Країна мрій• 01 мая 2023

Артрит у кішки - будь ласка підкажіть як лікувати?

Кішка 13 років.
Про ветеринара знаю. Але я зараз в Європі, а це тут дуже дорого коштує - я не маю таких коштів.
Поділіться будь ласка в кого кішка мала такий діагноз-чим лікували?
Дюйм оф о4ка• 01 мая 2023
У моей генетически обусловленная остеохондродисплазия. Это не лечится, но можно поддерживать хондропротекторами. Они есть в кормах (в составе должны быть хондроитин и глюкозамин), либо можно давать отдельно (ArthroFos Cat, например). Раньше был корм роял канин мобилити, в нем были эти добавки. И таких кормов несколько. Поищите.
Из врачей Вам нужен ветеринарный ортопед.
автор Країна мрій • 01 мая 2023
Велике дякую! Вже замовила їй цей препарат. А ось з кормом не ризикнула. Бо вона на урінарі-у неї ще й мкб. Проблемна порода(
Ще раз дякую за пораду!
До ортопеда поїдемо влітку. Плануємо повертатись додому.
Дюйм оф о4ка• 01 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ще раз дякую за пораду!
Я ж не лікар, тому - аби допомогло)
А яка порода?
автор Країна мрій • 06 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я ж не лікар, тому - аби допомогло)
А яка порода?
Шотландська прямовуха. Багато років вона живе з мкб - дякувати Богу рецидивів не було досить давно - ветеринар підібрав корм. Але вона має й зайву вагу…
Дюйм оф о4ка• 06 мая 2023
Ответ дляКраїна мрій
Це ж треба... Захворювання суглобів - як раз генетична проблема шотландців. Зазвичай вважається, що страждають здебільшого фолди. У страйтів немає гену висловухості, тому вони майже не хворіють. Майже... Але все одно щось їм достається від одного з батьків, який був висловухим. А цілковито здоровими мають народжуватися від двох страйтів, але так не в´яжуть.