Шикаю і викаю• 02 мая 2023

Де ви берете в´язані сумки?

Хочу в´язану сумку шопер чи авоську. Чи декількп. Де ви купуєте? У кого замовляєте?

надивилася кучу на Крафті, а всі дівчата заходили більш ніж як два роки тому

ну не щастить мені.
фрау Гітта• 02 мая 2023
Зара хом, ойшо, манго. Мало?
автор Шикаю і викаю • 02 мая 2023
Ответ дляфрау Гітта
Зара хом, ойшо, манго. Мало?
була. хотілося б чогось такого: не по вартості. по цікавості кольору .
фрау Гітта• 02 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ясно. Не подскажу. Люблю более базовые оттенки. Смотрите еще бершку, пул энд Бир, страдивариус и нм. Где-то что-то яркое было

И пс вяжется очень просто и быстро. В ютубе есть подробные мастер классы
Бодіпозітівна• 02 мая 2023
В инсте посиотрите , я вот такую себе связала
Ковбой Хагис• 02 мая 2023
зайдите на шафу, там полно таких сумок
автор Шикаю і викаю • 02 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
ви молодець. вийшло гарно.
Леплю из пластилина• 03 мая 2023
Купила на полугодовой распродаже
delphoto
автор Шикаю і викаю • 03 мая 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Купила на полугодовой распродаже
не відкривається
Леплю из пластилина• 03 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
не відкривається
автор Шикаю і викаю • 03 мая 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
фото
да, незвична
lecaa• 03 мая 2023
моя сестра вяжет- кидайте что хотите, деньги на нитки- и получите отличную сумочку какую хотите.
Я Головна• 03 мая 2023
я умію зв´язати, щоправда мені не подобаються такі сумки
Ту, що ви показували - дуже легко зробити, навіть якщо немає навичок
Там одні повітряні петлі. Ручки можна готові або купити, або перешити,або опанувати ще один вид петель і зв´язати всю сумку самостійно.
автор TaFo • 04 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
дякую. але в мене не стоїть питання опанування в´язання. я це не люблю, не маю ані хисту, ані бажання. мені цікаво купити у когось)