Диви яка я пава!• 03 мая 2023

Сумно, розійшлась сьогодні з хлопцем

Розійшлись по доброму, просто живемо далеко один від одного і кожен розуміє що треба будувати своє життя по іншому.
І дружити просто не виходить, дуже мені шкода що в мене більше не буде його в житті.
Було в когось що залишались дружні відносини?
Створила тему бо треба хоч комусь розповісти
Люблю порядок• 03 мая 2023
То едьте домой и будьте с хлопцем

Винник• 03 мая 2023
Ответ дляЛюблю порядок
То едьте домой и будьте с хлопцем
ну як це? хочется иностранца выцепить, ну и чтоб хлопец под боком если что
автор Диви яка я пава! • 03 мая 2023
Ответ дляВинник
От мля… і знала ж куди писала
ЖенаАйтишнеГа• 03 мая 2023
Якби вам були важливі стосунки, то хтось би з вас поступився і ви б з’їхались в одне місто.
Яка дружба? Ви досі маєте почуття. А життя продовжується. В нього буде інша дівчина, далі жінка і діти.
Щедрик• 03 мая 2023
Нет. Увы не получалось.
Но это и к лучшему.
Хотя один мой бывший ещё долго звонил периодически. Но все равно это странно.
Кумедний ґудзик• 03 мая 2023
Ответ дляВинник
Які ж жінки бувають
Винник• 03 мая 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Які ж жінки бувають
какие? они расстались, зачем мучать парня своей дружбой?
Кумедний ґудзик• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
От мля… і знала ж куди писала
Не звертайте уваги на таких(((
По темі, відносини на відстані це важко і буде краще вам окремо
Кумедний ґудзик• 03 мая 2023
Ответ дляВинник
Такі як ви незадоволені життям.

ВундерКИНГ• 03 мая 2023
В мене дружні відносини з колишнім лишилися. Я хотіла обірвати звʼязок бо я вже нічого не відчувала, а він все ще любив, але він сказав що хоче підтримувати його. Досі бува і мамі моїй допомагає якщо треба, бо я закордоном.
Але ми ще до війни розійшлися.
То на краще. Скоро вам полегшає. Краще так ніж роками голову морочити одне одному і витрачати свій час, та красти час іншого.
ПультОт_БМВ• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
От мля… і знала ж куди писала
А Він далеко від вас?
Я так розумію ініціативу з´їхались він не виявляв?
Білка в колесі• 03 мая 2023
Сочувствую. Я тоже рассталась правда га год. В разных странах сейчас, так паскудно от этого
IQ 80• 03 мая 2023
’А люди ідуть від людей, залишаючи в серці рани’, Асафатов. Послухайте. Зараз воно вам потрібно.
Дружби не буває між ч і ж. Ви зустрінете ще свою людину. І він зустріне. Будете згадувати один одного. Така особливість людської пам´яті. Все погане забувається, хороше залишається.
Обіймаю.
Советничаю тут• 03 мая 2023
Ой, та зачем вам с ним дружить?
автор Диви яка я пава! • 03 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А Він далеко від вас?
Так далеко, я поїхала на початку війни, на мені зараз багато обов’язків і син і бабуся і мама. Виходить що якщо поїду додому то тут кину всіх, а є ціль здоров’я бабусі, тут їй плануємо зробити операцію. Тому я просто поки повинна допомогати своїм рідним.
І попереджаючи бурні емоції, я в країні де нема соціалу, не житла ні виплат,тому яд прийдеться залишити при собі деяким.
А з ним були на початку плани, коли поїхали, але потім стало зрозуміло що живемо в ілюзіях. Але все одно шкода, бо він був дійсно і другом і коханцем, в нас ніколи не закінчувались теми для розмов
автор Диви яка я пава! • 03 мая 2023
Ответ дляIQ 80
Обіймаю.
В нас і поганого не було 😭
IQ 80• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
В нас і поганого не було 😭
Розійтися він запропонував?
Важко. Знаю. Тримайтеся
автор Диви яка я пава! • 03 мая 2023
Ответ дляIQ 80
Розійтися він запропонував?
Важко. Знаю. Тримайтеся
Написав він, але я його розумію
ПультОт_БМВ• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Дуже Вас розумію,бо у мене подібна історія.
Сильно емоційно прив´язана до чоловіка,але живемо в різних містах.
Спочатку були плани, надії, зустрічі,а потім бачу шо він нічого не хоче міняти, зв´язок сходить на мінімум, поступово відходимо один від одного і будуємо своє життя.
Намагайтесь себе відволікати, не страждаєте, можливо намагайтесь ще знайомитись десь на сз, аби не зануритись в самотність.

IQ 80• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Написав він, але я його розумію
Він. Тому так себе почуваєте. Прийміть. Пройде час. Дуже багато часу. Ви будете щасливі
Инстагра_мерша• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
От мля… і знала ж куди писала
Автор, так, тут вас не підтримають.
Я напишу з боку нової дівчини . Не раз починала відносини з хлопцями , поки в них ще були «дружні відносини» з колишніми. Всяке пережила - і як з самого ранку вона дзвонила, щоб розповісти свій сон 🙈 і як в новорічну ніч дзвонила привітати. З боку нової дівчини я дуже хворобливо це все переживала, зрештою з тими хлопцями розходилася. Будь ласка, дайте йому шанс на нові відносини 🙏
Каркуша Клара• 03 мая 2023
Якщо я любила, то після розставання перестаю спілкуватись. Без образ, по доброму завершую спілкування. Так швидше вивітрюєтья стара історія і починається новий, яскравий роман!
МаксХмара• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Написав він, але я його розумію
А яким Ви бачили ’продовження’ , через який час? Скільки йому потрібно було чекати ? Життя йде (
Не стесняюсь• 03 мая 2023
Ваше не денется никуда от Вас.
ТрамвайGirl• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
От мля… і знала ж куди писала
нє, ну правда а як Ви хотіли? Я не вірю в відносини на відстані
Ща как дам• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Шукайте чоловіка там,де ви зараз знаходитесь. Так буде всім краще.
КапитанльнаЯ• 03 мая 2023
Автор
У мене аналогічна ситуація
Одні переписки і передзвони
В нікуди просто відносини
Нема сенсу їх продовжувати
Я вже обривала їх раз сто
Він перший писати починає
Та так ще пише
Що бере за душу
Я ревуууууу
Але я не покину тут своє усе оце
А він там не покине
куди йдемо - не знаю
pavalex• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви зробили свій вибір, не в його сторону. Для вас бабуся і мама важливіше, ніж він. То чого ви сумуєте? це ваш свідомий вибір
автор Диви яка я пава! • 03 мая 2023
Ответ дляpavalex
Справа в тому що я дуже добре розумію, що залишити один одного це саме вірне рішення, ми обоє маємо жити якісним життям, а не мріями. але це не відміняє того факту що дуже сумно, бо він декілька років був мені самою близькою людиною
pavalex• 03 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Тоді краще як тільки починаєте сумувати, то прес качати, для фігури теж користь і мозки зайняті будуть