Ашотакоя• 03 мая 2023
Спілкувалися б далі з таким чоловіком?
Хлопець військовий, спілкуємось вже пів року. Останні місяці спілкування стало однотипним. Зранку це "добрий ранок, гарного дня" ввечері "як ти?/ Все добре?", "На добраніч". Більше нічого. Ще може написати що сумує, все... Інколи просто один смайл в день. Спілкування таке майже щоденно. Я вже втомилась від цього шаблонного спілкування, мені хочеться іншого, інших питань, нормальних дзвінків і т.д . Це дуже важко.
Результат:
вже голосів:
66 (66.67%)
Ні, не спілкувалася б
33 (33.33%)
Спілкувалася б далі
Пекельнi Борошна• 03 мая 2023
Общалась бы по желанию, но не зацикливаясь. Жила бы своей жизнью, не рассчитывая на него.
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляСмайлик
Вы его никогда не видели или это знакомый человек?
Ми бачились 4 рази
Швабристка• 03 мая 2023
Ну у вас нет общих тем значит, нет точек общения. По сути вы были с ним знакомы раньше? Или недавно знаете?
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляФорточка
Так задавайте вопросы, которые вас интересуют. Развивайте темы
Які теми, якщо він написав зранку о 5 ранку ’ добрий ранок’ , я відповіла, та моє повідомлення висить не прочитане аж до вечора
Просериарила молодость• 03 мая 2023
ну а вы пробовали проявлять инициативу? какие-то темы затрагивать?
вообще мужик и не должен быть болтливым, ну это по мне так
Задолбулька• 03 мая 2023
Піzdець! Та простять мене адміни.
Але військовослужбовець в країні йде війна. І тут його хм подруга починає пред´явлення претензій що одноманітне спілкування
Мабуть я тупа бо не розумію як можна чоловіку що захищає твій спокій виносити мозок!
Ні мабуть я вже стара
Из Кукуева я• 03 мая 2023
Он скорее всего, о Вас думает то же самое, что Вы о нём)))
Почему Вы такая не интересная?
Кавуся• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Попробуйте сами заинтересовать общением,найдите темы которые его заинтересуют
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Військовий? Значить, зараз служить. Спробуйте піти послужити. Не обов´язково на нулі. Тоді скажете нам чи дуже хочеться писати.
Привітатися і спитати як ти, повірте, це дуже цінно.
Медсестричка• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Поменяйтесь с ним местами
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Піzdець! Та простять мене адміни.
Ні мабуть я вже стара
Я тому і спілкуюсь далі, але всі пишуть що це я не цікава та не розвиваю теми, які теми, ,якщо він навіть не і мережі на протязі всього дня
Медсестричка• 03 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Піzdець! Та простять мене адміни.
Ні мабуть я вже стара
Тут питання, чи йому спілкуватися з нею
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ви дійсно вважаєте що це цінно ?
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Або ви д.ра, або провокатор. Адекватна людина такі б питання сюди не несла
заварний look• 03 мая 2023
У нього всі дні однакові, а ви його світлий промінчик з мирного життя..бажаю Вам таки підтримати його спілкуванням, хоча б поки він там - йому точно треба як мінімум підтримка добрим словом
Кидайте якісь фото чи відео... якось відволікайте
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ длязаварний look
Дякую
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
І всі проголосували за те, що не спілкувалися б
Я погнала• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Це ж треба, військовий не в мережі цілий день
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви дійсно вважаєте що це цінно ?
Якщо це не вигадана проблема і Ви не провокатор, тоді я Вас зовсім не розумію.
1. В країні ВІЙНА. Чоловік ВІЙСЬКОВИЙ
2. Які до біса теми пагаваріть?! Чи висіти весь день онлайн?
1. В країні ВІЙНА. Чоловік ВІЙСЬКОВИЙ
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
1. В країні ВІЙНА. Чоловік ВІЙСЬКОВИЙ
Я розумію, але ж вільний час, він все ж таки є
СпайдерВумен• 03 мая 2023
Мда… автор живет своими проблемами. Не способна ни к переживаниям, ни к элементарному общению. Не способна настроиться на «одну волну» с человеком, понять информацию о его состоянии… что тут можно советовать?
Лукава Кішка• 03 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Вільний час! Викопувати рештки товаришів. Відриватися від крові і землі. Спати стоячи. Настрій якраз щоб у вільний час на дискотеку
Ашотакоя
• 03 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Чому тоді проголосували більшість що не спілкувалися б ?