moreseaa• 03 мая 2023

Скажите что это вброс(((

Ваша величність• 03 мая 2023
Ответ дляКотюшка
За что?
За нагнетение, наверное

Elina Zorina• 03 мая 2023
Ответ дляНина____
Да у них ракет очень мало уже
Арестович зайшов в чат))
Активна фаза закінчиться через 2-3 тижні...😁
Нина____• 03 мая 2023
Ответ дляElina Zorina
Арестович зайшов в чат))
)))) я не Арестович. Ну, мало же, согласитесь.
cherry_colibry• 03 мая 2023
Надеюсь вброс. Но по факту было бы глупо чтобы они не готовились тоже к нашему контрнаступлению, которое протрубили уже во всех мировых СМИ. Как минимум вот психологически давят.
Ваша величність• 03 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Ось цікаво, а який сенс бити по адмінбудівлям? Люди рішення приймають, а не будівлі. І ці люди там серед ночі точно сидіти не будуть.. Це так, риторичне питання.
Там документи секретні зберігаються
Евгения_Д• 03 мая 2023
Гулагу.нет- такой себе источник. Почитайте, что писал Осечкин до войны об Украине. А потом, правда, переобулся в воздухе. ’Хороший русский’
lovvanda• 03 мая 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі

знову пішла ядерна піпіська в ход
Ядерний пунінський член.
Вкусныйпончик• 03 мая 2023
Нам же пэтриоты поставили, они ж перехватывают баллистику
ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляВаша величність
Вброс. І зараз вас забанять. Амінь.
а Труху кто забанит? админ Советчицы?

ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляНина____
Да у них ракет очень мало уже
Арестович, ты?
Миззери• 03 мая 2023
Про ядерную брос , про удар хз
Нина____• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Арестович, ты?
Всё, устал спорить;) Я это. Я)))
ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляПэппилэнд
Сколько можно? Сколько уже было этих пугалок? Возьмите себя в руки, ничего не будет.
...что-то вспомнилось начало февраля 2022-го.
’’Ничего не будет! Бан вам! Бан! Бан! Не разводите панику!’
LudaSHS• 03 мая 2023
О, пішов розгін від інфоциган з обох сторін про ядерну бімбу. Навіть не хочу коментувати, бо ’не трогай гімно — не буде воняти’.

Я за час війни про усі ядерні погрози висказався раз 1000, шо на стрімах, шо на каналі.

Беріть окуляри та попкорн та спостерігайте, починаються веселі часи для російського непорозуміння у вигляді ’федерації’.

В іншому — я не вірю у версію, що це зробив Кремль.

Але я міркую над тим, що це зробили вороги Кремля і це не обов´язково українці.

Про це свідчить банально траекторія прильоту (взагалі в іншому напрямку від кордону з Україною), а також те, що я не дуже вірю, що БПЛА може спокійно долетіти, без перешкоди РЕБів, ПРО, ППО та іншого гівна, якого навколо Москви дуже багато.

Звідки його запустили та чому на шляху дрону не було жодни перешкод (навіть спроб збиття)? Цікаве запитання.

Але у casus belli або у те, що Кремль сам себе обстріляв — не вірю.

скринька. https://t.me/box_of_pandora/28835
Elina Zorina• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Да, тут завжди повний штиль...
Зайдеш, почитаєш і так спокійно стає на душі, без паніки ,все під контролем
ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляElina Zorina
Да, тут завжди повний штиль...
иксперты же. аналитики
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Не треба порівнювати лютий 2022 року і зараз. Після 24/02/2022 нас мало що може налякати або здивувати
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляElina Zorina
Да, тут завжди повний штиль...
А що треба істерити та панікувати?
ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
ну буду я сидеть на руинах дома неиспуганная и неудивлённая. а толку?

Elina Zorina• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
иксперты же. аналитики
І зв´язки є серйозні, короче інфа була 💯% у наших аналітиків...високі чини😁брехать не стануть
Але шось пішло так))
Pole• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Тікайте, до ночі встигнете.
Леді_в_пледі• 03 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Так а толку від паніки?
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляElina Zorina
Але шось пішло так))
У цій темі я зловила бан на місяць) свій перший
Чашечка кофе• 03 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

Про ядерку рф найбільше знає США, а вони мовчать. Keep calm!
LudaSHS• 03 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
На енгельс нет яо зарядов
Оттуда еще после нашего дрона все убирали, визжали рашисты тогда про триаду массово
LudaSHS• 03 мая 2023
Док Николаева

А мені все ж таки подобається версія, що то наш безпілотник. Крейсер «москву» - то теж не ми, і кримський міст сам передіслоцирувався. Еге ж?
Навіщо нам Кремль був?
Бо ми естети і це красіво. Як «золотий дощ» на лисину пуйла.
Най буде так)

І перестаньте одне одного лякати фейками із самих кончених «воєнкоровських» z-каналів про ядєрний пєпєл і виліт бомбардіровщиків «судного дня». Поважайте себе хоч трохи. Сціться мовчки. Йодід калія поки не приймайте.’
Remensa• 03 мая 2023
Ответ дляКотюшка
Я во Львове. Метро здесь нет.
Там же про Киев написано
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 03 мая 2023
Розкиньте таро та й будете знати)
автор Котюшка • 03 мая 2023
Ответ дляRemensa
Там же про Киев написано
Когда то читала в темах что они типа решат на Львов чтоб ближе к Нато
ПЛЮС-МИНУС• 03 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
нужно понять, что никто ничего не знает наперёд. и не разбрасываться фразами ’я уверена...’