Jave• 03 мая 2023

Нові обличчя: Гетьманцев

В ЗМі вийшло розслідування про Данила Гетьманцева, депутата від СЛУГ, так зване нове обличчя влади, яку обрали ми в 2019 році.
Отож, пану Гетьману ЗМІ закидають звинувачення всього на всього:
- В дружніх стосунках зі зраднком Сівковичем (Гетьманцев був його помічником)
- США наклали санції на Сівковича ще у січні 2022.
- Сівкович, якого звинувачують у зраді, у серпні 2022 отримав з держ бюджету 20 млн грн відшкодування ПДВ, рішення про вілшкодування прийняв пан Гетьманцев
-Гетьманцев ЗАРАЗ в ручному режимі приймає кому відшкодовувати ПДВ а кому ні.
Навіть після того як суд прийняв рішення на користь підприємця про відшкодування, податкова просто не виконує постанову суду..почали виконувати постанови суду лише після втручання Бутусова, коли Юрій почав про це говорити публічно
Решка7777• 03 мая 2023
Ответ дляFresh
ці що співають диферамби щелі, ніколи не зрозуміють. їм марно писати. ті що не голосували і так все знали.Страшно що ми скотились в цю прірву руками тими хто вибрав цього клоуна, що вони забрали в нас наше нормальне життя
Они как-то были , вариант без вариантов. те выборы в 19

Fresh• 03 мая 2023
Ответ дляРешка7777
це вам так розказали, що немає вибору і пороху вигідна війна. а рибки гуппі побігли ставити галочки і замість того , щоб збільшувати обороздатність катали асфальт..
YuliashkaYulichka• 03 мая 2023
Майже 50 хвилин тримається тема і така одноголосність і єдність))))
У Манькі сьогодні вихідний? Чи прогавили команду фас?
Fresh• 03 мая 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
зе фанатам , ще аргументи не підкинули, щоб сперечатися.
Nat-li• 03 мая 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
Тут інший спосіб. Автор любить блокувати 🤣
Оксана-004e• 03 мая 2023
Ответ дляРешка7777
Не у всех, не у всех
автор Jave • 03 мая 2023
Ответ дляNat-li
Так, ті хто переходить на особистості блокую відразу.
Tasya-Natusya• 03 мая 2023
Ответ дляsuper_mama
ну так а що робити, якщо ми не вчимось? хотіла гарні відосіки, простого хлопця з освітою два класи три коридори, аби не барига.....Може зараз зробимо висноски, хоча б такою ціною...
Думаєте,що війни не було би? Сумніваюся.
автор Jave • 03 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Якби й була, то не була б в таких масштабах.. не окупували б 20% нашої території і не зайшли в Херсон як до себе додому, і літали б 24.02.2022 як у своємо повітряному просторі..саме головне б ми б готувалися до війни

silma• 03 мая 2023
Ответ дляЕленнн
о,то нате вам нові відкриття- планується і дальші ’щипати гусей’- (от тільки в ролі цих гусей вже можем бути ми з вами..)
- Як вам ніштячок від нашої влади - налог на житло більше 60 кв.м.?. Бюджет потрібно поповнювати.
В Податковому кодексі ця норма була вже в 2015 році, не знаю точно, коли її ввели. Може зелені щось ще нове придумали до цього.
Helga_SV• 03 мая 2023
Ответ дляЕленнн
бо - ’потужні люди’.
как сказал Шмаркаль- у нас на таможне работают честные и достойные. И вообще вся зеленая шобла пришла спасать наивных украинцев.
Helga_SV• 03 мая 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
проигрывает информационную войну, зеботка кимберли-манька-стефания. марафоны пипл уже не хавает
автор Jave • 03 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
Ви зайдіть на будь-які форуми, на тому ж DOU, Укрправда, про Цензор мовчу людям вже скандали зі слугами під час війни як червона тряпка..