Щебетушка• 03 мая 2023
Куди треба звернутися, якщо у мене сильна депресія та погані думки?
Разгуляшка• 03 мая 2023
Де ви живете? Куди Вас послати, якщо не знаємо з якого міста?
До психіатра, однозначно. Це дуже серйозно, зараз кожен 3 з такими проблемами(
Все лікується
Вам телефонограмма• 03 мая 2023
Для начала, вам врач должен поставить диагноз, а не вы сами себе, так что, к психиатру
Щебетушка
• 03 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Все лікується
Кропивницький
Щебетушка
• 03 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Спочатку до сімейного, потім, можливо, до психіатра
без сімейного ніяк?
Элька-Карамелька• 03 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
без сімейного ніяк?
Да чого ж ніяк. Можна одразу до психіатра, але за гроші. З направленням від сімейного - безкоштовно
Разгуляшка• 03 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
Кропивницький
Зробіть тему, може з Кропивницького є дівчата, підскажуть гарного лікаря.
Пишуть через сімейного, можна напряму до приватного.
кнопкодав• 03 мая 2023
Автор, це такий період в житті. І все рано чи пізно або налагодиться, або Ви звикнете і не будете це сприймати за проблему. Обіймаю, тримайтеся!!!
Щебетушка
• 03 мая 2023
Ответ длякнопкодав
дякую
Добро с Кулаками• 03 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
В жизни все хорошо? Все живы, здоровы, денег хватает?
То не показник.
Щебетушка
• 03 мая 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я би сходила до психотерапевта. Власне я саме і йду, вже записана.
де знайшли його
Червона калина• 03 мая 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
То не показник.
Да, но часто люди имеют проблему с мужем или деньгами, и идут за антидепрессантами…
Добро с Кулаками• 03 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
де знайшли його
Онлайн. Рекомендувати не можу, не була ще.
Добро с Кулаками• 03 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
Часто люди наче і проблем не мають глобальних, а депресія. Це треба лікувати.
Наивная Хо• 03 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
Депресія, це порушення біохімічних процесів організму. Це не пов´язано ні з грішми, ні з дітьми, ні з чоловіком. Це хвороба, як гастрит, діабет, чи виразка.
Червона калина• 03 мая 2023
Ответ дляНаивная Хо
Сейчас каждый второй приписывает себе депрессию, хотя по факту ее нет.
Плохое настроение - депрессия
Не хочется на улицу идти - депрессия
Без денег - опять у него депрессия
Плохое настроение - депрессия
Не хочется на улицу идти - депрессия
Без денег - опять у него депрессия
Наивная Хо• 03 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
Плохое настроение - депрессия
Не хочется на улицу идти - депрессия
Без денег - опять у него депрессия
Плохое настроение - депрессия
Не хочется на улицу идти - депрессия
Без денег - опять у него депрессия
Для цього і потрібно йти до фахівця. Він визначить чи це дійсно депресія, чи депресивно-тривожний розлад, чи гтр, чи просто поганий настрій.
emerald_88• 03 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
От нафіга відповідати, якщо ви не в курсі!!? Ви не розумієте, що своєю порадою ви можете нанести шкоду людині?
Автор, психіатр безкоштовно без направлення. Можна через хелсі записатися, але я стикнулася з тим, що вони не дивляться на ті записи і працюють по живій черзі. По хелсі тільки зручно знайти центр, куди йти, а далі через реєстратуру безкоштовно і без запису.