бачу, мені що Керастаз, що Шаума - однаково на вигляд, набридло витрачати дурні гроші на шампуні, результат однаковий
Дівчата, може хтось порадить нормальний догляд для хвилястого волосся, щоб кудрявий метод робити
Самая СоветЧиваЯ• 01 мая 2023
Пользовалась и Шаумой, и Гарньером. Гарньер отличный. У меня густые волосы, склонные к жирности.
Ряженка• 01 мая 2023
Ответ дляВишневка
А вы попробуйте купить в аптеке обычную никотинку в ампулах . И после того , как вымоете шампунем втирайте прямо в кожу головы - очень помогает . И дешево и эффективно , во всяком случае волосы станут намного крепче
А сколько так по времени можно втирать? Это ж не на постоянной основе или на постоянной можно? Спасибо
Дама с заначкой• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А хто мені скаже, шампунь якого роду? Колись наче жіночого буЛА. А зараз він чи вона?
мені 44, то ніколи на моєму віці він жіночого роду не був.
Прикуси Язика• 01 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
А что даёт кондиционер?Он может утяжелять волос?
Волосы становятся шелковистыми, 6лестящими, ухоженными.Легче расчесываются. За утяжеление не могу ничего сказать, у меня и 6ез кондиционера волосы на голове, как грива)))
Подмигашка
• 01 мая 2023
Ответ дляРяженка
Вот это автор тему создала на 200 комментариев))
Я просто спитала😀
Виправлялочка• 01 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Вы шутите,одно и тоже.Просто без лоха и жизнь плоха.Не смотрю на головы ,смотрю что в голове
Сканер? Или вскрытие?
Ой, шо это я? Я же добрая.
Leonka Boo• 01 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
о, я Тріюгу теж брала маску для волосся, дуже сподобалося
Користуюся - Giovanni, серія Eco Chic Hair Care, Cantu (лівіни, гель), Shea Moisture, і ще по мелочі всякого. Я на кучерявому методі
Пробувала багато, поки що зупинилася на цьому - ціна/якість. До речі, все на Ахербі продається.
Брала Джованні кондьор та гель їх, люблю активатор Канту. Ще на Айхерб люблю цей крем
Ряженка• 01 мая 2023
Ответ дляВишневка
Я месяца два втирала )) , а так , в зависимости от эффекта . Там же состав - чистая никотиновая кислота - вреда ни какого .
Спасибо)
вАлнуюся сильнА• 01 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
І мені матрікс як фейрі для посуду
В мене хвилясте, брала засоби на сайті, де догляд саме для такого типу волосся, там є все для кучерявого методу, діапазон цін великий. Не мию всякими пантінами, бо тоді волосся дуже сухе стає, у мене пористе, густе і хвилясте. Зараз мені дуже подобається твердий шампунь Ів Роше той, що для блиску, добре промиває мою жирну шкіру і не сушить довжину
Триндю-бриндю• 01 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Как и тюль
Невісточка ж• 01 мая 2023
Ответ дляВиправлялочка
Сканер? Или вскрытие?
Ой, шо это я? Я же добрая.
Все намного проще ,сейчас можно определить по бровям и губам .Не ошибётесь
вАлнуюся сильнА• 01 мая 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
От в голові крутиться, що хтось колись мене виправляв в школі - що то жіночий рід. Але то було 30 років тому
То хтось безграмотний вас виправляв, ніколи шампунь не був жіночого роду. Моя вчителька російської мови вимовляла кофЭ і стверджувала, що так правильно)
вАлнуюся сильнА• 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
Ну перукарі мало знають що насправді робити з в´юнким волоссям. Вангую тут є силікон, він вирівнює.
На КНМ дівчата користуються пінками/мусами, гелями, кремами, кому що підходить і подобається.
То капець, це мій біль. Ніхто не вміє стригти хвилясте, густе і пористе. Постриглась на минулому тижні – наче собаки поскубли, тепер відрощувати півроку цей жах
Пес Патрон• 01 мая 2023
А что с шампунем из евы не так? У меня беспроблемные отличные, густые волосы, гараньер с касторовым маслом люблю и шауму с матчей. Я не понимаю по виду каким шампунем волосы помыты.
Leonka Boo• 01 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ох, співчуваю. В мене доволі рідке і то кожен раз біль.
Майстри ще люблють філірувати, особливо густе, а в´юнкому тількі рівний зріз завжди треба.
вАлнуюся сильнА• 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
Моя кума має таке саме волосся, як у мене, стриже себе сама, бо їй теж кілька разів шопопало наробили. Завжди гарно в неї на голові. А моя майстер за кордоном з початку війни, я вже другий рік у марних пошуках
За ким я буду?• 01 мая 2023
Я пользуюсь натуральными шампунями. Но честно, иногда шампуни за три копейки вымывают лучше. Тут любят кричать что керастаз творит чудеса 😂 не знаю. Вот бренд лебел реально делает. Но он и стоит в три раза дороже чем керастаз тот же
За ким я буду?• 01 мая 2023
Ответ дляmarina.stk
Мою сиберикой, но это шампунь российский, закупила еще в том году, как закончится даже не знаю чем буду мыть свои волосы - сиберика очень идеально подходит моему типу волос (стали легкие, пропала перхоть и запах облепихи))))
Сиберика хорошая фирма. Плюсую. Особенно облепиха была хороша. Переходите на натуральные шампуни типа с маслом Аргана
Мороженная курица• 01 мая 2023
мені дуже до вподоби був шампунь HELENSON , але сцуко в польщі мені нічого не допомагає..волоссю хана якась
Мороженная курица• 01 мая 2023
Ответ дляtarveldy
от скоро вже рік як користуюсь оберіг і волосся реально стало вау, не дивлячись на усі мої експеременти
це реклама?) шучу, якщо серйозно, який тип волосся у вас?
Leonka Boo• 01 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я теж ножиці собі завела і підрівнюю, бо втомилася. Головне, щоб гострі були, бо інакше будуть сектися.
Leonka Boo• 01 мая 2023
Ответ дляМороженная курица
Дуже від води залежить. Може там занадто м´яка, або навпаки жорстка і треба змивати ’накип’ з волосся.
Мороженная курица• 01 мая 2023
Ответ дляLeonka Boo
тут хз, але я після неї чешусь..вся родина чешеться..собачка(лапи миємо ) кароче жесть
ні=апівлиса за 3 місяці . але ж не буду купувати воду аби голову помити. думала шампунь(пантін спочатку купила) потім свій хеленсон попросила передати і толку ноль..посічене і тд.
то темку зараз перечитаю, може кому щось допомогло