66сезон666серия• 02 мая 2023

Дівчата, кому стало складніше сплачувати кредитну картку?

Страшна ситуація в мене. До війни мала картку , завжди користувалася , клала гроші , витрачала. Але завжди вчасно . Зараз війна, моє місто прифронтове , заробітку нема. Чоловіка чи батьків , щоб могли домогти немає. Точніше заробіток є, але я з дитиною, все коштує дуже дорого м требо якось жити.. хто в такій ситуації як м я, які в вас думки дівчата? Що ви плануєте робити?
Малая Налегке• 02 мая 2023
Брати дитину і їхати на соціал. І я зараз на повному серйозі.

автор 66сезон666серия • 02 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Тобто в іншу країну? Та борг все рівно буде зростати, а якщо соціал то він певно буде перевіряти куди я витрачаю гроші ..
автор 66сезон666серия • 02 мая 2023
Які наслідки я можу мати якщо не буду сплачувати, я може дуже перелякана, але я боюся, що до мене прийдуть колектори и заберуть мене, а дитина одна залишиться , от страшний сон якийсь
Сегодня сержусь• 02 мая 2023
ну какие тут советы вы найдете, кроме того что искать работу, вы это и сами знаете. Мне очень страшно - ребенок и съемное жилье, без родственников и даже с работой не чувствую себя спокойно, работа сегодня есть, а завтра нет, а тяжелые времена надолго(
Малая Налегке• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Так
Знаю дівчат що поїхали. Живуть безкоштовно. Гроші відправляють в Україну, кредитки закрили давним давно. Вам не гріх поїхати. За пару міс погасите кредитку. У Вас там до 100 тис максимум. Плюс спокій і тишина. Відпочинете.
автор 66сезон666серия • 02 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
В мене є робота, та більше я не зможу заробляти в моїй галузі. Принаймні зараз, поки йде війна
автор 66сезон666серия • 02 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так
А випустять на кордоні? Не будуть перевіряти , чи є в мене кредити, як вважаєте?
Лупаю цю скелю• 02 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так
Ви - оптимістка.
П.с.: я на соціалі.

Гасити борг можна, але не описаними Вами темпами.
І де це живуть так, що ще додому гроші відправляють? Електроенергія, зв´язок, проїзд, їжа та інше - все платне...
Лупаю цю скелю• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Не будуть.
Якщо на Вас не заведена судова справа

Малая Налегке• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Ніхто не перевіряє. Шукайте варіант виіхати. Нідерланди, Німеччина ітд
Вас нічого не тримає тут.
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Коллектори вас нікуди не заберуть, не накручуйте себе. Ви їм потрібна жива здорова на роботі і віддаюча борг. Вчіться володіти ситуацією а не вона вами. Для того читайте багато в цьому напрямку про досвід інших в таких ситуаціях, тут на форумі ж багато таких старих корисних тем де явно прослідковується інше відношення. Це ваш шанс перестати боятись і помалу все розрулиться, не заганяйте себе
Малая Налегке• 02 мая 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви - оптимістка.
П.с.: я на соціалі.

А автору в прифронтовому місті краще? З дитиною? Без роботи?
Їхати і не думати.
Подруга в Берліні, передавала по 400 євро щомісяця, особисто гасила іі кредитку.
Інша в Голандії, живе краще ніж тут.
Лупаю цю скелю• 02 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Їхати і не думати.
Інша в Голандії, живе краще ніж тут.
То подруга, або великою компанією виїхала, або на момент передавання жила в лагері і, дійсно, ні за що не платила.
Але в лагері постійно жити не будеш.

А так згідна : їхати - і не думати.
НеВРотик• 02 мая 2023
Я маю кредитку в моно. Помітно дуже стало, що їхні співробітники стали вести більш агресивну політику. Нагадують про платіж разів 10 різними способами, це вже схоже на телефонний тероризм. В мене в квітні до речі мова йшла про сумму 150 грн!!, частину закинула ще на початку місяця. І я задумалась, як вони морально знищують тих, у кого великі сумми. І все, людина починає накручувати себе і все з рук валиться. Позаминулого місяця треш історія, знаю що як не візьмеш трубку то наярють з інших номерам як навіжені. Іноді за 25 грн. От і тоді взяла трубку і кажу перепрошую, я за кермом і в в чужому мені місті і іду по навігатору. Потім мені розкажете, як важливо не псувати кредитну історію. А вона така це важливо і бла бла. Тобто мало того змушує порушувати закон бо за кермом по телефону зась, та ще й вчісує ту туфту за смішну сумму. Жалію, що не послала іі матом тоді.
сЛАдКОежКА• 02 мая 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Але в лагері постійно жити не будеш.

А так згідна : їхати - і не думати.
Можливо ще підробляє. В мене багато знайомих, які їздили в Європу і отримували допомогу, підробляли прибиральницями .
Житло безкоштовне, їжа гуманітарка+ частково з допомоги, та ще і зп. Жити можна) Дійсно, ще і чоловікам, щось да присилали
Глаза_в_3_карата• 02 мая 2023
Да, уже третий месяц проблемы с погашением кредитки(( постоянный стресс из-за этого. Не сплю вот с 3 ночи, постоянно мысли бродят в голове.
Роздратована шкіра• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Сколько у вас ?
Роздратована шкіра• 02 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Заблокируют карты , арестуют счета все на. Вашем инн и запрет на выезд как санкция
Обижулька• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
В моно была сумма 100000 тыс минуса на момент нового года. Я только проценты закидывала и все. Никто не звонил вообще, напоминания как обычно, ничего не заметила.
Уже закрыла, но опять, никто меня не трогал вообще!

МашМааш• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Это странно
У нас с мужем моно, постоянно в минусе на 30-40 тысяч (берём деньги, тк имеем возможность выгодно переводить в валюту, потом зарабатываем и гасим)
Ни разу никто не звонил
ЛюбимаЯНЬ• 02 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Мне моно не звонил ни разу и почти не напоминает, кстати, наверно одно уведомление перед концом месяца и всё. Это очень странная ситуация у Вас, у меня моно уже несколько лет, и я активно использую кредитку. И у меня было - 30 000 на ней в свое время, никто не звонил, хотя я пару месяцев гасила только минимальный платеж. А с началом войны - вообще полная лояльность, хотя первые месяцы у меня был долг и я не гасила.
Ластоноша• 02 мая 2023
Ответ дляМашМааш
Это странно
Ни разу никто не звонил
Поделитесь как выгоднее. Я гашу моно в конце срока. Может есть у Вас какие-то лафхаки?
Еще мне дали большую рассрочку, выгодна ли она?
Спасибо!🌸
Жена_КотораяСтена• 02 мая 2023
Не понимаю, как люди набираются этих кредитов, если возвращать не по карману. Если на операцию или лечение например , то понятно, но на текущую жизнь можно ведь без нее выкручиваться. Я одна детей растила, были периоды когда себе кроме хлеба и картошки ничего позволить не могла, ничего, ни одежды, ни косметики, да даже на лечение свое забивала, но кредиты не брала. Боялась, а вдруг заболею и погасить не смогу. Если занимала у знакомых на еду детям до зарплаты, то не ела, не пила, но отдавала сразу. Не представляю как можно быть в долгах, но например с маникюром. А как можно огромные суммы нарастить и спать после этого спокойно, ещё и думать как вообще не платить, меня бы совесть замучила, непорядочно это.
НеВРотик• 02 мая 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да странно, но как есть по факту , тем более у меня сумма меньше 20 тыс грн, а вот моральный дискомфорт - огромный. Раньше такого не было, это с начала года такое. Закрыть ее вообще и не иметь с ними дел- в приоритете. Впечатление о них испорчено в хлам
Дай подивлюся• 02 мая 2023
Не трогает банк ни кого если платите процент за пользование деньгами, но там не так и много
У меня вот тоже кредит, очень сложно сенй погашать , так как деньги уходят все на еду(
Но для себя решила забрасывать каждый месяц хоть 1 тыс , и так постепенно можно погасить
Залізний занавіс• 02 мая 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви - оптимістка.
П.с.: я на соціалі.

Це в якій країні треба за все платити?)
МашМааш• 02 мая 2023
Ответ дляЛастоноша
Спасибо!🌸
К сожалению, не поделюсь, тк доллары берет муж на работе, это именно у него там возможность такая есть (ресторан дорогой, там часто платят валютой, а он меняет по выгодному нам курсу). Ну а с карты просто деньги берем
Ластоноша• 02 мая 2023
Ответ дляМашМааш
Я ищу лайфхаки как выгодно не гасить весь кредит после льготного периода. Ремонт на носу, который никак нельзя отложить. Денег мало, придется пользоваться кредиткой. Есть еще и рассрочка с большим лимитом, но я не знаю как ею пользоваться 🤣