Топтунша• 03 мая 2023
Луценко Лариса эндокринолог
Девочки кто был у этого врача на консультации? Какие впечатления? Консультирует ли она после приёма через вайбер( например анализы и корректирует лечение, или каждый раз только очно?)
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2023
Лікар чудовий - і дорослий, і дитячий. Грамотний фахівець без зайвих призначень. Я у Верумі в неї була
Топтунша
• 03 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вы каждый раз к нейзапичывались на приём,чтоб анализы прокомментировала? Или отвечает на мессенжерк?
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2023
Ответ дляТоптунша
На онлайн консультацію записувалася. Потім уже мала її номер у вайбері, але в приватному порядку не писала поки )
Сижуревувшоке• 03 мая 2023
Ответ дляТоптунша
Коментування аналізів- це повноцінна консультація (з юридичною відповідальністю), яка передбачає постановку діагнозу і призначення лікування в багатьох випадках (або його корекцію). Чому люди думають, що лікар повинен в свій вільний час проводити консультацію в Вайбері?
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Так, зараз доступна консультація онлайн. Це повноцінна консультація, тільки їхати не треба
Valentina shop2020• 03 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Если ехать нужно нести благодарность,а Вайбер бесплатный.
Но я у нее лечилась доктор хороший,мне ничего не помогло,два года ездила.
Решилась на операцию и правильно сделала.
Два года надо было не тратить на прием лекарств
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2023
Ответ дляValentina shop2020
Я ходжу в приватну клініку, ніяких подачок не ношу нікуди. Плачу за прайсом за час, який лікар на мене витрачає
Топтунша
• 03 мая 2023
Ответ дляValentina shop2020
Щитовидной?
Топтунша
• 03 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А сколько у неё стоит онлайн?
ЖующаЯКонфету• 03 мая 2023
Ответ дляТоптунша
А сколько у неё стоит онлайн?
Я вже не памʼятаю точно, але дешевше на пару сотень, ніж очна консультація