Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Потрібно на пару днів за кордон. Питання про чоловіків.
Чи пропускають на кордоні, якщо запис у військовому квитку "виключений з військового обліку"? Але інвалідному немає.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 02 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Да. Если исключен,то выезд разрешен
Дякую.Чула варіант, що без інвалідності не пропускають. Не хотілося б в пусту витрачати час на їзду.
Ms. Любмая жена• 02 мая 2023
Если запись ’свежая’, не старше 5 лет, то достаточно записи. Если нет, то не выпустят. Нужно идти на перекомиссию. По мнению представителей ТКЦ человек мог ’исцелиться’. (((
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 02 мая 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Свіжа, дякую
Фізик-ядерщик заочно• 02 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Да. Если исключен,то выезд разрешен
Тільки, якщо запис «свіжий» (після початку повномасштабної війни). Мій чоловік був знятий з обліку за станом здоров’я ще у 2006 році, довелось повторно йти до воєнкому, бо на кордоні не випустили.
Ms. Любмая жена• 02 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
По новым правилам перекомиссия должна быть каждые 5 лет.
Я шалунья• 02 мая 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
не в исцелении дело, одно время такие справки продавались в масштабах как сертификаты о вакцинации в 2021
Ms. Любмая жена• 02 мая 2023
Ответ дляЯ шалунья
Не совсем так. Были изменения в правилах(диагнозах) непригодности к службе в мирное и военное время. Немало диагнозов убрали из критериев непригодности.
На перекомиссию отправляют даже тех, кто был комиссован со срочной службы по состоянию здоровья. Это уже 200% не купленная справка.
Проня_Прокоповна• 02 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну нет. Исключен из учета значит свободен. То уже фантазии. Есть же правила перетину кордону, почитайте
ГоловнаЯ• 02 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
не треба нічого ’чути’
якщо чоловік виключений з військового обліку (а не знятий), то за станом здоров’я він непридатний до служби у військовий час. оформлення інвалідності це взагалі право, а не обов’язок. це раз. і не всі захворювання, що є підставою для виключення з обліку, можуть бути підставою для інвалідності.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 02 мая 2023
Ответ дляГоловнаЯ
не треба нічого ’чути’
Зрозуміло, дякую