InMyBones• 02 мая 2023

Є совєтчиці, які виглядають на свої роки?

Що не тема, то - виглядаю значно молодше свого віку.
Ви дійсно в це вірите?)
euhunter• 02 мая 2023
Я виглядаю на свій вік, +- 2-3 роки в залежності від самопочуття. І все життя виглядаю на свій вік, це для мене абсолютна норма.

Ollka• 02 мая 2023
Я впевннна, шо виглядаю на свій вік.
Але коли говорю його - ніхто не вірить))) Навіть цікаво за реакцією спостерігати.
Хоча є і морщинки, і ... Не знаю все на мій вік.
Я вже думала - вважають старшою, але ні.
Приємно, але більше смішно.
дамаАмстердама• 02 мая 2023
Ні, синку, це фантастика))
Звісно, такі жінки є, але то десь в паралельному всесвіті, вони он на вулиці всі ходять. Тільки не на порадниці. Тут всім не продають алкоголь без паспорту, у всі дохід від 100 тисяч і три вищі освіти)
автор InMyBones • 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ні, синку, це фантастика))
А ще чоловік молодший на 7 років, 2 коханці, теж молодші. Ще 1050 бажаючих бути коханцями, але вони недостойні.
Чоловіки не граються в танчики, не висять в гаражах з пивом, завжди в піджаку і галстуку, не дивляться на інших баб.
А, і саме головне - у всіх чоловіки є. Ні разу не развєдьонки з прицепом. Бо таких не кидають
AnastasiaZav• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
29-31
Не виправдовуюсь• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ні, синку, це фантастика))
Я конечно извиняюсь,но вот ходят люди по улице, откуда вы знаете сколько им лет?) Как раз поулицам и ходят
дамаАмстердама• 02 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я людей на вулиці особливо не розглядаю і мені дуже все одно, як хто вигладає. Люди і люди. Моду звернути увагу хіба що, якшо бачу, що переді мною у когось сумка розстібнута, то скажу про це, щоб нічого не випало. Але як почитати порадницю, то тут всі тільки в дизайнерському одязі, тільки шкіряному взутті, з ідеальною шкірою, фігурою і без укладки з дому не виходять. Звідки така кількість простих жінок, що виглядають без особливих претензій на вулиці- загадка сторіччя. Якщо за логікою кожна друга має бути ідеальною)
Ну і так само загадка- навіщо пнутися, щоб довести щось іншим анонімам на анонімному форумі?)
Перша скрипка• 02 мая 2023
Лично я до ковида и войны регулярно посещала косметолога, занималась физической активностью, путешествовала, вообще был другой образ жизни. Сейчас тётка тёткой стала, из живчика превратилась в больную нервную развалину. Косметолог в США к дочери выехала, маникюрша замуж в Германию, у меня хронические болячки - и всё, выгляжу ужжжасно, сама это понимаю, но с больной спиной сильно не поскачешь.
tarveldy• 02 мая 2023
Ответ дляcvetyk
Є, навіть такі, що старше виглядають 😆
Мені зазвичай накидають років 10-15 )))
Але кумарить та пані, яка дівчатам, які виглядають реально на 25-27 років пише ’ 45 харашо виглядітє’ , от реально, або пані яка пише гидоту а потім ’ізвінітє’

Миззери• 02 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Кстати да)
Это типа как увеличенные губы и филеры у всех видно , но есть категория у кого не видно и думают окружающие что филеров просто нет
Смажена полуничка• 02 мая 2023
Ответ дляInMyBones
А ще вони дуже скромні. Тобто самі вони розуміють, що виглядають на свій вік, але коли називають його оточуючим - то усі оточуючи дуже ’іскрєннє’ дивуються і вражаються і стверджують, що вони були впевнені, що вік на 10_ 20_ 30 років молодший (потрібне підкреслити в залежності від рівню вищезазначеної скромності)
черная мамба• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
25-30
Девальвация• 02 мая 2023
Мне 38, с удивлением воспринимаю комплименты типа вау, ты на 30 выглядишь. У меня нет морщин, стиль одежды совсем не молодёжный и не классический, скорее кэжуал. Каждый день вижу себя в зеркале, да морщин нет и волос седых, но камон, какие 30
Голубка миру• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Не больше 30-ти.
Murzeelka• 02 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
О. Сколько мне лет?)
Вам 36-37 лет. Вы- полукровка-кто то из родителей -восточной нации
1Lesya• 03 мая 2023
Виглядаю на свій вік, можливо для когось навіть старшу. Мені 45.
Элочка LA• 03 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Так і є, бо я бачила фото тих, хто співає собі тут галасні дифірамби - про свій молодший вигляд на фоні однолітків і ’ оточуючих які думають про них, що вони молодші’
автор InMyBones • 03 мая 2023
А з ким порівнюєте? Вам 45 років, кого вибираєте - свою умовну однокласницю?