40ка• 03 мая 2023

Супер упакована наречена

Один психолог пише, що наречена повинна виходити заміж уже з фінансовою опорою.
Здатною самостійно забеспечити себе, майбутню дитину і чоловіка, якщо у нього там щось станеться: хвороба чи щось інше.
Все правильно пише, але ми живемо не у правильному світі, а у реальному.
Ви як виходили заміж на скільки були супер упакованою? Якщо ви виходили заміж кілька разів, то мається на увазі ваш крайній шлюб)
Результат:
вже голосів: 208
91 (43.75%) Я була взагалі без упаковки)
40 (19.23%) На 100%
23 (11.06%) На 50%
23 (11.06%) На 25%
11 (5.29%) Я не заміжня
10 (4.81%) На 75%
10 (4.81%) Свій варіант
Мушля51• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
Взагалі наскільки я читаю психологів, то спостерігаю навпаки наратив «ніхто нічого нікому не повинен»
Тобто, маєш право не брати слухавку, якщо не хочеш, чи дивишся фільм, маєш право не запрошувати тих, хто тебе завжди запрошує, маєш право не вислуховувати чужі проблеми і сказати подрузі «стоп, розбирайся сама, я не хочу це слухати», навіть якщо вона тебе завжди підтримує, бо то її, вибір, а це твій. Значить вона хотіла тебе слухати, а ти не хочеш то і не треба. 🤯
Мені здається з такими порадами, в майбутньому в людини залишиться ТІЛЬКИ психолог 😂
Може на те і розрахунок?))
О, я теж це помітила і мене дратують такі наративи. Звісно, є такі люди, яких необхідно послати, але прям «ніхто нікому нічого не винен» дуже класна цитата, поки особисто тобі не знадобиться допомога.

olgabaluta• 03 мая 2023
Выходила упакованной 😎. И могу сказать, что 2й брак (когда ты со своей квартирой и опытом) значительно лучше первого (когда ты еще 0).
ЧупакабраЗеБест• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
Може на те і розрахунок?))
ахаха точняк, ну еще 40 котов, хотя не, за котами надо ухаживать, а ты ж никому ничего не должна.
mar minor• 03 мая 2023
Ответ дляH.Ter
Да, была самостоятельно заработанная однушка, большая квартира пополам с мамой, хорошая профессия и карьера. Так вышло, что два года после замужества, обеспечение семьи было на мне, зарплата мужа полностью уходила на его образование.
Единственное, но, замуж я вышла в 28 лет, у меня было время все это собрать.
И где вы работали ? В 28 и однокомнатная квартира ух ты ))
golublexa3• 03 мая 2023
Было образование у меня и у будущего мужа, поэтому не сразу пошли официально оформлять отношения. Поженились когда уже было общее жилье, машина, работа, доход, ребенка зачали когда уже была хорошая фин подушка.
С психологом согласна, дочке даю такой же посыл.
mar minor• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
Була своя хата, батьки побудували, робота за копійки, а в жениха нічого. Він жив з батьками пенсіонерами, працював торговим агентом.
Зараз має свій бізнес і спрівпрацює з зарубіжними фірмами.
Як ще чекати поки наречена буде «упакована», то можна і життя прожити незаміжньою. Є люди які так і не нажили своє житло, по цій логіці їм краще було не одружуватися.
Психологи, блін..
Что плохого в обеспеченности людей ))) а ничего ))!
mar minor• 03 мая 2023
Ответ для40ка
Добре, що у вас так, а є таке, що вийшла заміж без нічого, фінансова залежність від чоловіка і він після народження дитини може почати пити, бити її, гуляти, а вона сидить терпить
Фінанси то рятівне коло, хіба ні?
Даже не спасательный круг , а большее , ты всегда на ногах и тебя не сбить , ни рождением детей ни потерей работы и ни один муж тебе не заикнется , что ты от него зависим . Это я считаю залог счастливой жизни .
А вот эти все был нищим , а стал перспективным или она , не верю, кто то прогибается и сидит в финансовой зависимости . И развалы семьи 99% финансы .
H.Ter• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
Оптовая торговля пестицидами и минеральными удобрениями
mar minor• 03 мая 2023
Ответ дляH.Ter
Вот тебе и пестициды :)))

H.Ter• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
Вот тебе и пестициды :)))
У меня сыновья, если бы кто-то из них решил пойти в сельхоз, я бы радовалась))) У умного и активного мальчика, с замечательными коммуникативными способностями - в этой сфере замечательные перспективы.
Мандарина• 03 мая 2023
Смотря в каком возрасте. В 40 плюс упакованным замуж точно не хочется. Зачем?
mar minor• 03 мая 2023
Ответ дляH.Ter
Не знаю .. эту сферу , знакомые фермеры ну их доход меньше , чем у прокурорских друзей ))
H.Ter• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
Зато совесть чистая.

Простите, но ’прокурорских’ не люблю, есть знакомые, которые на зарплату 10 тыс.гривен, живут в домах по 500 тыс.долларов. Те, кто не в системе взаиморасчетов, остаются следователями и прочими сошками. Это противно
mar minor• 03 мая 2023
Ответ дляH.Ter
Зато совесть чистая.

Что такое « совесть « и с чем ее едят ))) спросят они вас )))
Я лишь констатирую факт , у кого больше имущества .
H.Ter• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
Это, скорее, вопрос ко мне.
Если мой ребенок присядет на коррупционные схемы, то что ж я за родитель, что взрастила подобные ценности?
Shady lady• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
А я хіба пишу, що в цьому щось погано?
Я лише пишу, що конкретно я виходила незабезпеченою і чоловіка обирала не по фінансовому признаку, всьго досягали вже разом.
І в цьому також нема нічого поганого. Багато людей живуть скромно, знімаючи житло, але душа в душу і щасливо. А тут психологи не рекомендують йти заміж поки не наживеш статки.
Навіщо таке радити?
mar minor• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
А я хіба пишу, що в цьому щось погано?
Навіщо таке радити?
Я не верю в их счастье . Счастье когда все есть , а не нехватка постоянная чего то .
Правильно они все советуют . Просто каждый советы раздает из своего круга общения и способа проживания .
Shady lady• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
А ось учора була тема-срач про молоду, красиву, забеспечену дівчинку-порадницю, яка відпочиває на Мальдівах. Так, Віка спровокувала її, але щаслива людина не напише того, що з неі полилося. То ж навіть коли все є - це не гарантія щастя. Бо щастя в середині, а не зовні. Для когось і квітуча сакура - це щастя, а комусь і сумки Шанель не приносять задоволення своїм життям. Це така філософія
То я б не була такою категоричною.
В будь якому випадку, гроші сьогодні є, завтра -нема. Таких історій є багато. Не можна межуватися тільки на цьому, це вже не шлюб, а якийсь контракт на вигодах сторін
mar minor• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
То я б не була такою категоричною.
Льется со всех . Тема не понятная была , не вникала .

Shady lady• 03 мая 2023
Ответ дляБолаболик
Ллється та не зі всіх. Ніколи в житті я нікому такого не писала, не бажала і навіть НЕ ДУМАЛА!
То ж не треба про всіх..
Я не хочу продовжувати цей діалог, у мене все.
mar minor• 03 мая 2023
Ответ для Shady lady
То ж не треба про всіх..
Не читала тему .