Коник-стрибунець• 02 мая 2023
Яка плитка краще на фартух кухні?
Дівчатка, я за порадою, вибираю плитку на фартух кухні і неможу визначитись. Кухня ікеа воксторп, низ бежевий глянець, верх однорівневі шафки не так як на фото, або бежевий, або горіх (якщо вдасться знайти, тому що їх зараз в продажі немає). Проголосуйте будьласка, тому що вже пора замовляти а я неможу визначитись. Кабанчик бежевий хочу класти вертикально скоріш за все,але більше схиляюсь до білої, печворк подобається, але він вже не актуальний.
Результат:
вже голосів:
22 (47.83%)
Біла матова ялинка
13 (28.26%)
Кабанчик бежева
11 (23.91%)
Печворк бежева
Фима Собак• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Фото кухні, чомусь не добавилось
Зробіть з картинки скрін і попробуйте додати його
Алгонавт• 02 мая 2023
Мне вообще не нравится плитка на фартук, предпочитаю стекло, но из ваших первая.
Хотя фото кухни я все равно не вижу.
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Перекус беру завжди• 02 мая 2023
Беріть суцільну, задовбетеся шви мити.
І кафель якщо брати то італійський, або польський, наш не дуже(
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
Хотя фото кухни я все равно не вижу.
Скло не знайшла таке щоб подобалось, або дуже дорого( тут де я знаходжусь дуже слабкий вибір нажаль
Фима Собак• 02 мая 2023
Печворк взагалі сюди не личе. Сама практичніша перша плитка, дарма Ви її кабанчиком називаєте, це зовсім не він. Біла теж гарна, але проблема може бути з білими швами. В мене вони пожовтіли хоч і фуга епоксидна
Фима Собак• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви в Угорщині?
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляФима Собак
В білій шви будуть бежеві як і на самій плитці малюнок
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ще можливо, в когось є контакти дизайнера, можливо початківця тобто не за дуже дорого, який онлайн зробить дизайн проект ванної кімнати, одна з ванною, інша з душем та гостьового туалета. Цікавить саме розкладка плитки, вже всю голову зламала, і тільки приблизно уявляю як це має виглядати
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляОцененная
В мене схожі кольори, тільки навпаки. Взяли великий керамограніт.
У вас дуже гарна кухня, якщо не секрет яка ціна питання)
Фима Собак• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви вживу цю плитку бачили? Схоже що там не бежевий малюнок, а структура. Якщо так, то це взагалі поганий варіант для кухні. Спробуйте збільшити фото.
Фима Собак• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Там і в назві стуктура.
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляФима Собак
Не бачила ще, поїду на днях дивитись. В назві пише що структура, тому і не замовляла поки.
Огірок та Помідорчик• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Конечно белая, если она гладкая.
Оцененная• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
7 років тому 80 тисяч гривень. Робили на замовлення. Erger матеріали брали у Віяр, фурнітура Блюм і частково якась турецька. Люди, у яких замовляли робили якісно і по-божеським цінам.
Язикувата Хвеська• 02 мая 2023
Ответ дляОцененная
Супер. Ск коштує кухня?
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Як на мене 1. Покажіть кухню
Кухня така як на фото, тільки верхні шафки однорівневі беж або горіх. Перша плитка мені здається буде зливатись з кухнею
Огірок та Помідорчик• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ще такий варіант, розмір 60*60
У бежевых фасадов Икеа другой оттенок. Будет не очень. Самый лучший вариант - это керамогранит 60 на 60. Минимум швов и легко мыть.
Язикувата Хвеська• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ще такий варіант, розмір 60*60
Я б взяла такий
Оцененная• 02 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Супер. Ск коштує кухня?
7 років тому 80 тисяч гривень.
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляОцененная
Дуже акуратно виглядає. Зараз напевно вона в 2-3 рази дорожча виходить
Язикувата Хвеська• 02 мая 2023
Ответ дляОцененная
7 років тому 80 тисяч гривень.
Ого. Дякую. 7 років минуло, а вона актуальна і зараз
Коник-стрибунець
• 02 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так колір залежить від освітлення. Додала ще фото, перше це в магазині фотографувала, інші з інтернету
Огірок та Помідорчик• 02 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ще такий варіант, розмір 60*60
Если ещё фасады под дерево будут в цвет прожилок на этой плитке, то должно быть неплохо.