InMyBones• 02 мая 2023

Є совєтчиці, які виглядають на свої роки?

Що не тема, то - виглядаю значно молодше свого віку.
Ви дійсно в це вірите?)
Не виправдовуюсь• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
До 35. Вы так на меня похожи

Купи слона• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
40 +-
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Невже виглядати молодше важливіше того, щоб виглядати цікаво, стильно, доглянуто?
Щось не розумію, чого до віку всі чіпляються.
magistralchimik• 02 мая 2023
Ответ дляКупи слона
40 +-
Повеселили)
Элька-Карамелька• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
37?
ніколи такого не було• 02 мая 2023
Я склонна верить этому
Шпондєр• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Вельшановна• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Ви приємної зовнішності, гарне обличчя і стрижка актуальна.
Ламборджини• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Судя по сеточке вокруг глаз 35-38

Купи слона• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Повеселили)
А сколько?
Несемо світло разом• 02 мая 2023
Считаю, что выгляжу старше, чем есть) но мне никогда не дают мой возраст, дают меньше. Всегда интересно, в чем тут дело, может то, что одежда - джинсы и худи, волосы длинные. Но прям каждый раз поражает это, что ’скашивают’ возраст. Хотя объективно - у меня ж есть зеркало
magistralchimik• 02 мая 2023
Ответ дляКупи слона
А сколько?
Да че уж
50+😁😁
Вилосипедниця• 02 мая 2023
Я виглядаю на свій вік.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Не виправдовуюсь• 02 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Судя по сеточке вокруг глаз 35-38
Это вообще не показатель. У блондинок с тонкой кожей,например, такая сеточка уже в 25 есть.
Нагайна• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Я тут выставляла своё фото. Писали возраст меньше.
Забыли добавить, что вам пиво без паспорта не продают
magistralchimik• 02 мая 2023
Ответ дляНагайна
Я его не покупаю)
Купи слона• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Да че уж
50+😁😁
Вам написали и 37 и 35-38. Я написала 40 +-. То есть не только у меня такое мнение. Не 50, но и на 30 не выглядите. В целом вы выглядите хорошо,но лицо видно, что уже зрелое
Ламборджини• 02 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Найдите краску подходящую. У мпня тоже полголовы седой, все закрашивается.
Знаєте, скільки вже було тих експериментів з фарбами. Якось мене обнадіїла мій перукар, яка сказала, що пройшла семінар на тему ’скляна сивина’ і зараз вона буде творити чудеса з моїм волоссям. Але чуда не сталося

Вилосипедниця• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
32?
ПростоБелка• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
35 есть точно, 37-38?
Нагайна• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
37+
Вельшановна• 02 мая 2023
Ответ дляНесемо світло разом
З одягом в такому віці треба бути обережним, що б не було ’ ззаду піонерка, спереду пенсіонерка’.
LoveYouOrNot• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Ви схожі на мою однокласницю) Дуже миленька і стильна.
35-38 років.
Ms. Искренность• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
39-42
Эта_Шикарна)• 02 мая 2023
я не вірю,я бачу))) я виглядаю точно років на 5 молодшою за свій вік. бо так думали всі мужчини коли знайомились зі мною. мій чоловік молодший за мене на 6 років. різниці немає. всі думають що ми одного віку.
моя двоюрідна сестра в 40 як на 30. це генетика. моя мама така,і рідна сестра матері теж вічно як дівчинка.
зато є знайома,з якою я одного віку,але виглядає вона на +7-8 років. і це не одяг старомодний...воно сучасно одягається. це типаж людини такий. і щоб вона не робила,вона вже в 25 виглядала на 35..
Несемо світло разом• 02 мая 2023
Ответ дляВельшановна
Да я-то понимаю, но это самый простой вариант, чтоб не заморачиваться, что надеть)
Не виправдовуюсь• 02 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Есть даже серия красок для именно таких волос. Покупайте,пробуйте сами. Есть же магазы с профессиональной краской. Нафик тот парикмахер.
Нагайна• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Повеселили)
Это вы повеселили))) вам под 40 лет +- 2/3 года
СhanelKa• 02 мая 2023
Я виставляла мої фото, писали виглядаю молодше
По правді, я виглядаю на свій вік, як і є, просто саме ж страшні фото я не виставляю і не зберігаю),
фотографувати себе я вмію