Зайченя• 02 мая 2023
Подушка анти храп, хтось пробував?)
Скептично відношусь до таких речей, та все ж, якраз в пошуках подушки і думаю чи варто тратитись на таку подушку чи толку нуль, можливо у когось така була?
Можете ще порадити як хто з цим бореться і що допомагає)
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляTa-Ki
Працюю в готелі, відсотків 70 гостей подорожують з спеціальними апаратами проти храпу з маскою
Дякую за відповідь. Ви про сипап? Чула за цей апарат, показувала чоловіку, але він сказав що не буде з таким спати, та й ціни на нього в районі 20 тис(
Меряю линейкой• 02 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Типу придавити подушкою щоб не хропіло? Норм варіант
а ведь очень хочется мужа придавить
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Ви така добра
Але мені такий варіант не підходить) Я про таку, не хотіла добавляти фото щоб не подумали що це реклама, назву бренду обрізала
Патика-мотика• 02 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Ви така добра
І куди її вставлять?
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
І куди її вставлять?
Вас постійно десь не в ту сторону тягне
Наскільки я розумію голова фіксується в потрібній позі завдяки цій виїмці в подушці і ніби зменшується нагрузка на шию і також це мало б впливати на інтенсивність храпу
Патика-мотика• 02 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Вас постійно десь не в ту сторону тягне
Цікаво.
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляПатика-мотика
Цікаво.
Просто ця подушка 3700 коштує от я і думаю чи вона справді щось дає, чи це лише маркетинг, тому вирішила перед тим тут написати, раптом хтось вже таке ’чудо’ тестив)
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
90% випадку храп через загрубу подушку
Ми вже різні подушки пробували і всерівно як храпів так і продовжує) Зараз у нього меморі досить тонка, провалюється під вагою і ніби якісна, мені вона дуже зручна і висоту міряли по довжині плеча, але шось не допомогло
Зайченя
• 02 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
А ось ці маленькі дешеві девайси в ніс ви вже перепробували?
Ні, не пробували, але читала відгуки що ніби ніякого толку немає
Сало не люблю• 02 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Шкода