я Кукарача• 01 мая 2023
Симптоми астми у дитини?
Дівчата, хелп! До педіатра буду записуватись завтра,а сьогодні спитаю ваш досвід. Дитині 5 місяців і три дні назад він почав при сильних емоціях швидко дихати ротом наче собака. Коли спить,то дихає носом. У чоловіка у всіх в сім´ї астма. Це може бути симптомом астми, як у таких маленьких її діагностують? Щось дуже переживаю
Карапулька• 01 мая 2023
У нас были частые обструкции .А сейчас после бега кашель .Поставили астму ((
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Это нервный тик, тоже не очень хорошо.
У такого маленького може бути?
ПростоБелка• 01 мая 2023
Нет, при астме так не бывает, приступ сам не проходит. У вас неврология может или сердце проверьте
Кудряшка Сью• 01 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
У такого маленького може бути?
Конечно, разве он не живой человек со своими чувствами?
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Робили УЗД серця два місяці тому, відкрите овальне віконце. Педіатр сказала,що то нічого страшного.
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Божечки, навіть і не могла подумати на тіки. Читала про них багато у групі Доказових.
ПростоБелка• 01 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Да, это у многих, Потом закроется. Я бы обратила внимание педиатра. Обычно сначала обструкция бывает аллергическая, у большинства развивается от 3 до 5 лет. У кого-то вылечивается, у кого-то в астму переходит. У дочки с 4 лет, сейчас ей 12, боюсь сглазить, но вроде прошло. Хотя еще бывает при беге чуть одышка.
Карапулька• 01 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
И у нас также
Якось так і живу• 01 мая 2023
Ні, це не симптом астми, скоріше щось нервове. Але таку спадковість обовʼязково лікарю говоріть.
Я при таких спадкових захворюваннях дитині з народження зробила Превенар по американському протоколу, так порадила наша педіатр. Їх наче 4 штуки до 3-х років. Тепер не дає обструкцію при кожному захворюванні, а промучалася з 7 місяців добряче.
Весёлая морковка• 01 мая 2023
кашель с мокротой и хрипы. это явные симптомы.
тяжело вдохнуть...
часто дышать при астме не получится
тяжело вдохнуть...
часто дышать при астме не получится
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Також буду робити Превенар у 6 місяців. Я казала педіатру про астму,вона нічого не сказала.
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
тяжело вдохнуть...
часто дышать при астме не получится
тяжело вдохнуть...
часто дышать при астме не получится
Я думала,що може він не може глибоко вдихнути і тому поверхневе дихання. Спочатку думала взагалі,що то він так грається.
Якось так і живу• 01 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Деякі педіатри не дуже в темі. Можете порадитися з алергологом, то їх тема астма. Ми до року робили 2 вакцини. Після року ще були. Не памʼятаю яка послідовність, але син має 3 вакцини. Зробили не всі, бо не було в наявності, але вони працюють ідеально.
я Кукарача
• 01 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Наша наче доказова педіатр,ми спеціально таку шукали. Подивлюсь,що вона мені на прийомі скаже, може дійсно до алерголога повести.
Якось так і живу• 01 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Акцентуйте на цьому увагу обовʼязково. Я мала розмову на цю тему і мені пояснили, що маючи таку спадковість, її можна зменшити саме вакциною. Звісно, дитина може бути інша, але краще продумати наперед. Бо старша донька не вибуває з кабінету алерголога, ситуація складна.
Мені наша педіатр показала графік вакцинації саме американського протоколу цієї вакцини, то я так і довірилася. Ще й робили її з гексаксимом. Переноситься легко.