Zaviriuha• 01 мая 2023

Хто дивиться Тік- ток? Що за прямі ефіри ефіри з Польщі?

Мітинги, наших блокують за будь які коментарі. Мови нажаль їхньої не розумію, щоб зробити висновки. Можливо хтось бачив
Nat-li• 01 мая 2023
Ответ длязавитушка
Боже, там на раші все ніяк не можуть визначитися -чи то Польща нас захоплює чи то вона від нас відмовляється. Прям якась боротьба методичок. Мабуть різні відомства генерують ідеї.
Все у них через ж0....

Brichka_04• 01 мая 2023
Ответ дляBounty1
Я тоже польский не понимаю, но в общих чертах понятно, что они говорят, что это не их война, что бы их не втягивали
Та с тем, как на росии языком метут, то это ненадолго не их война, если Украина падёт.
Алина P• 01 мая 2023
Сегодня праздник в Польше. Где митинги, я не видела. Все спокойно
Чаюри• 01 мая 2023
Це мітінги ясно під чиїм впливом мітінги.
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ длязавитушка
Зи, зараз в Польщі (приїхала на місяць по сімейних обставинах) - всі поляки на маювках на природі цілими родинами, велосипедні доріжки забиті велосипедистами, багато розїхалось на відпочинок. бо діти до понеділка на канікулах, які тік-токи?
Vlada-Maria• 01 мая 2023
Ответ дляАлина P
+1, народ подорожує, відпочиває. У нас будинок 5пов. на 12 під’їздів - парковки пусті, одиничні машини, в будинку - тишина
nata.ant• 01 мая 2023
Ответ дляBounty1
Ну то опозиція,в них восени вибори
Teonaa• 01 мая 2023
Ответ дляBounty1
Да?! То ми можем пойла пропутить прямо до них, вони ж наступні