Українська Мрія• 07 января в 23:17

Скільки штук аналізів можна здати безкоштовно?

https://www.csdlab.ua/nszu
Осб тут на сайті список
Тільки не ясно скільки штук безкоштовних може виписати лікар
Кукусики• 07 января в 23:19
Большая часть бесплатно, есть отдельно платные
Відкушу все що стирчить• 07 января в 23:20
столько сколько вам нужно! мне нужен был мониторинг раз в 21 день пол года - я и 9 и 11 пробирок сдавала - анализов шт 20-30 разных было
Примарочка• 07 января в 23:20
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А як це зробити, підкажіть? Дякую
Чавонадо• 07 января в 23:20
Лікар нехай дає направлення, а на місці вже розберетесь.
Залежить від фінансування.
Відкушу все що стирчить• 07 января в 23:26
Ответ дляПримарочка
А як це зробити, підкажіть? Дякую
идете к вашему доктору или к узкому спецу - открываете эту ссылку - номер первый с буквой и цифрой - это код нзсу - выбираете что хотите и что нужно и вам выпишут потом через хелси запишитесь на время в своем городе
Голубая фишка• 07 января в 23:26
Необмежена кількість. Але можна в місяц лише 2 комплекси, або 2 гормони щитовидки чи жіночих. А якщо з різних сфер, то немає обмежень, хоть 20 здавайте.
А скільки випише лікар, то вже від сімейного залежить. Одні лікарі виписують 1, наче від серця відривають, інші хоть 10 :)
Не заздріть тьоті• 07 января в 23:26
Сінево зараз приймає тільки 1 аналіз від людини на місяць
Відкушу все що стирчить• 07 января в 23:27
Ответ дляНе заздріть тьоті
жлобье
автор Українська Мрія • 07 января в 23:27
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Навіть якщо в приватній клініці?
Голубая фишка• 07 января в 23:29
Ответ дляВідкушу все що стирчить
жлобье
Договір з нсзу на стадії підписання на цей рік. Немає ще фінансування, тому ніхто не хоче працювати безкоштовно ;)
Мона_Лиса• 07 января в 23:30
В синево 3
В csd сдала за раз около 8, когда готовилась к операции. Но врач до конца не была уверена примут ли все. Приняли. Это я в декабре сдавала. Не знаю в январе были ли изменения
автор Українська Мрія • 07 января в 23:32
Ответ дляМона_Лиса
В синево 3
В приватного лікаря?
Відкушу все що стирчить• 07 января в 23:42
Ответ дляУкраїнська Мрія
В приватного лікаря?
у него и узнайте
Не заздріть тьоті• 07 января в 23:45
Ответ дляМона_Лиса
В синево 3
Уже один в Синево( а не 3
Не заздріть тьоті• 07 января в 23:46
Ответ дляУкраїнська Мрія
В приватного лікаря?
Так, приватний лікар також видає безкоштовні направлення
автор Українська Мрія • 07 января в 23:47
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я в шоці
Я за місяць обійшла приватних лікарів на 5000 грн консультацій
Хоч би хтось сказав що є така можливість безкоштовних аналізів
Чому вони мовчать?
Не заздріть тьоті• 07 января в 23:47
Ответ дляУкраїнська Мрія
В приватного лікаря?
Навіть на безкоштовне МРТ може дати направлення приватний лікар
Не заздріть тьоті• 07 января в 23:50
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я в шоці
Чому вони мовчать?
Так, не гарно з їх боку.
Не розумію чого так вони роблять. Може не знають? Чи працюють на клініку і бояться, що їм щось буде.
люблю_тортики• 07 января в 23:52
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я в шоці
Чому вони мовчать?
Не може лікар з приватної клініки дати направлення на дослідження по НСЗУ, якщо сам лікар не працює по договору з НСЗУ.
КарамбОлька• 07 января в 23:59
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так їм же цю вартість компенсується, чому так? цікаво
Не заздріть тьоті• 08 января в 00:01
Ответ длялюблю_тортики
Може! 100% без договору з НСЗУ давати будь які направлення по програмі медичних гарантій безкоштовні.
Я точно це знаю
КарамбОлька• 08 января в 00:01
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я в шоці
Чому вони мовчать?
Мені в приватних казали, що вони до Хелсі не підключені, а направлення на аналізи тільки через Хелсі
Не заздріть тьоті• 08 января в 00:02
Ответ дляКарамбОлька
Вже більше року усі заклади охорони здоровʼя , будь якої форми власності, зобовʼязані бути підключені до ЕСОЗ
КарамбОлька• 08 января в 00:03
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я точно це знаю
Направлення вам давали через Хелсі?
Не заздріть тьоті• 08 января в 00:04
Ответ дляКарамбОлька
Направлення вам давали через Хелсі?
Так, і Хелсі, і Хелс24, не важливо яка МІС, усі можуть виписати
КарамбОлька• 08 января в 00:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
А якщо відмовляються, це їхнє право? Хочуть дають, хочуть ні?
Не заздріть тьоті• 08 января в 00:08
Ответ дляКарамбОлька
Мабуть, так, примусити їх не можна, якщо в них немає договору з НСЗУ. Але запитати, попросити варто. Виписати направлення чи рецепт по Доступним лікам - це пару кліків мишкою
Відкушу все що стирчить• 08 января в 00:20
Ответ дляНе заздріть тьоті
не может
Не заздріть тьоті• 08 января в 00:21
Ответ дляВідкушу все що стирчить
не может
Может! Вас обманули или врач не умеет это делать технически
Відкушу все що стирчить• 08 января в 00:22
Ответ дляНе заздріть тьоті
у меня все есть - мне выписывают нзсу гос.врачи - был год назад только один уролог с частной так даже и не говорил ничего и его приема нет у меня в хелси