Реанимация• 03 мая 2023

Хто здавав у csd безкоштовно аналізи? Дійсно працює?

І як це відбувається? В них на сайті є перелік, туди входить мій Ттг. Але мені за весь час ніколи не виписували електронні аналізи… це у лікаря окремо просити треба а потім там дійсно безкоштовно можна здати?
ЯсноВидящая• 03 мая 2023
Сімейний лікар виписує направлення туди. І там можна безкоштовно здати. Мені лікар пропонувала виписати туди направлення на аналізи)Але вони мені одного разу поставили неправильний діагноз,тому я відмовились

автор Реанимация • 03 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Лабораторія неправильний результат дала? А який саме?
Иванка Бур• 03 мая 2023
Scd Лісод довіряє.
Я здавала по електронному направленню. Раніше можна було і без запису здати. Зараз лише по запису. Місць немає вперед на 2 місяці
ЯсноВидящая• 03 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Так. Робила в них біопсію. В діагнозі написали підозра на дисплазію 3ст. Навіть не точний діагноз, а підозра 🤦 В інституті раку перепровірили скельця -1-2ст. Після конізації гістологія показала все ж таки 1-2 ступінь. Хоча мені казали, що Scd сама потужна лабораторія. 🤷
Говорю відверто• 03 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
В мене ситуація трохи інша в інституті мені поставили фіброаденому по біопсії, я побігла оперуватися, гісологія в київському обласному не підтвердила. Тобто взагалі нічого не було, просто структура така.
А в csd цитолонгію завжди перепровіряю. Бо діла зараз часто пише аксус, а csd вже точно пишуть шо там насправді. Мабуть від лаборанта залежить.
ЯсноВидящая• 03 мая 2023
Ответ дляГоворю відверто
А чому ж ви біопсію не перевірили ще десь перед операцією?(
В мене не цитологія була. В мене була біопсія, бо вже точно знали, що дисплазія є. То cds мені написали підозра на 3ст, що не виключає рак. І що треба пройти імуногістохімічний аналіз і якісь онкомаркери. Найбільше здивувало, що підозра. Невже вони там не можуть встановити діагноз? Це навіть лікаря здивувало. Тут мені порадили перепровірити скельця. І в НІР сказали, що рекомендований аналіз не потрібен, що мабуть csd перестрахуватися вирішили. А я через них стільки страху натерпілася 😔
автор Реанимация • 03 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Scd Лісод довіряє.
Тобто якщо навіть буде електронне направлення в чергу треба ставати?
Говорю відверто• 03 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Я не перепровіряла, бо подумать не могла, що може бути помилка, завжди вважала інститут останньою інстанцією.
Иванка Бур• 03 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Так тільки черга. Київ

автор Реанимация • 03 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Так тільки черга. Київ
Дякую